Bolesť svalov a kĺbov

lily14
14. feb 2019

Som týždeň po chrípke a ešte na veľmi bolia kĺby a svaly viem že počas je to normálne ale aj týždeň po? Skúsenosti? Vdaka

17juraj17
14. feb 2019

@lily14 Presne preto sa pri chripke doporucuje PN 2-3 tyzdne a nie 2-3 dni. My zabúdame ze jedna vec je vyliecenie a druha preliecenie az do stavu plného zdravia. Ak sa naozaj citis zle tak skoc zajtra k doktorovi ak nie do pondelka to vylez a potom uvidis.

pininka
14. feb 2019

Syn je už skoro dva týždne a ešte stále nieje fit.

lily14
autor
14. feb 2019

@pininka tiež ho bolia svaly a kĺby?

nikaeli
14. feb 2019

ja som ako dieta prekonala chripku spojenu so suchym zapalom pluc.. sprevadzala ju horucka, pri ktorej ma neskutocne bolelo cele telo.. dodnes si to zivo pamatam, ako som sa strasne bala, ze co to vobec je, ze ma bolia kosti, svaly, vsetko.. je to uz cez 30 rokov a dnes staci, ze som len prechladena, doslova mam len soplicek a boli ma cele telo.. opakuje sa mi to pravidelne pri kazdej (aj lahkej) viroze, hoc nemam teplotu.. suhlasim s @17juraj17 - vylezat co najdlhsie! jedna moja znama tak chodila s chripkou a Theraflu do prace, lebo "musela" (uzavierka na konci roka), par dni pred Vianocami skolabovala v praci a odisla navzdy..

pininka
14. feb 2019

@lily14 áno presne tak

pokemonkaa
14. feb 2019

aj ked nemas teplotu, daj si paralen https://www.magister.sk/produkt/detail/produkty...
z chripky sa clovek zotavuje 3 tyzdne aj viac.

lily14
autor
14. feb 2019

@pokemonkaa dik za info

alexf777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz