Kde môžem rodiť po sekcii prirodzene?

moncek88
25. máj 2017

Ahojte zienky.
😢 prosim Vas mam za sebou sekciu a som tehotna...rozdiel medzi porodmi bude 3roky a cca 2mesiace...
Chcem ist rodit normalne...a v Nitre a v NZ ma nechcu odrodit 😢 .
Pytam sa preco? Neviete ako to je v Galante? Viem ze v Krompachoch nemaju s tym problem no to je dost daleko...
Ako to teda je? Mozem rodit normalne? Dakujem

anawiel
25. máj 2017

Zdravim, neviem odkial ste, ale napr moja kamaratka rodila v trnave lebo bola po 2 sekciach a chcela rodit normalne a iba tam boli k tomu pristupny. Su velmi baby friendly a bola hrozne stastna spokojna 🙂

celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
senta_sofia
25. máj 2017

@moncek88 v Trnave sa da aj po cisarskom prirodzene,mala som mensi odstup ako ty a pohoda. Nitra ani Piestany to neumoznovali,Galantu som nezistovala.

mufka1
25. máj 2017

No NR,TO,NZ len sekcia po sekci jednoducho to tak majú .Ja som rodila sekciou tirz v TO 2 x.No vim ,že Ba stym niej problém ,že by ste nemohla odrodit prirodzene ,samozrejme pokiaľ to dovoľuje vás stav.Ja osobné by som to riešila ss lekárom nech Vám dá typ kde sa dá rodit prirodzene alebo by som si obvolala nemocnice v okolí aby som bola istá či to tak je.

cailana
25. máj 2017

Trenčín určite.ak nie sú komplikácie.držím palce

moncek88
autor
25. máj 2017

@celasapremenim
Blbe poznamky si si mohla odpustit ..
Pytam sa...a na konovi su aj slusne mamicky !

matulka1981
25. máj 2017

Trencin

moncek88
autor
25. máj 2017

Babulky dakujem velmi velmi moc...moj dr.je za prirodzeny...odporucil mi Topolcany...ze tam sto pro...no to je daleko.... 😐

majusqa77
25. máj 2017

skus galantu alebo komarno

barbiiika1810
25. máj 2017

V komarne nesovolia ak uz bola raz sekcia prirodzeny porod neprichadza do uvahy

barbiiika1810
25. máj 2017

A zalezi aj od toho aky cas je medzi dvoma porodmi

aniv1
26. máj 2017

ja som mala sekciu a po roku normálny pôrod v trenčíne

mumarda
28. máj 2017

Trnava určite.

huahua
28. máj 2017

Trenčín, Zvolen

ferihegy
28. máj 2017

Trenčín

dezire1000
28. máj 2017

V Poprade tiez.Tam sekciu neurobia kym nieje na to fakt dovod.Tam su len za prirodzene porody

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre