Odtiekla vám plodová voda?

gazovicka
19. okt 2011

ahojte baby.. tak ja by som len chcela vediet, kolkym z vas odtiekla pred porodom plodova voda... lebo ja sa pripravujem na tuto alternativu a kamaratka ma schladila, ze pozeram moc americkych filmov 😒 vraj to takto dopadne iba z 10 u 2 ... zda sa mi to ako najlepsi priznak bliziaceho sa porodu, kedze som prvorodicka a akosi uz mam mesiac bolesti krizov a podbruska, ale stale nic, co by sa opakovalo pravidelne.. tak neviem.. cakam uz len na ten odtok vody 😀 ... kolkym z vas to takto prislo len pre zaujimavost?

titkovamiriam
19. okt 2011

z troch tehu len v prvom mi odtiekla voda sama od seba 😉

cikyta
19. okt 2011

Mne neodtiekla, museli mi ju prepichnuť. Do pôrodnice som prišla len preto, že som mala už bolesti a začínajuce kontrakcie.

abbey1
19. okt 2011

Mne odtiekla plodová voda pred pôrodom 2 krát (1. a 3. tehu). Bola som úplne bez príznakov, až sa zrazu ozvalo "puk" , fakt bolo počuť, a odtiekla mi plodovka. Až následne pomaličky nastúpili bolesti. Pri 2. tehu začali najskôr bolesti a plodovku mi musel doktor prepichnúť.

stvura
19. okt 2011

pri prvom nie, pri druhom po klystiri ano.

li_la
19. okt 2011

Nie, prepichovali mi ju. To sú len také jemné šteklenia, čo teraz cítiš. 😀 Pôrod iste spoznáš aj bez odtečenia plodovej vody. 😀

leteku
19. okt 2011

Plodovka mi odtiekla pri oboch pôrodoch. Po prvýkrát to bolo doma, druhý pôrod bola plánovaná sekcia takže som už bola v nemocnici a čakala som na ráno na sekciu a v noci puk a už to bolo. 😉

zirka
19. okt 2011

moj porod zacal odtecenim plodovej vody 😎

ellysa
19. okt 2011

aj mne odtiekla, malá sa narodila až po vyvolávačkách po 22h, bola som ešte zavretá, dve hodiny pred tým, ako mi odtiekla som bola na kontrole,kde mi doktor odprisahával, že budem prenášať, porodila som v 38 tt

evala777
19. okt 2011

mne odtiekla pri obidvoch pôrodoch doma v noci a po 8 hodinách boli deti na svete (pôrody u mňa ako cez kopirák 😀 😀 😀 )

anjelik2509
19. okt 2011

ahoj, u mňa najskôr nastúpili bolesti a v pôrodnici mi prepichli plodový obal a až potom odtiekla...

ela2710
19. okt 2011

mna zas boleli krize, ale nie nejako moc, tak som ani netusila, ze uz budem rodit a sla som na poradnu a tam, ze uz som na 5 cm, prisla som do nemocnice a uz na 9 cm a plodova voda mi neodtiekla, takze prepichovali a za pol hodinku bol maly na svete 🙂

bobocka
19. okt 2011

ja som mala najprv kontrakcie cca 3-3,5hodiny a potom mi plodovka praskla SAMA (to sme akurat cerstvo do porodnice dosli).od prasknutia plodovky do 2 hodin bol maly na svete 🙂

jasminet
19. okt 2011

u mna najskor vyvolavacka, bolesti krizov a az potom mi postupne zacala odtekat voda, ani som vlastne nevedela ze naozaj odteka, az lekar tesne pred porodom kukol, ze nie je, tak sup na salu

exupery
19. okt 2011

Neodtiekla,praskli mi ju v porodnici,a to uz som bola otvorena na 4cm,do hodinky bola mala na svete...

barbora87
19. okt 2011

Ja som tiez cakala na odtecenie plodovky uz som mala scenaria ze ako to urobim lebo termin som mala v decembri...a dopadlo to tak ze som si pekne isla 10dni po termine na vyvolavacku...porod sa za hodinu rozbehol kontrakcie auaaa potom ma dr vysetroval ze ako to tam vyzera a ked som sa postavila tak boolo podomnou mokro som ale nevedela co to a potom som isla do sprchy a tie bolesti boli este horsie potom ma zase vyseteili a pytali sa ci mi uz plodovka zacala odtekat a ja ze niw a oni ze no lebo tam uz necitia nic a vtedy sme prisli na to zo som sa pri vysetreni nepocikala ale bola to plodovka 🙂))

zuzka38
19. okt 2011

nie

katka1981
19. okt 2011

mne neodtiekla, museli mi ju prepichnut, nesla som do porodnice ani s kontrakciami, rano mi zacala odchadzat hlienova zatka

lenka_da
19. okt 2011

Neodtiekla. Pri oboch porodoch som mala kontrakcie, az porodnik mi pustil plodovu vodu, aby urychlil porod.

nikita308
19. okt 2011

Hrozne ma bolel od rána chrbát (ale ten ma ku koncu tehu bolieval stále, tak som tomu nepripisovala žiaden veľký význam - ako prvorodička), večer sa bolesti stupňovali až som sa postavila a voda sa zo mňa vyvalila ako zo suda... no a do 2 hodín som mala odrodené... 😉 som zvedavá, ako to príde teraz.... 😕

saranata
19. okt 2011

oba moje porody začali rovnako, odtokom plodovej vody bez predchádzajucich kontrakcii, tie začali až neskor už v nemocnici 🙂 🙂

maculik
19. okt 2011

ahoj, mne pri prvom zacala v noci odtekat, ale nic som nepocula, len som sa zobudila, ze na wecko idem a zrazu sa pustila. A odtekala postupne, ziadne ze naraz.
Pri druhom zase naopak, zobudila som sa na kontrakcie a vodu mi az na sale prepichli.
neboj, isto spoznas, ze rodis, ja som sa tiez bala, ci rozoznam, ze idem rodit, ak mi nepraskne voda 😀

weverka11
19. okt 2011

neodtiekla

miriamf74
19. okt 2011

Ja mám 2 pôrody, ale ani raz mi voda neodtiekla.

mariabilla
19. okt 2011

Ano odtiekla mi plodova voda doma a kontrakcie mi zacali az neskor v nemocnici.

romcag
19. okt 2011

mne v nemocnici odtiekla, teda doslova to prasklo a bolesti hneď jak hovado

babullka1
19. okt 2011

Mne plodova voda neodtiekla...musel mi ju doktor prepichnut po niakych 13tich hodinach kontrakcii...

irriss
19. okt 2011

neodtekla mi plodova voda, zadne kontrakce, zadne bolesti.... 😉
...jen jedna jedina...az u konce - v "porodnich cestach" ta posledni "zatacka" pred spatrenim svetla sveta... 🙂

dara76
19. okt 2011

pri oboch detoch mi zacal porod odtecenim plodovej vody

tajinkaa
19. okt 2011

ani mne neodtiekla, obidva razy mi ju museli prepichovať a to pri druhej som prišla otvorená na 9 🙂

zuzana84
19. okt 2011

V noci mi trebalo na wc a myslela som, ze cestou na wecko som sa pocurala. Ale o pol hodku som sa "pocurala" znova, takze som uz vedela kolka bije. Nemala som ziadne bolesti nic, az po prichode do nemocnice, ked mi dali infuziu to cele zacalo... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre