Silný vodový výtok v tehotenstve

miley33
28. dec 2016

Ahojte trapi ma mensi problem ktory mi uz prerasta cez hlavu.. som v 29 tt a mam silny vytok.. je vodnaty,a mam pocit ako by som sa pocikala.. stava sa to hlavne rano alebo pri zvisenej aktivite..bojim sa ci to nie je plodova voda. Vzdy som mala zlty alebo biely kremovy.. no v poslednych dvoch tyzdnoch je to vodovy.. doktor to neriesil.. ale bola som za nim pred tyzdnom..

lilik96
28. dec 2016

Ja by som necakala a sla na pohotovost maju tam take papieriky a nimi zistuju ci sa jedna o plodovu vodu.

papricka33
28. dec 2016

Stačí aj keď im dáš na pohotovosti vložku, zistia, či je to plodová voda. A vymen si doktora 😠

miley33
autor
28. dec 2016

Takze to nie je normalne???😨

sibalka21
28. dec 2016

Urcite na pohotovost, ak to trva uz 2 tyzdne a je to plodova voda, tak to co najskor zistit aby babo nemalo malo plodovej vody a nestalo sa to najhorsie.... A nie, nieje to normalne.... Urcite nie tolko aby si sa citila ako pocikana, mne takto odtekala voda....

annaanka
28. dec 2016

mne tak tiez odtekala plodova voda, najprv som mala taky pocit akoby unik mocu, ale bola to plodova voda... a rodila som skor, urcite chod na pohotovost, necakaj, zistia ci je to plodova voda, tak ako napisali uz vyssie babenky....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre