Škodí orgazmus bábätku?

leonaa1
30. apr 2015

Ahoj baby som v 9 týždni a mala som orgazmus mala som na to chuť chcela by som sa opýtať či to škodí malému nemala som sex len orgazmus je to dobre alebo nie ? Mala to už niektorá z vás v 9 týždni alebo tak nie jak ?? čo sa deje pri orgazme s miminkom ? Dakujem 🙂

barboritta
30. apr 2015

@leonaa1 no neuškodí ak nemáš rizikové. A to sa ako dá, bez sexu? 😀

gabi89
30. apr 2015

orgazmus v tehotenstve je skodlivy pre babatko? preco?
@leonaa1
@barboritta

leonaa1
autor
30. apr 2015

gabi89 no ja neviem prečo iba sa pýtam lebo to ani sama neviem tak by som potrebovala súrne radu či je je v pohode alebo nie ??

petulda333
30. apr 2015

@barboritta sak masturbacia 🙂
@leonaa1 neskodi...ja som v 14tt a s manzelom sa milujeme...nie casto a intenzivne ale jemnejsie...pokial nemas problemy tak kludne mozes

prego81
30. apr 2015

@barboritta
prezradim ti tajomstvo: orgazmus sa da nielen bez sexu ale aj bez partnera 😀

@leonaa1
neskodi...pokial mas bezproblemove tehotenstvo tak si uzivaj 😉 V pripade pochybnosti sa porad s lekarom

barboritta
30. apr 2015

Ja len sa tak hlúpo neskusene pýtam, či máš na mysli orgazmus počas spánku, či inú formu. A nie, nepriniesol mi bocian ani jedno s mojich detí a mmch aj masturbácia je druh sexu 😉

evittam
30. apr 2015

Ja niekedy fakt žasnem - toto sa opýta normálna žena?! Veľmi pochybujem. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mawka
30. apr 2015

@barboritta aky je rozdiel medzi orgazmom v spanku, pri masturbacii alebo pri sulozi? ide o to iste predsa 😅

tinqua
30. apr 2015

My sme s manželom fungovali do poslednej chvíle a od začiatku. Posledný krát o 11.00 doobeda a večer som išla do pôrodnice. Moja dcéra je úplne v poriadku, nemám pocit, že by to zanechalo na nej nejakú ujmu, ani fyzicku, ani psychicku (vraj babätká v brušku všetko počujú) :D naopak štúdie poukazujú, že je to pre svalstvo maternice veľmi dobrý tréning. Ak ti doktor vyslovene nezakázal z objektívnych príčin je úplne jedno či zažívaš orgazmus každý deň sama alebo s mužom alebo akokoľvek inak 🙂

jana_eyre
30. apr 2015

urcite neskodi, pokial nemas rizikove tehotenstvo.. len chcem poznamenat - ze to je strasidelny nazov temy... /aspon babatku v brusku by sa hodilo/

tinach
30. apr 2015

Jasne, ze skodi 😠 aj chôdza po schodoch, aj na eskalátore ( tam je dost velke prevysenie a redsi vzduch), tiez bublinkove nápoje, horuce napoje ( mohla by si babatko opalit) studene napoje ( to by si ho mohla podchladit), fukanie balóna , beh proti vetru , sice počkaj , lebo aj beh je škodlivých celkovo, tak nic, slnko priame ale aj nepriame, hlasna hudba, prievan, ohnostroj a hlavne sa teraz nefoť s bleskom 😠 😠 😠

mojajulia
30. apr 2015

@tinach aleee nooooo🙂...niekedy treba takéto otazky brať z nadhľadom.
Aleee som sa s chuti zasmiala.

kilian
30. apr 2015

A to nevies, ze tehotenstvo je choroba a nic nemozes.len lezat a ani sa nepohnut.

sanym
30. apr 2015

@danulicek preveríš prosím, či to nie je rovnaká osoba ako barbie483? Dnešná registrácia a rovnaká stupídna otázka. Veď ide len predĺžený víkend, nie prázdniny. 😕

barboritta
30. apr 2015

@mawka nesúhlasím lebo pri pohlavnom styku ako takom dochádza ku drazdeniu krčka maternice. Teda okrem iných vecí. Ale orgazmus ako taký je v pohode. Teda ak môj gynkac netrepal. Ja som mala klasický sex zakázaný kvôli tomuto ale orgazmus nie

mawka
30. apr 2015

@barboritta trepes tu dve na tri. ano, pokial sulozis ako dolly buster, ako kralik, rychlo, tvrdo, jasne, ze mas rozbrnkany krcok maternice. ale sulozit sa da aj s citom a jemne, nezne. a su rozne polohy, pri ktorych penis neprenikne hlboko. orgazmus, ako spominali baby sposobuje kontrakcie maternice vseobecne - nemyslim tym tehotenske a je jedno, ci mas orgazmus vo sne, pri masturbacii alebo pri sulozi. cize orgazmus v niektorych pripadoch pri rizikovych tehotenstvach moze byt rovnako na skodu ako samotna tvrda suloz.

zaraza ma fakt, ze dospele zeny sexuju, vyrabaju si deti, ale o sexe vedia tak malo.

sanym
30. apr 2015

A mňa zaráža, že jej vôbec odpovedáte. Čo ak je to nejaký úchylný chlap, ktorý sa tu na vašich komentároch odbavuje.

mawka
30. apr 2015

@sanym a nech sa odbavuje a co, sak sem nevesam fotky svojho orgazmu... ja nemozem vediet, ci ty nie si tiez uchylna, nie? 😉
kliiiiidek

barboritta
1. máj 2015

@mawka vieš čo, nechaj tak, chcela som len odpovedať zakladateľke že sex nie je škodlivý ale prospešný ako pre maminku tak aj bábo, pokiaľ nie je rizikové
O sexovani králikov alebo dolly buster som nehovorila nič. Určite máš vedomostí viac ako všetci lekári dohromady aj tá dolly. Do spálne mi nevidíš, ani ja tebe takže neryp a prajem Ti pekný den 🙂

barboritta
1. máj 2015

@mawka ps a o tých stahoch tiež viem ale predstav si vraj horšie a rizikovejsie je hlboká penetrácia s dráždenim krčka. Nastuduj si to ty alebo aj nie, je mi to fuk.

mawka
1. máj 2015

@barboritta boze moj, dievca.... ved presne o tom som pisala aj ja 😅 ale chapem, mas potrebu stale nieco vysvetlovat a musis mat posledne slovo, vsak? 😉

barboritta
1. máj 2015

@mawka prepáč, blbá povaha,ale myslim že sa dve také stretli 😉

laira
5. máj 2015

Pri normálnom tehotenstve to neškodí vôbec, bábätko je uložené v maternici, a tak "penis" nesiahá. 😉
Samozrejme že ak to robíš len pár krát.. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre