SM systém

matik3110
12. mar 2019

Ahojte zeny/muzi.. mate skusenosti s cvicenim SM system? Je to podla dr. Smiška..myslim cvicenie doma s SM lanom, pripadne ci ste chodili na kurzy alebo ste cvicili podla videi? Pomohlo vam to napriklad v boji so skoliozou alebo vysunutou platnickou? Rozmyslam o zakupeni lana kedze mam skoliozu. Dakujem za odpovede 🙂

komplikovana
12. mar 2019

je tu sukromna skupina- bolesti chrbtice.... kde sa da docitat aj o SM systeme. Mam poprosit aby ta pridali do skupiny?

janitta
12. mar 2019

Je to výborné cvičenie, určite odporúčam, ja sama som sa vďaka nemu vyhla operácii. Ak chcete cvičiť sm systém je potrebné najskôr začať s cvičiteľom, fyzioterapeutom, ktorý Vás naučí správne cvičiť.

0silvia0
12. mar 2019

@matik3110 určite choď na kurz, na týchto cvikoch je dôležité precízne prevedenie cviku. Cviky majú účinok pri pravidelnom cvičení a určite pomáhajú. Je tu aj skupina sm systém

matik3110
autor
12. mar 2019

@komplikovana bud taká dobrá, ďakujem
@janitta
@0silvia0

dakujem pekne za odpovede

komplikovana
12. mar 2019

@matik3110 sprava bola odoslana, snad coskoro dostanes pozvanie.

benit
12. mar 2019

Moje decka tiez boli na 5 sedeniach u trenerky, ta ich to naucila a teraz cvicia doma

noemi79
14. mar 2019

@matik3110 môžem aj ja poprosiť o pridanie do skupiny o bolestiach chrbta, SM systém

pink_lady
18. mar 2019

@komplikovana aj ja poporosim pridat do skupiny...

@matik3110 ahoj prave cez vikend som bola na kurze u Michala Tomulca v Piestanoch...kupila osm si lano aj podlozku...po urcite po 3 dnoch nemozem hovorit o tom ci pomaha, ale po tych 3h cvicenia s nim som si vcera uvedomila ze podvedome sa viac vystieram, rit aj brucho zapajam...tak uvidime o 2-3 tyzdne...

sabrinka26
28. mar 2019

@komplikovana mozem poprosit o pridanie? Dakujem

kachita
28. mar 2019

@komplikovana aj ja poprosim o pridanie do skipiny, dakujem

pink_lady
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pink_lady
29. mar 2019

@sabrinka26
@kachita vyzera ze skupina nie je aktivna...😕
sobne po 2 tyzdnoch cvicenia velice chvalim - boilesti ustupuju, zvladam robit cely den, vladzem sa hyyybat aj dlhsie (napr bez problemov hodina plavania, 30 km na bicykli a bez unavy...) nieco to urcite do seba ma...klop klop (posledne mesiace som bola rada ze prejdem do obchodu...casto som musela oddychovat aj doma)

komplikovana
29. mar 2019

@pink_lady skuste napisat nutrimas o pridanie do skupiny.

nellka21
13. apr 2019

Ahojte, kto by ma pridal do skupiny? Ďakujem 😊

katuska19
4. máj 2022

Baby, prosim vas, co cvicite SM system alebo ste cvicili, planujem tiez ist na kurz s fyzioterpeutom, ael vraj je dobre potom cvicit aj doma casom.
Prosim, kde doma ste mali elesticke lanko upnute? rozmyslam, ze nemam nic take, o co by som to mohla zachytit. dakujem za rady.

tarvika
4. máj 2022

@katuska19 o radiator ak mas. ak nie, nejaky pripevneny navbytok, nozicku a podobne. stol a nabytok ktory ide pohnut nie je vhodny, potiahnes ho tou gumou.

mandala77
4. máj 2022

@katuska19 ako bolo písané vyššie o rúrku radiátora. Ak máš inak riešené kúrenie (podlahovo) poraď sa na kurze.

katuska19
4. máj 2022

dakujem baby, praveze podlahovky mame, a ziadne kusy nabytku okrem stola, skrine maju push up systemy, takze nic okrem klucky dveri ma nenapada....ale spytam sa na kurze.

aknelka85
4. máj 2022

@katuska19 ahoj. My cvičíme s dcérkou denne kvôli skolioze. Chodíme k inštruktorke, zatiaľ máme od nej 4 cviky, ktoré poctivo precvicujeme každý deň. Výsledky sú - začala mať lepšie držanie tela a spevnila ❤️ len okrem sm cvičíme aj vojtovku, takže jedno s druhým.
Čo sa týka pripevnenia lana, tak treba dať pozor, aby bolo upevnené vo výške od pása dole. Takže tá kľučka asi nie je celkom dobrý nápad.
Držím palce 🙂

mandala77
4. máj 2022

@katuska19 nejaké zábradlie? Kľučka od dverí nie, je to vysoko. Ešte mi napadlo, čo si ľudia dávajú hojdačky do bytu, taký hák, ktorý sa navŕta na strop, tak by si si ho dala navŕtať niekam dole na stenu a tam pripevniť lano.

jakubrianka
4. máj 2022

lano môžete skúsiť privrieť do dverí, alebo jednoducho namontovať do steny háčik vo výške lýtok.

katuska19
5. máj 2022

dakujem dievcata, sme v novom byte, takze vrtanie asi nehrozi, ale spytam sa instruktorky, tiez mam skoliozu, sice chodim na pilates ale idem vyskusat aj SM.

copika
28. jún 2022

@katuska19 ja som bola na kurze v BA. Bol to trojhodinovy kurz a bola som velmi spokojna. Potom uz doma kazdy den. Lano som upla o radiator.

katuska19
29. jún 2022

ok a kde si bola prosim ta na kurze? ja chodim do V fit v petrzalke, ale v lete oni necvicia, nakoniec som ho upla o stolu nohu.

copika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
copika
30. jún 2022

Ja som bola vo Falcon 1 CrossFit na Prievozskej. Robia kurzy raz za mesiac. Od septembra vraj budu robit aj skupinove cvicenia.

sstinka
22. jan 2023

@komplikovana môžem poprosiť pridať do skupiny SM systém?

komplikovana
23. jan 2023

@sstinka https://www.modrykonik.sk/group/6829/ tu link na skupinu, klikni na - poziadaj o pridanie.