Vyskočená platnička

0550
28. feb 2016

dobrý deň
chcem sa opýtyť manžel má vyskočenú platničku tlačí mu to na nerv a bolesť mu vysterluje až do nohy
nemože dlho sedieť či stať ležať na jednom mieste
už sa ocitol takej sutáciíí že som mu volala zachranku nemohol sa ani pohnuť bol v nemocke robili mu ct + infuzky atd..
lenže asi cca po týždni ho pustili odišiel s takým stavom ako prišiel ale aspoň po svojich do auta ani nesadne ☹
teraz má isť zase na magneticku ... ale čo s toho ked ho neriešia má tabl.nejaké na uvolnenie svalstva a od bolesti
ako mu pomoci kde sa máme obratiť ??? čítali sme už asi všetko je to tak že veľa ľudí veľa nazorov ...

qidko
28. feb 2016

@0550 ahoj a sme znova spolu .Som po 2 operacii platniciek mne pomohla neurologicka niekedy sa stane ze opuch platnicky zmizne a platnicka sa vrati na miesto....ale bacha na nervy ak platnicka je dlhsie vysunuta moze poskodit nervy a tie sa nemusia zregenerovat vid moj pripad nervy odumreli ostali mi trvale nasledky....neviadril sa neurolog ci potrebuje operaciu....mozu niekedy pomoct rehabky ale mne uvolnilo aj Ked mi urobili korenovy obstrek pod CT.....co mu dala na uvolnenie svalstva Dorsiflex ?

0550
autor
28. feb 2016

@qidko ahojky 🙂

bože to ti fakt nezavidím ja ked vidím ako sa ten moj mm trapí ťažško mi je teda
jemui predpísali z nemocky tieto od bolesti TRAMYLPA
potom má GABAGAMMA 300 a AESCIN
to je všetko bol na tej ozonovej injekcii ale nezabralo rizmýšľam koho osloviť dakeho neurochirurga lebo nikto sa nič nevyjadruje a trapi ma že som na materskej a aj kedby som šla do prace noo musím hľadať ako sa postara o dve deti ked ho to bolí ?...
rozmýšľala som aj nad maserom alebo isť dakde do posilovne no neviem už asi všetko mi prešlo hlavou ...

qidko
28. feb 2016

@0550 aescin beriem aj ja takties lyriku a tramal....neviem odial si ale v KE ma operovali su tam vyborny neurochirugovia klobuk dole....rehabky no neviem mne pri prvej nezabrali a pri druhej jednoducho rano som nedokazala udrzat rovnovahu a sup do nemocnice do par dni operacia...bol na neurologii ako sa vyjadrila neurologicka musi sa to operovat mna poslali na konzultaciu do KE mala som 2 moznosti operacia a ostanu nasledky alebo neoperovat a nebudem chodit......to potesi☹ ....posilka neviem ci urobi dobre len tak neodborne natahovat svaly to skor masaz ale len makka technika aj to len u odbornika niektory viac uskodia ako pomozu..

0550
autor
28. feb 2016

@qidko no a teraz si vyber zatial mu nevraveli na operaciu ale dokonca mu vlastne nič nevraveli je to chore čo teraz pojde na tu magneticku no a potom uvidime že čo ja už neviem fakt ako mu pomocť

qidko
28. feb 2016

@0550 mozes si byt ista ze ty mu nepomozes akurat mozes prinom stat a snazit sa ho podporit...viem si predstavic cim prechadzate moj manzel chcel aby tie bolesti presli naneho aby som ja netrpela.....tie bolesti su silne horsie ako tazky porod mne napr.sa dobre klacalo tak som jedla pozerala telku a hrala sa s detmi....ale je dost cudne ze po CT sa nevyjadril neurolog co dalej....drzim vam palce a prajem hlavne zdravie a pevne nervy

0550
autor
28. feb 2016

@qidko dakujem pekne držkajte sa aj vy
uvidime čo povie magnetická a asi sa do toho obujem ja ... ☹
papa pekný deň ti prajem

qidko
28. feb 2016

@0550 vies co napadlo ma ozonove injekcie u nas ich picha neurologicka ambulantne mozno mu to pomoze skuste sa opytat....aj tebe pekny den drzim palce

suchanic
1. máj 2020

@0550 este stale ma vas manzel tie problemy?

0550
autor
1. máj 2020

@suchanic ahoj no už neviem ako sa cíti ale chodí do práce rozviedli sme sa pred dvoma rokmi

suchanic
1. máj 2020

@0550 ok ja len ze by som mu vedel pomoct