Ako sa zbaviť bradavičiek pod nosom a v nose?

lenicka6697
13. jún 2017

Prosim co je dobre a hlavne ucinne na bradavicky, veruky po nosom a v nose? Uz som bola viac krat na vypalovani tekutym dusikom, vratili sa, vyrastli inde. Skusila som masticku Argital, poteriala som si Argitalom cca. 2 mesiace, bradavicky sa trochu stiahlu, vyzerali, ze mizmu no su naspat, opat sa vratili do povodnej velkosti. Viem o moznosti chirurgickeho odstranenia no to sa nedoporucuje v lete kvoli ktvacaniu. Odfotila som ich keby mi vedel niekto poradit.

lenicka6697
autor
13. jún 2017

Ospravedlnujem sa za chyby v texte, pisala som narychlo cez mobil

pribinak
13. jún 2017

kozna, rychlo vypalit dusikom a je pokoj, to je virusoveho charakteru, rychlo sa to siri

meusicka
13. jún 2017

@lenicka6697 moja babka mi vravela ze na bradavice sa ma davat stava z lastovicnika vacsieho. je to taka rastlinka so zltymi kvetmi a pusta zltu stavu....
teiz je vraj dobry propolis.
ja by som skusila babske rady, ako vypalovat, ved sama vidis, ze sa to vracia.
kedze je to virusove tak by som este aj na imunitu davala mozno echynaceu, alebo tinkturu z medvedieho cesnaku.
mozno existuje aj tinktura z toho lastovicnika.

drzim palce.

ellca123
13. jún 2017

@meusicka skusala som nefunguje a clovek je zapatlany
dala som si vypalit dusikom,zmyznu raz-dva
ked sa mi opat objavila na chodidle tu som potierala pripravkom z lekarne/do mesiaca zmyzne

lenicka6697
autor
13. jún 2017

@pribinak na vypalovani som bola tri krat, vzdy sa vratili spat este vo vatsom mnozstve

jihlavanka
13. jún 2017

@lenicka6697 mam skusenost s bradavicami na chodidle, pomohlo na noc dat med a prekryt gazou s octom, postupne sa akoby vytiahli, vyschli a do mesiaca zmizli. Ale u teba v tejto lokalite na tvari neviem, ci je to uplne najvhodnejsie...,

lenicka6697
autor
13. jún 2017

@jihlavanka aj tak dakujem

lenicka6697
autor
13. jún 2017

Nemate niektora skusenost s Medosanom na bradavice? Ma to v telke velku reklamu no 23 eur za 10 ml sa mi zda vela. Pomaha to? Na nete som o tom nic nenasla, ziadne realne skusenosti ludi

lenicka6697
autor
13. jún 2017

@ellca123 ahoj, a aku masticku si pouzivala? Ja Argital vlastovicnikovy krem na bradavice, obsahuje zeleny loj, extrakt s vlastovicniku a oleje z tuje, cesnaku a niaouli. Najprv pomahalo, bradavicky sa akoby zmensovali no opat sa vratili do povodnej velkosti. To vypalovanie dusikom, pokoj bol na chvilu kym nenarastli inde, opat vypalene, opatovny narast. Ja uz neviem co z tym. V lekarni je kopu pripravkov na bradavice na rukach, nohach no vatsina z nich nie je vhodna na tvar. Neboli to len to vyzera dost neestiticky. Na jednodnovej ORL mi povedala lekarka, ze to nema zmysel vypalovat dusikom lebo to vzdy narastie opat ns inom mieste v okoli nosa, resp. v nom. Suhlasila, ze by mi ich operacne vyrezala no mam problem ziskat vymenny listok od obvodnej ku koznej lekarke.

ellca123
13. jún 2017

@lenicka6697 mozno je oslabena imunita?je to na tvari tak to treba riesit

Oslabená imunita sa prejavuje aj opakovanými herpesmi (opary), aftami ... kožnými ochoreniami (vírusové bradavice, bakteriálne a kvasinkové ...

lenicka6697
autor
13. jún 2017

@ellca123 posledne odbery na imunulogii mali dobre vysledky, podla lekarky sa mi vraj imunita po porode zlepsila (asi nie ked sa mi to stale vracia). Riesim to uz druhy rok, neviem sa ich zbavit.

ellca123
13. jún 2017

@lenicka6697 tak mi laici sme v koncoch s mudrostami

skore uzdravenie

lenicka6697
autor
14. jún 2017

@ellca123 myslela som, ze niekto bude vedet poradit. Vyskusala som uz veru vselico, aj homeomatiu od Boironu no nic nepomaha, jedine asi naozaj vyrezat