Biela a červená pokožka na tvári

miri001
30. apr 2015

Dobry den je tu nejaka dobra kozmeticka pripadne dermatologicka ktora by vedela poradit ? na tvari okolie nosa aj nos mam cerveny,pod ocami mam bielu pokozku akoby biele kruhy a lica celo normalna koza ,aky krem by som mala pouzivat?da sa to nejako upravit ?,nemalujem sa makeup nepouzivam ,uz si pripadam s tou cervenou pokozkou v okoli nosa ako alkoholicka a to nepijem vobec .-(

mawka
30. apr 2015

@miri001 chod na kozne.. mozno mas rosaceu. kozna ti poradi najlepsie.

pe
30. apr 2015

a nemate doma nahodou masticku Bepanthen? my ju mame doma stále kúpenú, má regeneračný účinok na pokožku, čiže kedykoľvek sa deťom alebo nám dospelým "niečo" objaví, tak ju použijeme a vždy nám zaberie, neobsahuje žiadne dráždivé látky, práve naopak - upokojí pokožku, keď je suchá alebo podráždená, tak ak máte skúste ho určite, a ak nemáta, podľa mňa si ho zaobstarajte aj dobudúcna - je aj proti zapareninám, aj na podráždené bradavky z kojenia, čiže také široké využitie 🙂

mawka
30. apr 2015

@pe hej, bepanten na vsetko, ale nie uplne na vsetko. skor si myslim, ze slecna ma rosaceu a tam jej nepomoze bepanten, ale kvanta retinolu.
to je ako ked canestenom vsetci vsetko natieraju, blbost. ale skoda reci.

pe
30. apr 2015

samozrejme, ze uz ak je to vazne a napriklad ju to neznesitelne svrbi alebo na to skusi napriklad ten Bepanthen a nezaberie, tak by som uz odporucala ist na kozne, ale tak idu tri dni volna a nech zatial aspon nieco skusi, ublizit si tym urcite neublizi, ved Bepanthen je pre babatka, ma neskodne zlozenie, tak prvy krok aspon takto a v dalsom potom urcite odborna pomoc

mawka
30. apr 2015

@pe len ona o svrbeni nespomina nic, len ze to ma cervene a to zakonite neznamena, ze to musi svrbiet 😉 bepanteh okrem ineho je mastny a upchava pory. na pokozku tvare teda velmi vhodny nie je. ale sak to uz je kazdeho vec.

miri001
autor
1. máj 2015

baby mna to vobec nesvrbi ani nic ani pupaky nemam len ten dojem ze v okoli nosa cervene akoby zilky a pod ocami biele teraz si spominma ze aj moj nebohy otec mal take zilky na nose tak ci to nieje dedicne vyskusam ten Bepanthen dakujem vam zatial

mawka
1. máj 2015

@miri001 bez na kozne, bud to mas dedicne a da sa to spravit bezbolestnym zakrokom u koznej alebo to bude rosacea a na tu ti da tiez pripravky 🙂 uvidis, bez, pomoze ti, budes mat vyrieseny problem.

miri001
autor
1. máj 2015

@mawka dakujem skusim

domca3333
19. júl 2015
Používateľ domca3333 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od domca3333.

Ja mam citlivu pokozku, taktiez farbne flaky a este sa mi aj casto supe. Pouzivam krem erevit sensitive a som spokojna.