Dávkovanie Wobenzynu

janette1105
31. júl 2014

ahojte.
dnes som sa rozhodla ze kupim mojmu 6 rocnemu synovi wobenzym, pretoze mame neustale anginy a nizsiu imunitu a dokola dokola sme chori a teraz nas caka operacia krcnych mandli....
citala som ze wobenzym pomaha no vsak nemozem sa docitat spravneho davkovania. v lekarni nam povedali ze 3x 5 tabletiek. v letaku je napisane 1 tabletka na 6kg vahy dietata za den. takze ked ma syn 36 kg, znamena to ze 6 tabletiek denne, ze ? ked ich rozpocitM na den tak mal by to uzivat 3xdenne po 2 tabletky.
tak preto som z toho cela zmatena, tak prosim mamicky ktore davali detom wobenzym ake davkovanie ste vy davali a pomohlo a ak ano ako dlho to trvalo pokial ste videli efekty? mooooooc dakujem za kazdy jedny radu. janette

simca06022011
31. júl 2014

@janette1105 povedala si v lekarni, ze to chces pre dieta? Lebo dospeli maju davkovanie 3x5, max 3x10, deti urcite nie... Ak s tym ma vasa lekarkaa skusenost porad sa tam.

janette1105
autor
31. júl 2014

diky za prispevok, lekarka s tym nema skusenosti a v lekarni nam bolo povedane ze tak ako som pisala, preto sa pytam.....zatial asi zostaneme pri 3 x 2 tabletky

andrejka1978
31. júl 2014

@janette1105 ja som to zacala uzivat postupne. najprv jednu tabletku , potom dve atd. az som presla na plnu davku ale pre dospelych. nemam vsak dobre skusenosti. ako som presla na plnu davku zacal ma bolievat z toho zaludok. a teda dost. skusala som aj znizit ale nepomohlo. musela som vysadit. takze som zbytocne vyhodila peniaze. moj otec tiez skusal a tiez ho z neho bolel zaludok. tak dajte na toto pozor a kup najprv mensie balenie. detom som ho neskusala davat. ja mam ovela lepsie skusenosti s gelom z cisteho aloe vera alebo zelenym jacmenom a chlorelou. a to som uz na sebe aj synovi skusala vselico.

janette1105
autor
31. júl 2014

@andrejka1978 dakujem za odkaz, zajtra kontaktujem ich web a opytam sa na spravne davkovanie, ale asi zostanem pri tych mensich davkach 3x2 tabletky. uvidime co to spravi.