Dvojmesačné bábo má soplíky

adriena333
5. mar 2018

mam 2 mesačné bábätko a mame problém so soplíkmi,, v noci sa budí na plač, chrčí, prehĺta asi soplíky, ktoré ale nejdú odsať, dusí sa, zabehuje mu, až kašle, dnes lekarka odporučila len fenistil kvapky, morskú soľ a nasivin, ja ešte dávam solmucol, neviete niečo dobre odporučiť aby to prešlo, lebo noci sú strašne a cez deň nič. ďakujem

nela6
5. mar 2018

no nakvapkat morsku sol, nechat posobit a potom odsat

staniica
5. mar 2018

Zvysena poloha pri spanku a zvhlcovat vzduch v miestnosti

zuzik307
5. mar 2018

Skor Sinupret ako Solmucol, uvolni sopliky a budu sa dat lahsie odsat...

pininka
5. mar 2018

Nam pomohlo az alergo a brat dlhodobo zynat, samozrejme zdvihnuty madrac v postielke, vyskusala som vsetky mozne dostupne kvapky a nic nepomohlo

hettinka
5. mar 2018

@adriena333 poskladať pod matrac uterák, aby spal vyvýšene. A odporúčam vedľa postieľky umiestniť nakrájanu cibuľu vo vrecku platenom. Pripadne do izby pred uložením daj chvíľu odparkovať aromalampu s eukalyptovym olejom, pripadne streknut Eucasol od JUST

maca283
5. mar 2018

Okrem eukasolu aj tymianovy krem uvolny rozpusta pekne hlieny Vsetko je s justu wwe.just.sk

veronikazoja
5. mar 2018

Ja som malej dávala nasivin pre dojčatá, mala pod sebou vankúš, aby jej nestekali soplíky do hrdla, mokrú plienku nad postieľkou a jednu som mala aj na radiátore a niekoľko krát za noc som ju menila, aby bola stále mokrá, prípadne skús aliamare na uvoľnenie soplíkov

snehulienka82
6. mar 2018

Nam pomohol na uvolnenie hlienov sinupret, ale uz vo vyssom veku (20 mes.) Ale od malicka jej cistim nos vincentkou, lahsie sa potom odsavaju hlieny.