Imunita - overené tipy na jej posilnenie

silvia610
13. sep 2018

Ahojte mate nejaké overené triky alebo vitamíny ako posilniť imunitu? Papame aj surovu zeleninku aj ovocie.. po 2 dňoch v škôlke nás chytili teploty, sopliky a kašel..malý má 3r...ďakujem

kathhii
13. sep 2018

Imunoglukan, len neviem, či je vhodný pre malé deti...

jana_eyre
13. sep 2018

podavat dalej vitamin D

anonymka11
13. sep 2018

Ahoj neviem aké máš malé dieťa ale retam teda že má tiež nad 3 roky keď chodí do škôlky nám doktorka odporucila rinimun sirup má vitamim c aj zinok a keď som sa pýtala aj v lekárni tak je fakt dobrý a musím povedať že zatiaľ nám pomáha naokolo všetky deti choré a naša sa teda drží a to teda s chorobami sme mali problémy a od kedy chodí do škôlky a užíva toto zatiaľ nič klop klop

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvieta
13. sep 2018

@hettinka Alebo Narosan Tropic

nikolinkapicholinka
14. sep 2018

ahoj , rada by som ti predstavila vitaminy ktoré užíva moj starší syn 5r. dva týždne do zadu sme boli s mladšou choré, a jeho to ani trochu ,,nechytilo,, napíšem správu ak bude záujem

darka2001
14. sep 2018

Tak táto téma má fakt zaujíma,skúšali sme všetko možne no žiadna sláva....

silvia610
autor
14. sep 2018

@nikolinkapicholinka o aky produkt sa jedna? Možte aj verejne

nikolinkapicholinka
14. sep 2018

@silvia610 forever kids vitamíny

darka2001
14. sep 2018

@nikolinkapicholinka tak tieto vitamíny pcham do mojich už mesiac a obaja majú sople až po kolená

sonah
14. sep 2018

@silvia610 kazde dieta si jednoducho musi zvyknut na kolektiv aj na bacile.....m9j nastupil ako 4r.minuly rok a tiez sme byvali chori ten prvy rok je taky a to som do neho doslova pchala vsetko co existuje nonstom vit.C potom imunoglukan sirup 2balenia potom bral arko defens 3mesacnu kuru a aj tak ho bacile chytali....nakoniec sm3 boli v tatrah na lieceni lebo je alergik a odvtedy klop klop drzi sa.....ale teraz davam iba ovocie cerstvy rakytnik a kedze jedia vela ovocia a zeleniny ziadne ine vitaminy netreba to povedala aj imunologička....inhalujeme preventivne vincentku aj ju pijeme a preplachujeme nos slanou vodou.....tiez preventivne...jednoducho prvy rok si dieta buduje imunitu medzi detmi.....a niektore aj dlhšie.....

nikolinkapicholinka
14. sep 2018

@darka2001 no to mi je ľúto, my mame dobrú skúsenosť.

veryhappy
31. jan 2019

Moja skusenost je kozie kolostrum. A skusali sme vselico.

zzmiao
13. sep 2019

@veryhappy
Ahoj, ak by si mala záujem, vyrábame kozie kolostrum v top kvalite z mliečka nadojeného do 2 hodín po pôrode kozliatok. Mliečko máme z malých rodinných fariem, kde sa kozy pasú vonku. Odber je možný osobne v Petržalke alebo cez náš eshop www.nesmrtelny.sk. Ak treba poradiť, tak veľmi rada na tomto čísle 0903 859 838. Zuzka

zzmiao
13. sep 2019

@silvia610
Ahoj, pre školkarov a pre deti, ktoré pri nástupe do kolektívu hneď donesú domov soplíky, kašle..... vrelo odporúčam kozie kolostrum. ktoré vyrábame v top kvalite z mliečka nadojeného do 2 hodín po pôrode kozliatok. Kozie kolostrum je plné imunoglobulínov, ktoré okamžite štartujú imunitu. Mám viacročné skúsenosti a veľmi rada poradím, stačí zavolať na 0903859838. Odber je možný osobne v Petržalke alebo cez náš eshop www.nesmrtelny.sk. Zuzka

katarinak18
13. sep 2019

@silvia610 my pouzivame colostrum od znacky Lr je najlepsie na trhu. Momentalne je aj tekute v akcii. Davam ho 1,5 rocnej dcerke a 5 rocnemu synovi. Viac info poslem do Ip ak mas zaujem

zzmiao
13. sep 2019

Len pre objasnenie kozie kolostrum nie je to isté čo kravské kolostrum. Kozie kolostrum oproti kravskému má vyšší pomer vitaminu D, vápniku až o 30% viac, fosforu, omega 3 a 6 nenasýtených mastných kyselín ... Vďaka svojim zázračným účinkom na ľudskú imunitu sa kozie kolostrum nedá porovnať so žiadnym iným doplnkom stravy určeným k posilneniu imunity, a to ani s kravským kolostrom. Kto by mal záujem o viac info, prečo je účinnejšie, pošlem mailom.

sunset65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzzka358
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka1706
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majka1706
15. máj 2022

@zzmiao mozem poprosit viac info ohladom kozieho kolostra od vas

shopingshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz