Krvavý sekrét z nosa

colormoda
20. júl 2015

Tehulky, poradte som v 20tt a uz asi mesiac vždy ked smrkam mi ide krv, niekedy cista krv inokedy len s primesou krvi. Robili mi aj stery na kultivaciu, vsetko ok. niekolko krat za den si vyplachujem morskou vodou, natieram nos olejcekmi, vsetko vsak pomoze na chvilu 😒

bonaqa2013
20. júl 2015

@colormoda a čo tlak....

colormoda
autor
20. júl 2015

Tlak je uplne OK, meram si denne .

simsalabim
20. júl 2015

Ked som cakala starsiu dceru, tiez som pravidelne smrkala krvave, dokonca sa mi z nicoho nic zvykla pustit krv z nosa, co sa mi nikdy pred tym nestavalo. Fora takehoto typu este vtedy neexistovali (starsia uz ma 16), ale potom som sa na jednom americkom fore docitala, ze to je v tehu bezne....ze su prekrvenejsie vsetky sliznice a lahko zakrvacaju. V kazdim pripade, po porode to preslo.

colormoda
autor
20. júl 2015

Dakujem za ukludnenie 🙂 aj ja som sa to dočítala, nemali ste vsak nejaku radu ako sliznice "upokojit" ? dakujem 😉

simsalabim
21. júl 2015

@colormoda bohuzial nie, riesenim je porod 😉

0silvia0
21. júl 2015

@colormoda ja som mala istý čas problém s krvácaním z nosa, ale nie v tehotenstve, ale kvôli alergii. Využívala som jedno balenie rutinu a navždy sa mi tento problém stratil. Neviem, či je rutin maximálne bezpečný v tehotenstve, zisti si. Viem, že liek ascorutin sa v tehotenstve nemá užívať, ale ja som brala čistý rutin

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre