Podávali ste homeopatikum Thuja 15 pred prvým očkovaním?

wikin27
29. okt 2012

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, či máte skúsenosti s týmto homeopatikom pred očkovaním.19 novembra nás čaká prvé povinné očkovanie. Počula som že podanie tohto homeopatika pred a po očkovaní zmierňuje reakciu po očkovaní. Len či potom to očkovanie nestráca účinok. ☹
Ďakujem za Vaše odpovede.

mummy01
29. okt 2012

Ja synovi podam vecer pred ockovanim,rano pred ockovanim a tesne po.Ucinok ockovania to neovplyvni

renatka100
30. okt 2012

Toto homeopatikum nema pre tieto moderne vakciny vobec vyznam. Podavalo sa v 80. Rokoch. Teraz treba podavat radsej nieco na zlepsenie imunity. Homeopaticky liek musi predpisat homeopat a neda sa ordinovat len tak cez internet. Ja chodim s malou k doktorke homeopatke a dava mi liek presne urceny pre nu podla spravania, povahy ale aj prekonanych chorob. Homeopatickych liekov je tisice kombinacii ale aj rozne sily(riedenia).

snikoli
9. nov 2012

Ja som to podávala synovi pred aj po 1 očkovaní (1xsme mali Prevenar) teraz máme ísť na druhé očkovanie a zase mi kázala doktorka dať Thuja homeopatikum. Normálne mi to pediatrička kázala kúpiť v lekárni, ale lekárnik bol dosť nasr...že prečo si ja sama odseba kupujem ten liek... 😒 a ja si myslím, že načo potom to je na voľný predaj???a hovorím mu že mi lekárka kázala aj napísala presní názov na papierik, ale dajak sa mu to nepáčilo a že on potom povie doktorke a sestričke, že mu to nech nerobia - no nechápala som bol taký čudas ten lekárnik. Ked sa doktorka pýtala na reakciu po očkovaní - nemali sme žiadne našťastie- hovorila že asi to potom pomáha-zmiernuje reakciu ako si písala wikin 27 🙂 , no ja vážne neviem. 😒

mercymay
4. jan 2013

Ja som to davala malej pred prvym aj druhym ockovanim, plus vinne obklady na nozicky, a neviem co z toho zabralo, ale nemali sme takmer ziadnu reakciu, pri prvom ockovani len mierne zvysena teplotka pol dna. Tak neviem, ci ucinkuje, ale berieme to.

nae
4. jan 2013

Áno, účinok vakcíny može ovplyvniť viacero faktorov. Nemožeš mať všetko, aj super účinnosť vakcíny,, aj žiadne nežiadúce účinky (vačšinou máš ale obe súčasne, aj keď možno nie viditeľné na prvý pohľad, ale to už je iná téma).😎 Tým, že chceš predchádzať nežiadúcim účinkom, mala by si telo nadopovať roznymi antioxidantami a látkami, ktoré sa viažu na voľné radikály apod.
Doporučuje sa vitamín C a horčík - 100 mg na každý kg váhy, omega3 mastné kyseliny a zvýšené množstvo vitamínu D3, a to týždeň pred očkovaním, týždeň po ňom, event. až do odoznenia problémov.

prevenar
8. jan 2013

moja odpoved je trochu z opacnej strany ..a to ,ze ockovanie nemoze stratit ucinok, kedze zvacsa ziaden nema ^^ . dokazuju to pripady ked sa spravia rozbory imunity/protilatok a prihodia sa choroby proti kt. bolo dieta ockovane. casto su protilatky presne na nule. ^^

na druhej strane ani vysoke protilatky apriori nezarucia ,ze niekto neochorie . co vakcina zaruci na 100% je prisun toxickych latok a cudzorodej DNA pochybneho povodu spolu s mizivym ochrannym ucinkom ^^

cize neodporucam podavat tie homeopatika, kedze daleko lepsie bude proste nepodat tu vakcinu ^^ . ak mas zaujem o viac informacii o rizikach vakcinacie v mojom fotoblogu najdes info o sukromnej teme presne o tomto .

zuzkat1
8. jan 2013

Mne bolo povedane ze tieto jednozlozkove homeo su zradne. Ze niektori na ne mozu zle reagovat.bez konzultacie z dr by som to nepodala dietatu

dankin
4. feb 2013

snikoli....neviem preco reagoval pan lekarnik takto cudne, ale monokomponentne homeopatika sa bezne predavaju a doporucuju farmaceutom, su na to specialne skolenia a seminare, na ktore chodievame....