Probiotika po črevnej viróze pre 2 ročné dieťa

halci
30. júl 2018

Mamicky, prosim, poradte mi nejake silnejsie probiotika pre skoro 3 rocnu dceru, kt. teraz prekonala crevnu virozu. biogaia a probiofix su podla mna dost slabe..dakujem

stellasweet
30. júl 2018

Ja som objednala nedavno tieto.

liliankaamirko
30. júl 2018

ja svojej kupujem probiotika z LR názov PRO12. Sú dosť drahé ale účinné. Predávajú sa takmer po 50€ . ja ich kupujem za 40 €. mojej dcérke veľmi pomohli.

luna116
30. júl 2018

https://doplnky-stravy.heureka.sk/infants-dophi...

Infants Dophilus, tie doporčila detská gastroenterologička

mariejenka
30. júl 2018

Tiez uz dva týždne davam synovi 2 r. Dophilus infants a vidim zlepsenie v traveni.

stanulienkat
30. júl 2018

Preco si myslis,ze Biogaia su slabe? Ako to vies zhodnotit? Mozes striedat. Ja na Biogaiu nedam dopustit. Mala som velikanske problemy a z mnohych mi pomohli prave tieto na doporucenie gastroenterologa. Ale teraz uz zvyknem striedat,lebo v kazdych su ine kmene.

euka210
30. júl 2018

floraliv , je to na sedem dni, flasticky

eliskapa
30. júl 2018

Moja mala ma 2,5 roka a pred 4 mesiacmi sme prekonali norovirus ... a mali sme enterinu (flasticky - malej aj chutilo) no a vraj ju dokonca davaju ak biogaia nezaberie ... ale neviem verim lekarke a dcerke davam len to co povie 🙂

kikina84
30. júl 2018

@halci top na trhu dophilus children..

kittykat22
30. júl 2018

@halci probiofix je pase. Maju nove balenie - aj nove zlozenie. Vobec nefunguje.

halci
autor
31. júl 2018

@stanulienkat No lebo par krat sme ich mali, ale nevidela som ziaden rozdiel v uzivani a neuzivani spomenutých probiotik. skusim dake, co maju nie 1 mld ale aspon 5 mld CFU.

halci
autor
31. júl 2018

@stellasweet prosim vas a prisli vam aj s tou chladiacou vlozkou. skladovacia teplota by vraj nemala byt nizsia ako 22st. dakujem

stanulienkat
31. júl 2018

@halci no nie ekedy zalezi viac nie na mnozstve,ale na druhoch kmenov. A ako vidis rozdiel? Ved to volnym okom neuvidis ucinok probiotika.

stellasweet
31. júl 2018

@halci To bolo akurat par dni to ochladenie, tak mi odtial hned volali, ze kedze je vonku prave chladno, tak nie je potrebne s tou chlad. vlozkou. Teraz to urcite poslu aj s tym.

halci
autor
31. júl 2018

@stellasweet ok dakujem. no v týchto horucavach asi neni najlepsi napad to kupovat ale snad to s tym poslu, kedze do ziadnej kamennej predajne to nemame blizko.

stellasweet
31. júl 2018

@halci poslu to s tym uplne urcite. Ved zachovanie chladoveho retazca prave garantuje zive probiotika.

lucintus
5. aug 2018

@euka210 áno tie sú mega aj my sme spokojný alebo enterina 🙏