Stravovanie podľa krvných skupín a zdravie

larvaceae
6. mar 2014

Zdravim, chcela by som sa spytat, ci ma niekto skusenosti so stravovanim podla krvnych skupin a ak ano, dobre ci zle? Rozmyslam, ze to vyskusam. Mam pelove alergie a autoimunitne ochorenie stitnej zlazy a chcela by som aspon s tymi alergiami "zatocit", ale neposkodit stitnej zlaze (moja krvna skupina povoluje jedla, ktore su bohate na strumigeny, ktore by som ale kvoli st. zlaze mala obmedzovat).

Alebo je nejake stravovanie, ktorym sa daju "poriesit" tie alergie? Dakujem velmi pekne za kazdy podnet a prispevok! Maja

kiki68
7. mar 2014

na mna to uplne sedi podla tych krvnych skupin,aj na mojho chlapa, este je sranda,ze to co by sme nemali jest tak ani nemame radi prirodzene...tak ci si telo podvedome vybera samo...
ci sa vyriesia alergie netusim,ale ked bude lepsi imunitny system,tak by malo nastat zlepsenie aj u alergie. Asi uplne nezmizne,ale kazdy uspech je dobry 🙂

larvaceae
autor
7. mar 2014

Jej, super, dakujem za odpoved. Ja sice mam rada aj veci,ktore nemozem, ale skusim sa obetovat a nejest to 🙂
Je, pls, daka stranka, kde sa tomu viac venuju? ja mam knihu od Macingovej "Najedzte sa do stihlosti" - v poslednej kapitole sa tam venuje aj tejto veci, ale (samozrejme) tam nepise o vsetkych surovinach..