Typ pleti

anonymka1
3. okt 2013

Dobrý večer potrebovala by som poradiť, keďže ku kozmetičke nemám kedy, aký mám pravdepodobne typ pleti. Používam krémy na pleť zmiešanú keďže som nevedela aká je moja pleť skúsila som tieto. Nemyslím si že by mi nejak škodili. Čo sa však týka mojej pleti, v poslednej dobe je stále lesklá, keď si dám make up je lesklá, keď si dám krém je lesklá. Nebývalo to tak, ale ako píšem, v poslednom čase to také je denne. Nemám žiadne akné, len občas sa mi niečo vyhodí na tvári inak nič extra. Tiež mám pocit, že sa mi strašne mastí okolie nosa, niekedy aj líc. Vedeli by ste mi poradiť?? 🙂 Hlavne ma prosím nekritizujte, že som ešte nebolo u kozmetičky ale ak viete poradte 😉

linda20111
4. okt 2013

@anonymka1 niesom ziadny expert, ale podla toho co pises tak pravdepodobne mas mastnu plet. Alebo mas mastny krem a ten ti robi to ze sa ti plet leskne. Skus 2-3dni nepouzivat krem a potom to zistis, staci ked len prejdes prstom po tvari(nos, celo) alebo ked prilozis na tvar kusok kozenkovej latky tiez tam zostane flak tak je to mastna plet.

daduska132
4. okt 2013

.ahoj ani ja som ešte nebola u kozmetičky =D nejak sa neviem k tomu dokopať =D ale skús si prečítať tento článok http://www.dixo.sk/aky-typ-pleti-mate-vy/ myslím, že je presne pre teba 😀 je tam popísané, ako sa správa ktorá pleť a aj test, ktorým zistíš, akú máš pleť 😉