Začalo sa mi tvoriť kolostrum?

diana20
12. jún 2018

Ahojte. Neviem ci to, čo mi vyteká z prsníkov môže byť kolostrum.. Po prvom synovi, keď som prestala kojiť som nikdy neprestala mat kolostrum.. Keď som zmackla prsník tak šlo kolostrum.. Po druhom, ktorý má teraz rok, som nemala už vôbec nič, mlieko aj kolostrum úplne odišlo, už je to aspoň sest mesiacov.. Teraz sa však objavilo znovu, veľmi tomu nerozumiem.. Je možné, že sa mi len tak z ničoho nič začalo tvoriť kolostrum? Tehotná určite nie som.

lubik87
12. jún 2018

@diana20 koloseum sa tvorí len posledné dni pred.porodom.a prvé dni po...potom je to už len mlieko..a môj malý mal 4roky a tehotná som ešte.nebola a mliekom išlo stále a aj teraz nedojcime sa už 4mesiace a mlieko aj občas vystrekne keď si zatlačíme na bradavky...

diana20
autor
12. jún 2018

@lubik87 aha.. No mne už úplne prestalo a teraz začalo znovu..

liliankaamirko
12. jún 2018

@diana20 mne tiež. Myslela som že som tehotná no nie som a dieťa nedojcim už 11 mesiacov

diana20
autor
12. jún 2018

@liliankaamirko čudné.. Ja som myslela, že už keď raz to prestane tak ze už to nezačne znovu ak nie je žena tehotná.. Ja isto nie som lebo mam teliesko zavedené.. Tak som rada ale, že nie som jediná, asi je to teda normálne.. ☺️ Ďakujem