Ako sa zbavím červenania sa?

tiffibaby
24. mar 2017

prosim vas mam taky problem ...ked som v strese zacnem sa cervenat je mi to strasne neprijemne...ked este viem ako na mna kazdy pozera je to horsie...pride to z nicoho nic alebo ked mi je trapne...nemyslim to tak ze niekto povie kompliment a ja sa zacervenam ale neviem ked niekto na mna vkuse civy alebo podobne,,,v praci mi to je este horsie potom sa ma len pytaju: preco si taka cervena? prosim neviete mi poradit ako sa toho zbavit alebo neviem..nemoze to suvisiet s nejakym zdravotnym problemom? normalne citim ked to na mna ide take strasne navaly tepla dostanem...a otom ked to prestane tak normalne ma rozboli hlava,,,dakujem za kazdu radu...

rhiannon
24. mar 2017

Poznam..cely zivot sa s tym trapim. Cele je to o psychike a sebadovere. Stava sa to v situaciach, ktore su ti neprijemne. Preto musis popracovat na tom, aby ta tak nezaskocili. Co robim ja: ked citim, ze sa zacinam cervenat hned na to sama upozornim, zo srandy. Napr: " tak uz mi tolko nelichot, pozri, uz sa cervenam :D" a podobne...plus s tym mam problem, ked mam hovorit pred vela ludmi. Cielene na tom roky pracujem. Naschval sa takym situaciam vystavujem, aby mi neboli take nekomfortne a pomaha to. Pri mojej pozicii bezne prezentujem pred 10 a niekedy az 400 ludmi a uz davno sa mi nestal problem s cervenanim. Vsetko je to o sebadovere...

nankab
25. mar 2017

Ano je to v psychike a vo vasej vnutornej sile.to,co vyzarujete,to pritahujete.ak je vam neprijemne,ked na vas ludia pozeraju,tak sa dostavate do takych situacii,aby ste ich pochopili a presli nimi.je to velmi o sebadovere a laske k sebe.samozrejme ani ja niekedy nemam rada,ked na mna niekto doslova civi.ale prijimam to.bud sa otocim alebo sa opytam ci je vsetko v poriadku,ked na mna tak pozera. Urcite odporucam zacat uzivat bachove kvetove esencie.na na pokrytie stavu odporucam namiesat 6-7 esencii a uzivat do zlepsenia.v pripade blizsich info,kludne v IP