Ako sa zbaviť moraxelly catarrhalis?

martinaka3.5
25. apr 2014

ahojte maminy, prosím vás, kto mi vie dať informácie o baktérii MORAXELLA CATARRHALIS ... môj syn má ísť na operáciu výrastku na bedrovom klbe, a pri predoperačných výteroch mu zistili túto baktériu v hrdle aj v nose. Bol preliečený antibiotikami, pričom z kontrolných výterov mu zistili kvasinky candidu. Takže dostal ďalšie lieky a následne z ďalších výterov mu znova zistili moraxellu v nose. Naša pediatrička povedala, že to musel dostať od niekoho z nás - rodiny (keďže nechodil do škôlky), tak ideme celá rodina na výtery a malému chce dať zase antibiotiká. Už som z toho zúfalá, nechcem do neho pchať ďalšie antibiotiká... je to ako bludný kruh... je niečo okrem antibiotík čo mu pomôže? ako sa prenáša táto baktéria... čo ak to má od niekoho z rodiny kto to má napr. z práce, ten dotyčný bude preliečený, a znova pôjde do práca a tam na neho napr. kýchnu a znova to dostane? zase má potom užívať antibiotiká, alebo? už tomu nerozumiem...

lilysk
25. apr 2014

@martinaka3.5 Ahoj
Tu si precitaj o tom pisu -tiez sme mali u deti ...aj ATB brali ale to nepomohlo velmi ...cela rodina sme brali potom ATB aj tak nepomohlo 😢 Nakoniec nam pomohl akupunktura a homeopatika .

https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/skolkarsky-bacil-moraxella-catarrhalis/

janinah
25. apr 2014

poradila by som sa s orl lekárom ešte

susily
Odpoveď bola odstránená
Zobraz