Kam ísť na odstránenie krčových žíl?

emamaj
14. feb 2018
Používateľ emamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emamaj.

Ahojte, moju maminu uždlho trápia krčové žily, dostala sa do štádia, že dlho nevydrží ani sedieť ani stáť a jej žily sú navreté. Nepoznáte niekto kliniku, hlavne spoľahlivú, kde by laserovo odstraňovali krčové žily? Bojíme sa ju zveriť do neprofesionálnych rúk.

Ďakujem veľmi pekne žienky za každú odpoveď.

deti95060810
14. feb 2018

mne to robili v Žiline, ale budeš kvôli tomu sa trepať do Žiliny? Prišla som na operáciu i 11 hod. zoperovali mi to asi za hodinu, poležala som si ešte ďalšiu hodinu a odišla som domov... Doporučujem, nič to nie je...

dominika6
14. feb 2018

@emamaj v prvom rade sa informuj vo svojom meste,všade sú odborníci,len treba kontakty..nikdy neporovnávaj zdravie ľudí...jeden bol spokojný tam,iný zas inde..záleží od toho v akom to má štádiu..myslím že jej traumatolog má kontakty,len sa treba pýtať

deti95060810
14. feb 2018

napíš to do skupiny Prešov...

matabah
15. feb 2018

ja idem o 2 tyzdne u nas v Handlovej..
vygoogli si Mudr Vyrostko, na jednodnovej chirurgii, maju velmi dobre ohlasy..;)

emamaj
autor
15. feb 2018
Používateľ emamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emamaj.

Ďakujem krásne, najideálnejšie by bolo v BA. Známa mi spomínala, že na Blumentaly otvárajú v apríli Blumental clinic, kde budú laserom odstraňovať ambulantne. Nepočuli ste o nej?

matabah
15. feb 2018

@deti95060810
ahoj, prosim ta operacia laserova, idem teraz 1.3., zaujima ma tie dni po tom, ked sa nosia pancuchy atd, mala si este nejake obmedzenia? a bolest po tom?? nebojim sa, ale som zvedava...
lebo dr tiez vravel, ze v pohode odidem vecer po svojich, a budem normalne fungovat..

svetielocko
15. feb 2018

@emamaj ano. Mudr Lofaj. Mne robil jednu nohu v maji v procare. Isla som tam na 2 dobre odporucania uplne nezavisle od seba. Akurat vtedy hovoril,ze uz v decembri to chce otvarat.ale pocula som,ze sa to posuvalo.
No... asi je dobry odbornik,bol aj mily,strielal tam jeden odborny nazov za druhym, kde vsade v zahranici pracoval... mojho predchadzajuceho dr strasne zosmiesnil... mozno mal ciastocne pravdu,ale aj tak... okrem laserovej operacie sme boli dohodnuti,ze mi cast zily aj vyberie - lebo som ju mala tesne pod kozou,tak po laseri by mi tam vraj vznilka pigmentova skvrna. V tom sa obaja dr zhodli. No len ked prislo na operaciu,on si ma postavil na stolcek a kreslil mi na nohy,kde co ako spravit. A podla mna,mi vybral len maly kusok a este taku druhu cast mi spravil laserom (aj ked ju mal tiez vybrat). Tesne pted op som nevidela,ze by si pozeral do mojich papierov ani mne uz nerobil utz. A naozaj tam mam pigment skvrnu. Je slabulinka a nevidnoju velmi,ale ked sa tak strasne zastrajal ako mu zalezi na dobre odvedenej praci,tak neviem.
Este po op mi akosi zabudli povedat,ze si to mam dat na druhy den dole,tak som tyzden do najblizsej kontroly nosils obvazy... a potom na mna pozeral ako na vadnu,ako keby to bola moja chyba...
Ale musim povedat.ze - termin k nemu som dostala do 2 tyzdnov a do mesiaca ma zoperoval (v statnej je cakacka tak 3mes), co sa tyka inak jeho profesionality,tak som nanho mala dobre referencie a v principe mi zakrok pomohol a neboli ziadne komplimacie.
On je cievny chirurg,cize bral ludi len na operacie. Uz sme museli mat papier/ vysetrenie od cievneho,kde operaciu odporuca prip. Od obvodnej. Zakrokov je viacero typov aj v zavislosti od toho,ake tie krcove zily su siroke,ci je spatny chod krvi a pod... cize odporucam najskor vysetrit,ci je laser naozaj to spravne riesenie.
Ale ked bude mat svoju celu kliniku,tak mozno ti tam vseyko spravia... neviem. Drzim palce 🙂

emamaj
autor
19. feb 2018
Používateľ emamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emamaj.

Ďakujem veľmi krásne za vaše tipy. 🙂

ellaayezko
14. aug 2019

@matabah
@matabah ahoj, chcela by som sa opýtať ako si spokojná s výsledkom od Dr. Vyrostka.? Aj ja sa tam chcem objednať na konzultáciu. Ďakujem

xpistaciax
21. aug 2019

Aj ja som bola u dr.Lofaja,dlho som ho googlila kde pracuje kamosle este v procare robil nohu a naozaj pekne a velmi si ho chvalila ,velka spokojnost, teraz je na zaporozskej (nestatna ambulancia).podla mna velky odbornik ,mily, vsetko mi vysvetlil,ukazal,venoval sa mi. velmi rodinna uvolnena atmosfera v ambulancii aj pocas zakroku. ja som spokojna s vysledkom ,starostlovostou,mozem len odporucit 🙂

matabah
3. nov 2019

@ellaayezko ahoj, ja som na koniec nebola, lebo som opat predtym ochorela...
odvtedy cvicim, atd, daco som aj schudla, zily mam hrozne, ale ten Vyrostkov kolega ma pozrel , ze ved to nemam az take heozne , ja som mu povedala, ze sa tej operacie bojim, a myslim si, ked som uz 2. krat predtym ochorela, ze si to nemam dat robit....
tak napisal do karty, ze za 3-5 rokov, prip. ked budu tazkosti mam prist... a brat detralex...
takze tak..este to, ze mna tie zily nebolia zatial... klopem si... ale bojim sa ze potom by ma boleli...:(

standoopu
3. mar 2021

Viete mi povedať aká je cena za operáciu krčových žíl v Handlovej nakoľko to je súkromná klinika?

lenkanezbi
4. okt 2021

Dobrý chcem sa opýtať na cenu tej operácie koľko ste platili v handlovej

brnka
13. júl 2023

@standoopu
@lenkanezbi prosím vás, zistili ste cenu?

janinad
4. okt 2023

@brnka aj ste zistili cenu? Mne doktorka vravela, vraj 300 eur za nohu. A poistovna preplaca kolko, ked to je indikovane lekarom? Neviete nahodou? Dakujem

brnka
6. okt 2023

@janinad nezistila som.....ja si myslím, že súkromné ambulancie idú na plnú platbu pacienta