Nedokrvovanie srdca

svetlusb
24. feb 2018

Ahojte mam taky problem uz od zaciatku tehotestva 2015 mam problemy s nizkym tlakom (problizne 80/40)..od septembra 2017 som zacala mavat problemy a to tlaky na hrudniku, stazene dychanie, tlaky v hlav, slabost v prsoch na ruke a celkovo celotelova slabota, tocenie hlavy a zavraty, pri vacsej namahe, ponahlani atd sa zadycham hned a mam tocenia hlavy, doktorka ma poslala na neurologiu a kardiologiu..na kardiologi mi doktor zistil z ekg a echa ze sa mi stahuje nejaka slacha ktora nedovoluje prudit do srdca tolko krvi kolko ma a tym padom sa mi vracia naspat, vraj nejaka funkcna porucha srdca ale nic mi pri om nehrozi, no ja sa citim hrozne mam stale zavrate a busenie srdca, zavrate atd..to co doteraz ba aj horsie...moj tlak byva 70/40 som zufala neurologiu mam v stredu..mali ste niekto nieco podobne? Co to je to uplne nedokrvovanie srdca?:( bojim sa

eriksonka1234
24. feb 2018

Mam presne to,co pises,neurologicka ma poslala na rehabilitacie,kvoli tomu trpnutiu a internistka mi nasadila lieky na busenie srdca a nizky krvny tlak...tiez sa citim coraz horsie,z infuzii mi bolo zle,a ani tie rehabilitacie mi netobia dobre

svetlusb
autor
24. feb 2018

@eriksonka1234 su to hrozne stavy z toho stresu a strachu ze sa bojim aj zaspat ze sa uz nezobudim a tak isto sa bojim aj byt s malym sama ked je muz v praci ze niekde padnem alebo skolabujem ved dakedy nevladzem ani pphar vody udrzat v ruke ked mam taku slabost...:/

eriksonka1234
24. feb 2018

@svetlusb aj v noci sa budis na trpnutie? Ja aj 4-5x za noc,je to strasne vycerpavajuce

emmakriss
27. feb 2018

Tiez mavam tieto tazkosti a tlak nizky? Ten ma trapi stale, lekari si s mojim zdravim nelamali hlavu, vraj kazdy ma iny tlak. Mam aj malo cervenych krviniek, po porode transfuzia kvoli 3.stupnu anemii. Velakrat som odpadla, udrela sa do rohu stolu, porozbijala pohariky ako som dopadla na stol, po vysetreni vraj nic nezistene.