Rekvalifikačný kurz - výber

arousa
19. júl 2018

Ahojte ženy, chcela by som počuť Váš názor, aký typ rekvalifikačného kurzu by ste si vybrali resp. ste absolvovali v minulosti a osvedčil sa Vám?

lienoccka85
20. júl 2018

Teraz asi najviac ide opatrovetelstva ale jedine v tom pripade, ze si ochotna vycestovat, rakusko, nemecko a podobne

kacena4
20. júl 2018

blba otazka, zalezi od toho co chces robit, mne osobnne by bol na nic opatrovatelky lebo by som nikdy nepracovala ako opatrovatelka, ale spravila som si certifikovany kurz prvej pomoci a uz vo viacerych zamestnaniach som ho vyuzila napr. ako profesionalny rodic, mi bol prinosom, pokrocile pocitacove rekvalifikacne kurzy ak pracujes s pc napr. so statistikou a chces sa zdokonalit, alebo ak chces ist robit do reklamy tak graficke rekvalifikacne kurzy....

fefe123
20. júl 2018

presne ako píše
@kacena4
musíš zadať oblasť, v akej by si chcela pracovať...

sasesoe
20. júl 2018

@arousa vela veci sa da naucit aj online, vela info najdes v kniznici. Skus si najst oblast, povenovat sa jej aspon chvilku sama, aby si zistila, ci "sa v tom najdes" a potom budes vediet na kurze aj klast otazky. Objavila som caro samostudia, chce to hlavne system, kazdy den aspon "trochu", vytvorit si zvyk. Prajem vela uspechov a skore najdenie prace

mamula2
22. aug 2018

Ja som robila opatrovateľský-robila som to u nás v BB a bavilo ma to a teraz v januárisom ukončila sbs kurz od 1.9.sa idem zamestnať v sbs