Spermiogram v Trenčianskom alebo v Nitrianskom kraji

ajuska86
30. nov 2015

ahojte, chcem sa spýtať, kde sa dá isť na spermiogram v trenčianskom alebo nitrianskom kraji? Je nutné odporúčenie od lekára, ak áno od obvodného alebo od gynekologa?
Ďakujem

illinka
30. nov 2015

@ajuska86 urologovia robia spermiogrami, ale urcite neodporucam neurologa v TN. moj manzel tam bola uplne katastrofalny SPG tak potom sme sli do CAR a tam uplne v pohode... a to nebolo ani tych 72 dni teda tolko co sa tvoria spermie.. cize asi tam to maju akesi divne

ajuska86
autor
1. dec 2015

@illinka dakujem, viem ze urologovia robia spermiogra, ale nie vsetci. chcela by som aj nejake doporucenia, ak ma niekto skusenosti. citala som tu na fore v inej teme, ze odber na wc u urologa, nemal priestor na odber. nerada by som manzela poslala na vysetrenie, kde bude v strese z toho odberu. viem, ze sa da odber aj priniest, ale ako je to s kvalitou vzorky, nedochadza k znizeniu spermii, napr. prechodom do zimy (ked by bol odber prineseny). u koho bol tvoj manzel v TN?

illinka
1. dec 2015

@ajuska86 www.urology.sk
tam bol.. doma spravil odber a tam ho priniesol... Ale viem ze aj dost platil.. nechal tam vtedy dost penazi. A ked sme prisli do CAR tak tam boli prve vysetrenia aj mna aj manzela ovela lacnejsie

danielita18
1. dec 2015

v Tn je doktor Sokol,hej je to tam financne viac manžel platil 25 eur odber si mohol urobit doma a sa mi zda do hodiny priniest ale to už som si presne neni istá najlepšie je zavolat si

illinka
1. dec 2015
illinka
1. dec 2015

@ajuska86 skus tychto.. svagrina tam chodila v tehotenstve a nadmieru spokojna. robia aj spermiogram za 10 eur
http://www.gyneka.sk/gyneka/gynekologicko-porod...

dominka11
1. dec 2015

V trencianskom kraji urcite Sokol.

bobulazelena
2. dec 2015

Jo my sme boli tiez u sokola v trencine bol to mily mlady lekar...stalo to 28 eur, poistovna to nepreplaca....

bobulazelena
2. dec 2015

Je to par mesiacov takze cena by mala byt aktualna