Výživové doplnky počas 2. trimestra

kaporka
5. júl 2018

Ahojte baby ake doplnky uzivate?? Mozem pocas druheho trimestra doplnok vo forme kapsul omega 3 mastne kyseliny?? Beriem kyselinu listovu kedze musim a neviem ci mozem aj to

lavender21
5. júl 2018

@kaporka určite môžeš aj omega 3, ja som si nasadila radšej už aj v prvom trimestri 🙂 Femibion 2 má samostatnú kapsulu omegy, takže určite je to v tehotenstve len žiadúce 😉

martinals
5. júl 2018

Ahoj, určite tým nič nepokazíš.Ja som v tehotenstve brala mamavit neviem či sa dá kúpiť aj tu,lebo prvé tehu som prežila v ČR a teraz som brala leedivita alebo tak nejak sa volali + kus.listovú.pohodové tehotenstvo prajem 🙂

vermitrova
5. júl 2018

Radšej začni papať chia a takéto veci, ako kapsule.. treba si trosku naštudovať ohľadom toho, keď sme uz tehotné ... tak kapsule sú doslova odpad- zoxidovane dlhým statim. Treba kúpiť tekutý rybi olej a jednu lyžičku denne.

deti95060810
6. júl 2018

výživové doplnky ti nič nedajú, len akurát spravia prievan v peňaženke....preto je to volno predajný liek, pretože účinok je nulový....niektoré fy. na tom celkom dobre zarábajú...a v spojení s lekárom ktorý to doporučuje zaručuje slušný zisk...😉

zuzkamargit
22. júl 2018

@deti95060810 ja som si vdaka vyzivovym doplnkom viditelne poriesila cievny problem, takze asi to az take zle nebude. Treba si len spravne vybrat, lebo inak su to fakt splachnute €€€. To je fotene len po 3 tyzdnoch, takze v mojom rieseni problemu pokracujem a @kaporka omega 3 urcite mozes!

olma79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre