Zoškrabnuté znamienko

lenocka55
14. jan 2015

Baby, nechtiac som zabrdla do znamienka, samozrejme to krvacalo, chcem sa spýtať aké máte skúsenosti, či potrebujem navštíviť kožnú .. Mám obavy, pretože ostala mi len polovica znamienka ... Dakujem 🙂

meluela
14. jan 2015

@lenocka55 urcite chod nech to skontroluju a pripadne odstrania cele... a najdi si poriadnu lekarku ktora posle vzorku na histologiu

lenocka55
autor
14. jan 2015

Dakujem, určite tam teda zájdem 🙂

csenibaba
14. jan 2015

Ahoj aj mne sa raz podarila znamienko zoskrabat,bola pritom pritomná aj zdravotvá sestra a ona my povedala ze nic s tym netreba spravit len " ranu" vydezinfikovat a nalepit ze to narastie spät!Aj tak to bolo!

5katarina7
14. jan 2015

@lenocka55 ja som si raz so žiletkou na nohe odrezala celé znamienko,lekárka mi povedala,že tam nič nie je nech prídem,keď to narastie.Aj som išla,ale nič s tým nebolo treba robiť. A švagriná si na krku už veľa krát s uterákom zoškrabala a vždy jej to dorástlo a nič s tým nemá.

cesilia
31. aug 2022

@csenibaba ahojte ja som si poslednej dobe furt zaskrabem znamienka na inom mieste tento mesiac 2 znamienka asi 1 pred 3 týždňami druhu asi 7 dní bola som u kožnej no unas len oktobri zoberie není to neskoro??? bojím sa!! ze môžem mať s toho rak.... Bojím sa moc

cesilia
31. aug 2022