Bolesť zubu

angela5
8. apr 2016

Asi blba otazka, ktora nepatri zrovna na stranku o materstve ale spytam sa... je mozne, ze mi zubar nasiel dva kazy, naspodu, a mna uz dost dlho z casu nacas pobolieva cast navrchu, teda ako keby vrchny zub? On mi tam nenasiel ziadny kaz, hovoril ze tie nervy su prepojene a mozno zo spodneho zubu ma to boli navrchu...je to mozne? Lebo objednana som az za tri tyzdne a dovtedy sa asi zcvoknem z toho, konecne vikend a toto sa mi zase musi stat.... Dalsia otazka je, ci si mozem dat Flector Rapid od bolesti, kedze sa snazime o babo,tak ci by to teoreticky neublizilo? dakujem

nicollettka
8. apr 2016

mala si ist skor este k zubarovi ze ta to boli, nech ti s tym nieco urobi

pupavka123
9. apr 2016

@angela5 Ked snazite o babo,tak si daj rychlo do poriadku cely chrup,nakolko v tehotenstve je dost obmedzene vsetko,nemozu ti dat napr.tak silne umrtvenie,keby ti vrtali alebo trhali zub a ked budes tehotna,tak tie zuby ti daju max.zabrat-viem o com hovorim,v 7.mesiaci som mala neskutocne bolesti,zubar nemohol ani vytrhnut zub ani mi dat tak silnu injekciu...v tehotenstve sa dost zuby nicia,tak nevahaj

priora
9. apr 2016

@pupavka123 preco ti nemohol vytrhnut zub? Ta nechal do porodu v bolestiach? No neviem co je teda horsie.,, mne trhali v 7 mesiaci aj v 8 a v pohode zevradsej vytrhnut ako keby som umierala od bolesti a ze je to v poho.,, samozrejme plan ich bolo trhat az po porode ale ozvali sa bolesti skorej 🙂