Kývanie zubov

leidi21
16. dec 2016

Dobrý večer má tu niekto skúsenosť s kyvanim zubov ? Začal sa mi kyvat zub moja zubarka má dovolenku neviete mi poradiť čo si naň dať alebo kúpiť v lekárni aby to prestalo? Ďakujem 😔

cattleya22
16. dec 2016

Osobnú skúsenosť nemám, ale manželovi sa kýve. Zubár odporučil taký bylinkový gél na ďasná a potierať ďasno pod tým zubom... má tam zápal, preto sa mu zuby uvoľňujú ☹

leidi21
autor
16. dec 2016

A neviete ako sa volá?

cattleya22
16. dec 2016

Vraj je veľmi dobrý aj herbadent, muž používa Parontal. Ale zubár sa vyjadril, že je malá šanca, že sa zub zachráni. Určite pridajte vitamín C, ten je super na tie väzy, čo držia zub. Držím palce 🙂

cicimon
16. dec 2016

aj navsteva dentalnej hygieny moze pomoct..

drobcek26l
16. dec 2016

Odporúčam Herbadent, ja si tym potieram každý vecer, ale neviem či to úplne pomôže, zub ktorý sa už kýve sa dlho neudrží. U mna horné vydržali rok, potom som si ich už dala vytrhnúť.

silaviat
16. dec 2016

elmex zubna pasta.. k zubarovi az to bude mozne ak mas infekciu tak antibiotika a potom dentalna hygien apravidelne,,, plus pouzivat medzizubne kartacky a kvalitnu zubnu kefku

silaviat
16. dec 2016

@drobcek26l zub sa moze kuvat len kvoli napadnutiu dasna..az sa zpevni a odstrani pricina nemusi vypadnut.. tiez sa mi rozkyval odkedy kazdych 6m mam dentalnu a zmenila som kefku a uplne inak umyvam mam klud ... ani jeden nevypadol a dasna mam zahojene