Napínanie počas čistenia zubov

vierakuli
26. apr 2017

Ahoj som v 4tt a kazde rano ma uz par dni pri cisteni zubov napina, nikdy predtym sa mi to nestavalo. Uz neviem co mam robit, kazde cistenie je pre mna nocnou morou a viem si ich ocistit len vpredu. Uz ma bolia aj dasna. Co vam pomohlo mile mamicky? Dakujem.

margotka33
26. apr 2017

@vierakuli vydrzat.. prejde to 🙂

andrejta
26. apr 2017

Nepomohlo by, keby si najprv nieco zjedla a zuby si umyla neskor? Kamoska to tak robievala. Zuby si cistila az po ranajkach v robote

lusy1507
26. apr 2017

Aj ja som to mala az do 6 mesiaca. Kolko krat som sa az pogrcala ale nepomohlo nic tak som sj skoncila s tromi kazmi na zuboch.

36evina36
27. apr 2017

Nepomohlo nic skusala som hned rano, po ranajkach a nic niekedy to bolo len napinanie ale vascinou som vyvracala kyselinu caj ranajky co bolo.

dany_ch
27. apr 2017

Ja som mala nieco podobne, ciastocne mi pomohlo zmenit zubnu pastu. Ak si dobre pamatam zostala som pri rovnakej znacke ale iny druh. Potom ma napinalo minimalne.

marianeta
27. apr 2017

aj ja som to mala v prvom tehotenstve..bolo to neprijemne no musela som to prezit..skus teda este ustnu vodu aby si si ten plak odstranila a zuvacky..inak poradit neviem..popr.malicku detsku kefku skus na tie zadne zuby ci to nebude lepsie..

miku1
27. apr 2017

@vierakuli Mne pomohlo, že som zjedla hneď po zobudení ešte v posteli pár piškót, a tak som vstala a išla sa umývať...

nanulka24
27. apr 2017

🙂 🙂 neviem ti poradit, len som si spomenula alo som zistila, že som tehotná. Ked som sa pri cisteni zubov povracala. Trvalo to do konca 4 mesiaca potom mi uz zubna pasta nerobila problem.

erickatt
27. apr 2017

Ja mam toto stále, zubar nadava, ze si zle umyvam zuby ale keď mi je pri tom zle? Snazim sa, no nepomaha nič.

jasminet
27. apr 2017

ja som podla napinania pri cisteni zubov vzdy zistila, ze som tehu 🙂 nepomohlo nic, len vydrzat. zuby som si musela umyvat pred ranajkami, potom by som sa povracala uplne 🙂 inak si cistim az po... 😀

tery29
27. apr 2017

Ja som mala tiež takýto problém skús bez pasty.. ináč prestane po pôrode ;)

helenanovakova
27. apr 2017

Mňa napína pri čistení zadných zubov celý život, takže buď rada, že to máš len počas tehotnosti 🙂 Ani RTG zadných zubov mi nikdy nespravili.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre