Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

4. sekcia krátko po tretej

sofiajaj
29. jan 2019

Dobry den. Mam tri deti prva ma nieco cez 4 roky. 2,5 roka a najmladsia ma 9mesiacov. Neplanovane som otehotnela. Som v 9 tyzdni. Vsetky tri som mala sekcie. Doktorka mi v zdiadnom pripade nedoporucuje donosit to dieta vraj je najlepsie ist na interupcie. Dietatko aj jazva su zatial uplne v poriadku. Stale placem mam vycitky ze zoberem zivot tomu babatku ale na druhej strane zasa doma 3 male deti. Co by ste robili?

sofiajaj
autor
29. jan 2019

@mirgenah Lekarka mi este dieta dovolila mat ale az o 5 rokov preto som sa nedala sterilizovat

bobricek1979
29. jan 2019

@sofiajaj a to ste sa vôbec nejako nechranili keď už máš tri detičky či si chca hneď štvrté? Čo na to manžel?

dopolbokaodrata
29. jan 2019

@bobricek1979 ten si spravil aj počas ich vzťahu ešte ďalšie s nejakou inou takže jemu to asi nevadí.

beky1813
29. jan 2019

@sofiajaj a preco si nepockala 5 rokov? Zeby to bol pokus prilakat chlapa naspäť?

bobricek1979
29. jan 2019

@dopolbokaodrata ako vieš? Poznáš ich? Dúfam že sa k tomu teda postavia zodpovedne aj keď už teraz nechápem mi je ľúto toho 4dietatka

dopolbokaodrata
29. jan 2019

@bobricek1979 ma to v starších diskusiách, linky su na 1. strane

bobricek1979
29. jan 2019

@dopolbokaodrata ty kokos

bobricek1979
29. jan 2019

@sofiajaj dievča kde ty máš hlavu?

katharines
29. jan 2019

@sofiajaj skus ineho lekara. Poznam maminku, ale aj tu su take, co rodili 4 deti cisarskym v pohode.
Kamoska dokonca po sekcii otehotnela za menej ako pol rok a rodila dokonca normalne.

dopolbokaodrata
29. jan 2019

@bobricek1979 medzi jeho nohami. To si len myslím.. Možno aj medzi svojimi vlastnými.

148terka148
29. jan 2019

Urcite konzultuj s lekarmi viacerymi tak,ze si ho nechas. Velmi ta to bude trapit ak si ho nechas vziat. Urcite si statocna mamina. Drzim palce.

iwesska
30. jan 2019

@sofiajaj A to uz preslo 5rokov, ked si sa rozhodla pre dalsie ???

dopolbokaodrata
30. jan 2019

@iwesska myslíš ze ti odpovie, takýmto odpovedám sa vyhýba.. skôr by som povedala ze je to zase ďalšia co si radšej naseka kopu deti s idiotom len aby ju nenechal lebo ju už nikto iný nebude chciet

iwesska
30. jan 2019

@dopolbokaodrata Ja fakt netusim, ako to medzi nimi je. To ani nie je predmetom tejto temy. Akurat ma zaraza, ze ked lekar povie o 5r. , ona rozumie do 1r. a my jej mame povedat, co ma teraz robit. Aj tak si ho necha si myslim a asi ani podla vsetkeho nebude posledne...

beky1813
30. jan 2019

@dopolbokaodrata nie, to je ďalšia, co hodi diskusiu a neodpovedá, zbytocne takej písať

dopolbokaodrata
30. jan 2019

@iwesska no súvisí to hlavne s tým ze vôbec nerozmýšľa, a to v každom ohľade ktorý tu bol spomenutý. Či uz ide o zdravie, zaopatrenie tých 3 chudeniec čo už má, a o rodinnom zázemí ani nevravím.

ivkus
30. jan 2019

moja znama ma za sebou 5x cisarsky chodila do Trencina.a je v poriadku.

bobricek1979
30. jan 2019

Nesudme hadam si uvedomí sama ja jej držím prsty hlavne nech su deticky oki aj s mamou

siasis
4. feb 2019

@dopolbokaodrata ine spionky 😅
ako moze byt niekto tak nezodpovedny nemam nato aby som uzivila 2 urobim si dalsie 2 😪

majusik1305
4. apr 2019

Ahoj, neviem ako si sa rozhodla, nečítala som komentáre od iných, ale chcem ťa povzbudiť, že bude to ôk, keď pôjdeš do toho,, mam pribuznu čo 5 sekcii mala 🙂a krásne zdravé deti 🙂.

zabka1987
27. máj 2019

Kamoška mala teraz v apríli 4 sekciu a raz keď som ležala v nemocnici tam bola pani, čo čakala na 6sekciu. Ale určite to záleží aj na tvojom stave zdravotnom hlavne