Aj vám dali dieťatko prvýkrát prisať sa až na druhý deň?

jajajajka
25. mar 2019

Ahojte baby mam depku som smutna , vcera som mala pôrod a babetko mi este nedali lebo ze je na infuzke lebo malo slaby cukor :( celu noc ani cely den :( len zajtra mi ju maju doniest . Bola som ju pozriet ale velmi mi chyba . Pride mi to nespravodlive ze ju nemam pei sebe :(

sissy27
25. mar 2019

@jajajajka nespravodlivé by bolo, keby zanedbali zdravotnú starostlivosť. Chápem, že by si chcela mať svoje bábätko pri sebe, ale podľa mňa je oveľa dôležitejšie, aby preňho po zdravotnej stránke spravili maximum a dali ti ho v poriadku a zdravé.

beky1813
25. mar 2019

Bud rada, ze sa o dieta staraju, radsej teraz na infuzke, ako potom behat po doktoroch. Oddychuj

jajajajka
autor
25. mar 2019

@beky1813 a bude chcet potom cickat ? Mliecko odomna ked mi ju nedali ani prisat ? :(

sissy27
25. mar 2019

@jajajajka a keby nechcelo tak čo? budeš ho ľúbiť menej? Je mi jasné, že s tebou mlátia hormóny a emócie, to je normálne, ale buď si istá, že na dojčení svet nestojí a nepadá. Ale v zásade nie je dôvod, prečo by sa dieťa nemalo prisať o deň, dva, tri neskôr. A čo tie mamky, ktoré majú detičky niekoľko týždňov v inkubátoroch?

renirv
25. mar 2019

Neboj sa, oni vedia co je treba proste pre babatko, ak ma nejaky problem, ze potrebuje viac ustalit nejake hodnoty ako to kojenie, trosku im ver, ze chcu pre teba aj pre nu to najlepsie

mirka17
25. mar 2019

@jajajajka neboj, a oddychuj, ja mam všetky tri deti cisarskym, videla som ich až po 24 hodinach, a všetky som pekne kojila, maleho kojím doteraz. T

galixx
25. mar 2019

Ahoj, povzbudim ta, prva dcera bola odo mna odlucena asi 5 dni po porode, prvykrat sa prisala asi po tyzdni. Kojila som 3,5 roka. Druhy mal nizky cukor, bol 24 hodin na infuzke, potom sa v pohode prisal, kojim uz vyse 1,5 roka. Ked ti daju babo, vyzlec ho do plienky a daj si ho na holy hrudnik a tak budte co najviac, uvidis ze to pojde. Drzim palce

dopolbokaodrata
25. mar 2019

@jajajajka ja som svojho prvé dva dni nemala pri sebe, potom bolo dobre. Prvý týždeň bol dokrmovany, potom už nemusel.

michaelakors
25. mar 2019

@jajajajka uplne ta chapem, maloby byt s tebou, adponpri tebe... sat bude uvidis, aj tak prvych 24 h nevyzaduju papat vela. Drzim palce nech si s babatkom coskoro, skus to nejak vyprosit ;)

janulla1
25. mar 2019

moja dcera bola prve 3 dni v inkubatore, mala problemy s krvou, prvykrat mi ju dali ten treti den vecer na kojenie a kojila som ju 1,5 roka, hlavne nech je mala zdrava🙂

jajajajka
autor
25. mar 2019

@galixx a nedali ti och prisat ani po porode ? . Dakujem upokojila si ma

jajajajka
autor
25. mar 2019

@michaelakors dakujem ti

jajajajka
autor
25. mar 2019

@janulla1 a nedali ti ju prisat ani porode lebo ja som ju videla len ked vysla potom mi ju uz ani neokazali :( som smutna

jezusdopici
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindusss2016
25. mar 2019

@jajajajka a preco si ju nemozes prilozit, ked ju chodis pozerat? To ti zakazali? Ak nie, tsk od nich ziadaj pomoc, ked ta to tak velmi trapi

jajajajka
autor
25. mar 2019

@lindusss2016 ved je na infuzii :(

oliali
25. mar 2019

@jajajajka moj bol tiez na infuzkach a chodila som ho krmit k inkubatoru kazde 3 hodky cez den aj v noci... vybrali mi ho z inkubatora vzdy aj s tymi hadickami a ked sa napapal tak vratili .... ale to bolo v sukromnej u Kocha....treba sa spytat ci sa da alebo aspon odsat mliecko a doniest im odsate...

lindusss2016
25. mar 2019

@jajajajka no rozumiem, sle nechspem, preco by si si ju nemohla prilozit... ja bohuzial chodim s malym do nemocnice casto a infuziu ma vzdy, normalne s nou kojim, aj spi so mnou v posteli, nosim ho v satke. Ved to neznamena, ze musi bez pohnutia lezat

romiada
25. mar 2019

@jajajajka ja som bola pri prvom babatku na Are cely den - nevidela som babo vobec....az na druhy den. Potom bolo na transfuzke babo a nakoniec pod UV lampou kvoli zltacke. Takze tiez to nebola ziadna slava s nasim prvym kontaktom. Napriek tomu som dojčila (aj ked totrvalo dlhsie kym sa to po cisarskom rozbehlo ) a s dcerou sme si vytvorili puto a nasli k sebe cestu. Neboj bude dobre. Hlavne ze je o Vas obe postarane.

bluka2
25. mar 2019

Ak je to možné si prikladať aj pri infúzii ako hovorí
@lindusss2016, pýtaj si to.
A pri žltačke pokiaľ viem je kojenie veľmi prospešné (k tomu, čo pise @romiada )

ukulela
25. mar 2019

@jajajajka opytaj sa doktora, ci si ho nemozes prilozit. resp ci si nemozez odsat a to mu daju ...

janulla1
25. mar 2019

@jajajajka ja som ju vôbec ani nevidela, nedali mi ju, lebo sa narodila a nevedeli čo s ňou rovno s nou utekali do inkubátora 😞, po 24 hod. Mi dovolili sa postaviť a išla som ju pozrieť a sestrička aby som si odsavala mliečko že jej budú dávať, chvalabohu je malá zdravá to je najdôležitejšie, aj Tvojej držím palce 🙂

michaelakors
26. mar 2019

@janulla1 strasne :( A uz si ju mala dnes?? Je v poriadku?

janulla1
26. mar 2019

@michaelakors moja už má 8 rokov a je zdrava šikovná a riadne vynaliezava chvalabohu bolo vsetko v poriadku nakoniec, a kojila som ju nakoniec rok a pol🙂

michaelakors
26. mar 2019

@janulla1 dakujem to bolo myslene autorke😃🤦🏻‍♀️

michaelakors
26. mar 2019

@jajajajka strasne 😞 A uz si ju mala dnes?? Je v poriadku?

jajajajka
autor
27. mar 2019

@michaelakors nie este stale nie