Ako dlho trva krvacanie po pôrode?

silvuska47
16. jún 2019

Prosím Vas ako dlho trva krvacanie po pôrode?Akej konzistencie su vlastne tie očistky?Pri dvoch pôrodoch to bolo ine ako teraz pri treťom.Tak neviem či mam znova vyhladat lekarov alebo je to uplne normalne že 11den stale krvacam?😯

shilla23
16. jún 2019

@silvuska47 uplne normalne ja som tak krvacala 3tyzdne dalsie 4spinila / plne kojim na poziadanie a hned ako som prestala spinit menstruacia.. ta odisla a telo po tyzdni zblblo a znovu menstruacia.. telo je po porode rozhadzane neboj

petkastopjakova
16. jún 2019

Farba lochií je individuálna, závisí na hojení maternice, ak nie je krvi veľa (viac ako pri bežnej menštruácii) stačí počkať, stav sa upraví.

diana20
16. jún 2019

Ja som krvacala veľa možno týždeň, ale potom ešte 4 týždne ako pri menstruacii normálnej ..a jeden spinenia.. moje sestonedelie bolo presné..😊

uzanka16
16. jún 2019

Ja som krvácala 7 týždňov,raz slabšie potom silnejšie a posledný týždeň na pár dní toľko krvi akokeby prasa rezali a obrovské kusy zo mňa šli,do 3 dni to prešlo.

evkamotka
16. jún 2019

Ja 5 tyzdnov. 11 dni je nic

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre