Ako dlho vydrží otvorená presnídavka?

mata495
19. nov 2015

Dobry den, chcem sa vas spytat, neviete nahodou ako dlho mozu byt otvorene presnidavky, aby sa nepokazili? Dcerka ma 4 mesiace, zaciname prikrnovat, ale spapa len par lyziciek a je mi to luto hned vyhodit, tak koľko vydrzia otvorene?

zabina27
19. nov 2015

ak davas kupovane, tak na kazdej je to napisane - vacsinou do 2 dni spotrebovat, mat v chladnicke. a kupovat tie najmensie balenia, pokial vidis, ze jej este nejako nejdu. ak mate domace, asi tiez by som tak nechala

moni244
19. nov 2015

@mata495 ak mas kupene, tak to tam mas napisane, max.den by som to nechala v chladnicke, radsej by som robila denne cerstve a ako sa riadis pri inych potravinach? Tiez sa pytas vsade kde sa da?

limetka69
19. nov 2015

Ved uvidis kolko vydrzi, mas oci a nos 🙂 a materinsky instinkt. 🙂 tiez ich planujem nechat v chladnicke a urcite hned nevyhadzovat, este mam muza pri najhorsom, ten spase 😀

sardinka335
19. nov 2015

@mata495 4 mesačnej stačia tie maličke - 2 dni určite vydržia.
Vidim ze mame podobny vek detičiek - moja je koniec juna - ja som jej dnes prvý krát skusila zemiak - kašu spravenu z Nutrilonu, rozmixovanu ponornym a celkom jej chutilo. Nezjedla to cele ale zvyšky nechavať nebudem, vravim si zemiakov je vela, nech to má čerstve, ale vobec sa nebranim presnidavkam len som ziadnu nekupila 🙂

moni244
19. nov 2015

@limetka69 ja ak som mala viac, tak som zakomponovala do nasho obeda 😀 ci kupene alebo doma robene

kliara
19. nov 2015

Jeden, maximálne dva dni. Viac nie.

mata495
autor
19. nov 2015

Dakujem