Ako prebieha cisársky rez?

bellasandra
28. aug 2006

Ahojte, môzem sa Vás opytat, ako je to s cisárskym rezom ? Vyzera to tak ze na 90 percent budem rodit tak..a neviem..nemam z toho dobry pocit. 😅

smejo251
6. sep 2009

rose blahozelam a ako bolo?

yoya
6. sep 2009

rose blahoželam k bambuľke.držte sa
ak si nájdeš čas, taknapíš ako bolo, aj ja som zvedavá 😀

atrami
6. sep 2009

grammatika,
ak krv hnedočervená je to O.K. Ak bude čísto-červená, alebo bude zvláštne zapáchať, prípadne budeš mať bolesti, tak potom nieje niečo vporiadku.

susisus
7. sep 2009

rose - ahoooj, blahoželáááám !!! 🙂

rose86
7. sep 2009

aaaale bolo to ovela horsie ako pri prvom. teraz som mala spinal a neviem ci mi nejak zle zabralo alebo co ale straaaasne to bolelo. no a do teraz sa trapim s neskutocnymi bolestami hlavy a krcnej chrbtice ☹ som zvedava kedy mi to prejde. jo a je to pravda ze to zavinovanie maternice pri druhom viac boli. inac pobyt v nemocnici mi ubehol veeeelmi rychlo. sestricky boli mile a ochotne. jo a klystyr som mala yal a bolo to ok. a oholila som sa doma. sestricka ma len skontrolovala 🙂

smejo251
7. sep 2009

rose preco ti dali klistir ja tomu nechapem...ja idem do celkovej tak ma to snad obide....
snad to v stredu vydrzim

susisus
7. sep 2009

Podla mna klistir nieje od veci... aspon mi snad chvilu nebude treba na velku a nebudem musiet tlacit s jazvou...

rose86
7. sep 2009

sus hej tak to mas pravdu. potom ta aj menej boli brucho a skorej pridu vetry ked mas klistir.

bibi78
7. sep 2009

baby, ja som uz presne 2 tyzdne po sekcii a este stale mi zostali tie lepky na reze, vraj sa to same odlepi - sprchou a nosenim oblecenia, ale mne to tam stale drzi... vam to odstranili este v nemocke alebo ste tiez cakali, ked sa to odlepi same? 😕

bibi78
7. sep 2009

a este nieco. nikdy ma nebolievala hlava, ale teraz v poslednom case citim vzdy na jednej strane taku bolest, ktora netrva dlho, ale predsa sa objavi... nemate s tym skusenost?

smejo251
7. sep 2009

bibi- a mala si spinal?

bibi78
7. sep 2009

hej, spinal. citala som o bolestiach hlavy v tomto pripade, ale tie by mali trvat iba v prvych dnoch po sekcii, ci nie?

smejo251
7. sep 2009

no moja teta to mala velmi dlho ...ona mala spinal a jej nezabral tak ju dali do celkovej a ani krkom nemohla hybat po porode a bolesti hlavy mala dlho...a ona tvrdi ze jej ostali dodnes od toho ale ja neviem

bibi78
7. sep 2009

no tak to si ma potesila... 😠 ... 😉 dufam, ze to prejde, lebo sa to objavilo az nejaky tyzden po sekcii.

smejo251
7. sep 2009

prejde neboj moja teta je dost velka citlivka...

jihajiha
7. sep 2009

grammatika - já mám taky očistky jen velice slabé. První dny byly červené, pak zhnědli a teď už je moc nemám, opravdu slaboulinké. Myslím, že když tě nic nebolí, tak je to v pořádku.
Jinak si myslím, že u sekci opravdu záleží na nemocnici a na její praxi. Já jsem třeba byla na ARU jen hodinu na pozorování a pak mě šupli hned na pokoj, kde se mnou byl přítel, který přinesl malýho, takže to bylo takový fajn. Nedovedu si představit, že bych byla 24 hodin na aru a bez malýho, to by mi asi švihlo.

smejo251
7. sep 2009

tak ako jihajiha pises dufam ze aj mne daju hned na normaknu izbu a a aj maleho ockovi nech ho vidim

zuzka72
7. sep 2009

Holčiny, ráda bych šla na císaře a při tom si nechala podvázat vaječníky. Myslíte, že to jde udělat za jednou, nemáte s tím někdo zkušenosti? Děkuji. 😠

elissa2009
7. sep 2009

Tak dnes som bola pozriet v DM drogerie tie bavlnene nohavicky po porode a povedali, ze oni nic take nemaju. Ja uz fakt neviem ake nohavicky si mam zobrat, aby mi nedraždili rez.

smejo251
7. sep 2009

elissa ja beriem klasicke bavlnene ale vysoke ako nosi moja babka 🙂

elissa2009
7. sep 2009

podla mna by nam bolo najlepsie bez nich. Tak ja si zoberiem asi take co nosim aj teraz.

atrami
7. sep 2009

smejo,
babkovské sú najlepšie

smejo251
7. sep 2009

no super tak som rada ze som take kkupila...snad zo mna nespadnu ked klesne brucho 😀 😀 😀
to urcite ale som naivna ze?

susisus
7. sep 2009

Ja som kúpila tie gazove či sieťové či aké sú to v babetkove a keď budú nemdobré, tak pošlem drahého nech kúpi dačo iné 🙂

zuzka72 - to netuším ale brnkni svojmu gynekológovi, on to bude určite vedieť. Podľa mňa teoreticky to možné je...

smejo251
7. sep 2009

baby mojmu malemu saa stale ckaaaaaaaaaaa????????uz neviem co mam robit.....a myslite si ze moze plodova voda odtekat pomalicky..mam take smradlave no take fuj a mazlave ...moze nto byt to ci to uz vsetko mozne ako mi maly tlaci na vsetko?

elissa2009
7. sep 2009

smejo a kde si kupila tie babkovske?
Baby ako zistim, ze porod sa blizi?

julia30
7. sep 2009

elisa aj ja beriem take babkovske pre istotu aj ked u mna nie je istste este ci cisarsky alebo nie ale uz mi hrozil 3x za tehotenstvo 🙂 naposledy sme sa otocili,

len mam otazku ako je to s cisarskymi rezmi pri obeznych zenach? lebo mi hovorili, ze to neradi robia tak neviem preco a co teda tak ci s tym nemate nejake skusenosti.

dakujem

julia30
7. sep 2009

smejo plodova voda moze odtekat aj pomaly aj rychlo urcite by som isla k doktorovi, lebo ako nahle odteka plodova voda musia skontrolovat ,ci jej ma babatko dost alebo zacnu nieco riesit. inak plodova voda sa vie aj obnovovat takze ti moze povedat lekar, ze je vsetko v poriadku pokial ti plodova voda neodtecie naraz, ale isto by som pre istotu skocila k lekarovi.

smejo251
7. sep 2009

julia bola som v sobotu a nepovedal mi o plodovej nic to len ja si myslim a tu moje okolie ma s tym strasi..zajtra uz nastupujem rano do nemocnice trak snad ma skontroluju aj ctg a keby bolo nieco zle tak nieco poriesia

smejo251
7. sep 2009

julia le maly sa hybe tak som spokojna ale no ja sa uz bojim ked sa doteraz nic nepobabralo tak snad uz zteray bude len dobre ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre