• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako prebieha cisársky rez?

2. novembra 2016 
tak mne hned po sekcii priniesli v termoske ten fenyklovy caj a kazali mi co najviac pit, aby sa obnovila cinnost criev :stuck_out_tongue_closed_eyes: ono som si musela najskor prdnut :sweat_smile: :grinning: az potom mi dovolili jest :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze ja som bola cez 2 dni bez jedla lebo nie a nie si prdnut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. feb 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, nam doniesli caj na druhy den po porode...nejaky bylinkovy takze tiez mozno fenikel...a teda u mna zabera... :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: vetrate??
11. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedaju sa tu okna otvorit :grinning: :grinning: ale tak no..to su take tisany tiche a neskodne :grinning: :grinning: :sweat_smile: :zipper_mouth:
11. feb 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ja len kebyze si prilis unavena a spava....tak si pust trocha kyslika :grinning: :wink:
11. feb 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: teraz tu bola sestricka..ja sedim na posteli v tureckom sede, notebook na nohach ona kuka..a ze no tak toto sa mi paaaci :grinning: ...ja som tu asi za exota...ale ked som vysla po schodoch zo 16. na 17. poschodie tak mi nebolo vsetko jedno :sweat_smile: :zipper_mouth:
11. feb 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka: ty si aka dobra :wink: ja som na notebook nemala absolutne cas,som mala co robit so sebou :confounded:
11. feb 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa pravdupovediac nudim :sweat_smile: ale este nemam malinku pri sebe, asi zajtra mi ju daju na rooming, tak to uz bude ine...ale zatial mam volno :sweat_smile:
11. feb 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka, urcite si mala cisara? :grinning: predstavila som si jak ta sestra na teba zira :grinning: no musela si mysliet ze vosla do obyvacky :grinning: pohoda klidek tabacek :wink:
11. feb 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi, a ako volate svoje deti? prvym menom? alebo oboma? alebo kedy ako? :confused:
11. feb 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latvia, na 100% bol cisarak...sak ja som uz teraz hrdina ale si ma mala vidiet rano pred tym...som sa az doma rozrevala od strachu :pensive: :sweat_smile: ale potom akosi to zo mna opadlo
aj dnes sa citim fajn..cim dalej tym lepsie..uz nechodim ako kacicka, trosku sa uz vystieram...no proste dobre mi je...
a malinku uz mam od dnes stale pri sebe, tak sa tesim..rano bola prisata 2 hodiny..ale to preto lebo este nemam mliecko, zatial len mlezivo tecie...Som sa postazovala pediatricke rano na vizite, taka zlata bola ma povzbudzovala ze to pride, len treba malicku prikladat a odsavat...

dievky volame prvym menom..to druhe maju len na paradu :grinning:
12. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sak to je super ze ide mlezivoooo, sak to je najdolezitejsie"mlieko", ta cira "zbrnda" pride hned po nom :wink:
12. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac kojenie je o psychike, musis byt naprogramovana ze chces a budes kojit ako dojnica.pi aspon 3 litre denne, inac sa ti nebude mat z coho to mlieko tvorit.a samo, casto prikladat
12. feb 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak som v noci odsavala jak diva, kazde dve hodky...a ked vysli prve 2 kvapky tak som jasala ako keby som zlato nasla :grinning: :grinning:
no uz kriciiiiiiiiiiiii...tak idem :grinning:
12. feb 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka, super!
Gratuluju k malicke.
Odsavacku ti tam pujcili, nebo mas vlastni?
12. feb 2010 o 11:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babara mam svoju
12. feb 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě začínalo téct mlíčko už před porodem. byla to sice voda :grinning: ale ráno jsem se vždy budila s mokrou košilí tak malý měl co sát hned od začátku
12. feb 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no rennca tak to si mala super...mne uz dnes ide trosicku..mala saje jak diva..dve hodiny je na mne pricucnuta asi jej pomaly ide tak nema dost :grinning:
12. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo sa ta nevie nabazit :wink: babatka si tym nahradzaju chvile ked su od matiek prec :wink:
12. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky jsem četla o nějaké drenáži. Ta se taky dává u císaře?
12. feb 2010 o 22:37  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa dren dava.tenka hadicka sa prisije jednym stehom aby nevypadla z rany.cez nu vyteka prebytocna krv po cisarovi...ked uz netecie, vytiahne sa.je to prevencia krvacania do rany kde by sa krv mohla ukladat a zacat hnit
12. feb 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ta hadička je v břichu? A jak asi dlouho?
12. feb 2010 o 22:43  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, tam kde mas ranu, u nas ju davaju do stredu rany.a je tam asi individualne.ak nic z nej netecie tak vytiahnu.ja predpokladam dalsi den
12. feb 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale viacero zien tu pisalo ze niekde sa nedava...asi zalezi od nemocky
12. feb 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji za info, latvia, nebýt tebe, tak nic nevím, ještě, že tu jsi. Děkuji. :wink:
12. feb 2010 o 22:46  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: kedykolvek
12. feb 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás sa drén nedáva. A ranu som mala pri oboch ok.
12. feb 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě žádnou drenáž nedávali...ale jsem kolem jizvy samá modřina :unamused: byla jsem na pokoji s maminou co měla taky SC a měla modřiny na tom samém místě tak nevím jestli to není od nějakých háku co doktoři používají
13. feb 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ja som nemala drenaz...
zuzka, kebyze nie latvia a annalena tak dnes nehopkam po izbe akoby ani cisarak nebol..som sa rano zabudla a zoskocila som z postele...a az potom neskor mi doslo ze ma nic neboli ...ja som divna pacientka :sweat_smile:
baby diky este raz :wink:
13. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blumka-kdybych dopadla, jako ty. :slight_smile: Ty jsi expert. :grinning:
13. feb 2010 o 14:25  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok