Ako prebieha cisársky rez?

bellasandra
28. aug 2006

Ahojte, môzem sa Vás opytat, ako je to s cisárskym rezom ? Vyzera to tak ze na 90 percent budem rodit tak..a neviem..nemam z toho dobry pocit. 😅

misakri
21. mar 2008

mě mišku na noc taky vzali, ale já jako chtěla, neměla jsem ještě mlíko, jen trochu, tak co ji budu trápit hlady... ale jako lehce mi nebylo, jsem to v posteli obrečela ☹ 😢

pitruskaskarolinkou
21. mar 2008

mě po operaci nedovolili vstát z postele 12 hodin - prý kvůli embolii, taky mi nechali zavázené nohy až ke kolenům fáškem. Ale stejně než jsem normálně začla cítít nohy,tak už byl večer a kam bych v noci chodila že ? 😅
a druhý den přišla RHBsestra a šupito grando vstávat a cvičit - byl to záhul ,děsný - myslela jsem, že už snad nikdý to nebude takový jako dřív, bolest strašná, ale zatla jsem zuby, protože pak jsem si došla pro svou holčičku a to mi to šlapalo samo 😵

misakri
21. mar 2008

jéé, veru koukám, že máte dneska 10měs, tak gratulujiiiii 😀

nikka.vo
21. mar 2008

Já zase machrovala a neodpočívala, vesele jsem si ťapala na chodbě s návštevama, seděla jsem, čípek proti bolesti jsem přes den odmítla, že to ani nebolí a večer jak to začalo zase bolet?? 😅 Sestřička mi říkala, ať se nepřepínám, odpočívám, ležim 😕 a já néééé a pak sem skučela 😖 .. obrazně

misakri
21. mar 2008

myslím, že to je hodně o psychice 😉 🙂

jabber
21. mar 2008

pitruska 🙂 doteď na ní vzpomínám, nevím, co bych si tam bez ní fakt počala....bavila jsem se o tom se švagrovou, ta taky všechny děti (3) rodila v Podolí a císařem a shodly jsme se, že to byla ta samá - taky si jí pamatuje 🙂

Jinak mě to píchli v 17:45 a nohy jsem začala cítit kolem 22. Bolesti tlumili nějakými injekcema a infúzema, takže to šlo. Druhý den jsem ale měla poslední nějak v poledne a pak to břicho teda při chůzi a zvedání se z postele bolelo fest - ale to všechny znáte 🙂

misakri - jasně, přesně tak, hlavně že všechno dobře dopadlo. Ono se mi u toho UZ seběhlo asi 5 doktorů a tvářili se tak tragicky jak zírali na tu obrazovku a teď po sobě mlčky koukali, jeden na druhýho, domlouvali se očima, koutky svěšený, pokyvovali hlavama - normálně jsem tam na místě dostala hysterickej záchvat. Tvářili se, jak když je po všem ☹

misakri
21. mar 2008

ha, to já ne, jsem si řekla o injekci proti bolesti.. a jak mi bylo??? 😀 😀 😀

nikka.vo
21. mar 2008

jééé mis, já se stydim, ale já si ani nevšimla, nějak to asi neprožívám. Se stydím 😔 😔 😔 Děkujem... Asi půjdu Dominika vzbudit,nebo ne, o půlnoci mu dám o 30ml víc mlíka 😀 😵 😵 když má ty mininarozky

annabell
21. mar 2008

jeej dakujem pekne za rady,tym ye idem v utorok na to zacal u mna prevladat viac ten strach ☹

misakri
21. mar 2008

ježiši, fakt??!!!! to je nejhorší, jen koukají a nic neřeknou, já bych šílela... 😠

misakri
21. mar 2008

tak jo platí, ale ne že ho ošidíš!!!! 😀 😀 😀

nikka.vo
21. mar 2008

jabber 😨 😨 😨 😨 ježiš marjáááá 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😔 😔 😔 😔 😔 😔

misakri
21. mar 2008

annabell neboj, bude to v pořádku a hlavně budeš mít u sebe svoje miminko... na bolest se zapomíná rychle.. 😉 🙂

jabber
21. mar 2008

No ona ta bolest se samozřejmě vydržet dala, člověk zatnul zuby a nějak to vždycky šlo - ale já jsem měla spíš furt takovej nepříjemnej pocit, že se ta jizva jako trhá......

nikka.vo
21. mar 2008

neošidim, slibuju, ale jestli se z toho poblindí, tak ti přijdu nalískat, že si mi o těch narozkách říkala 😅

annabell - lehce se to říká, ale neboj, mysli na to, že to je okamžik, který ti do života vnese tu radost a ten tvůj poklad 😵 😵 😵 a užívej si to, že jí nemusíš tlačit pipkou 😅 😅 😅 a že si můžeš vybrat a uvidíš jí ...

jabber
21. mar 2008

annabell - držím palce, zvládneš to hravě, neboj 😉

No já jsem taky šílela, jsem jim to tam hned předvedla 🙂 - mě pak museli uklidňovat, že to bude všechno v pořádku........ale stejně to ve mě hlodalo, jak jsem je viděla jak se tvářili....

nikka.vo
21. mar 2008

jabber, přesně tak...já jako ještě teď mám strach třeba dělat sklapovačky, nebo když si mi Dominik stoupne na břicho, tak to bolí ještě a ne málo .. ne hodně, ale ani málo 😅

misakri
21. mar 2008

ježiši, já už su slepá, fakt.. jsem u tvého příspěvku veru četla "a že si ji můžeš vybrat.. ", si říkám, jak vybrat, jasko z břicha? a pak čtu znova a ono tam to JI není.. 😀 😀 😀

jabber
21. mar 2008

nikka.vo - jo, já to taky ještě občas cítím, ale bolest se to nazvat snad ani nedá

misakri
21. mar 2008

hele, teď jsem četla, že někdo měl 3 císaře.. to jde? já myslela, že se můžou jen 2.. jak to je? 😕

jabber
21. mar 2008

misakri - no švagrová měla poprvé syna, ten šel zadkem ven, takže měla císaře, no a pak se jim podařily dvojčata holky a byl císař zas - měla 2 císaře, já jsem to blbě napsala, napsala jsem, že rodila císařem všechny 3 děti

jabber
21. mar 2008

A teď já volala manželovi, ať hned přijede, brečela jsem samozřejmě do telefonu, takže ten mi nerozuměl ani slovo........tak jsem mu musela psát třesoucí se rukou ještě sms

misakri
21. mar 2008

aha, tak to jo.. 😀

misakri
21. mar 2008

jab, no umím si to živě představit.. určo ti nic kloudného neřekli, co?? 😒

nikka.vo
21. mar 2008

jabber, já nejsem jakože ťuňtítko, já vydržim dost, neříkám, že to jakože bolí moooc, ale bolestí bych to nazvala a nevydržim to dlouho - ale jen když si stoupne vyloženě v okolí jizvy 😉 Ale třeba to máme každá jinak... třeba záleží na šití, jak se ti to zahojil a tak 🙂

jabber
21. mar 2008

ne, řekli jen, že tam není ta plodová voda a že mi můžou samozřejmě vyvolat normální porod, ale že to vzhledem k situaci nedoporučujou a že doporučujou císaře....a začali lítat

misakri
21. mar 2008

to já mám někdy pocit, že jsem v okolí jizvy stratila citlivost.. nevím, jestli se mi to zdá nebo co.. 😒

misakri
21. mar 2008

Ztratila 😀

misakri
21. mar 2008

a tys měla už čas na porod nebo to bylo nějak dřív?

jabber
21. mar 2008

nikka - no jasně, každý se hojí jinak. Si akorát říkám, jestli jak doporučují to další těhotenství nejdřív za 2 roky, aby to neprasklo, tak jestli to vůbec za 2 roky bude zahojený...no snad jo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre