Ako prebieha cisársky rez?

bellasandra
28. aug 2006

Ahojte, môzem sa Vás opytat, ako je to s cisárskym rezom ? Vyzera to tak ze na 90 percent budem rodit tak..a neviem..nemam z toho dobry pocit. 😅

misakri
21. mar 2008

2 roky? mě v nemocnici i můj mudr řekli 1 rok, ale po 6-7měs se taky dá.. 😀 , já na ně spoléhám, koncem roku chceme druhé dítko.. 😀

jabber
21. mar 2008

misakri - já? Já přesně na den týden přenášela....jo vlastně, ještě jsem tam z nich tahala rozumy, kam se ta voda jako poděla, když mi neodtekla - a oni řekli, že se při přenášení stává, že se vstřebá

misakri
21. mar 2008

že se voda vstřebá??? to slyším prvně, hm, to jsou mi věci.. 😕 😕 😕

jabber
21. mar 2008

misakri - no já nevím, to je dost brzo, ne? Aby neprdla děloha........ 😒

nikka.vo
21. mar 2008

jabber, to je fajn, že ti řeknou, že můžeš rodit císařem, ale zaonačej to že nedoporučujou a pak koem tebe lítaj, smrt v očích 😅 ... to je to jejich uklidňování. ke mě přilítli, zavedli cévku v takový rychlosti že sem to teda jako fakt nestihla ani pochytit, pak mi něco píchli, vůbec si nepamatuju že mi to píchali,a le najednou jsem viděla roostřeně, tak to říkám příteli, nikdo na to jakože nereagoval,neřekl co a ja se má. Co mě ale uklidnilo, tak mě nikdo neutěšoval, neřekl : to bude v pořádku, neboj te se. mě položili na ten stůl, já kontrakce po dvou minutách, ne-li po minutě, klepala jsem se jak ratlík, bála se o Domíska a oni se nademnou bavili o nějakých debilotinách a jediný na co se mě zeptal anesteziolog, jestli nenosim klapačky zuby, že by je jako museli vytáhnout 😀 😀 😀 ... To mě jediný mrzelo, že jsem neslyšela jedinýho milýho slova na uklidnění...

jabber
21. mar 2008

misakri - no já to tehdy slyšela taky poprvé. Ale možná s tím měly něco společnýho i ty šílený červencový vedra...

misakri
21. mar 2008

jako koncem roku začneme plodit, bůhvíkdy se zadaří.. mám rodičák na 2 roky, tak se snad tak nějak podaří..

nikka.vo
21. mar 2008

jsem napsala: co mě ale uklidnilo, že mě nikdo neutěšoval...tam mělo být, co mě ale našvalo!!! 😅

annabell
21. mar 2008

tak dobru nocku 😔 inak pozerala som si vase foto mate krasne zlaticka nikka aj masakri 🙂

nikka.vo
21. mar 2008

misakri, hm... bůh ví kdy se zadaří??? Aby ne napoprvé jako u mě 😉 😅

jabber
21. mar 2008

nikka - a tys to měla akutní proč? Tys byla taky v Podolí, nebo ne?

No přesně, že mi dali ještě jako vybrat...oni jsou snad odborníci, ne? To jsem taky čuměla. To je přesný - jedna sestřička mi natahovala punčochy, druhá mě u toho holila, třetí cpala cévku, jen jsem se postavila, tak ze mě sundavali prádlo a natahovali toho andělíčka, pak anestezioložka s papírem...no byl to fakt mazec.

misakri
21. mar 2008

veru taky maso.. já to měla asi trošku jiné, sestry byly fakt ochotné, primář si se mnou ještě chvilku povídal, co se jako děje apod.. na sále se ještě zasmáli, když mi řekli, ať si vylezu na ten stůl a já jako vyjeveně, co? tak vysoko? tam se nevyhrabu s tímhle vepředu.. a že mě mají dobře přivázat, že jim jinak z tak malého stolu spadnu.. fakt docela pohodička, nato že to bylo ve spěchu.. 😉

misakri
21. mar 2008

my to u michalky taky měli hned.. bylo šup šup a pak hned těhu.. 😀 😀 😀

misakri
21. mar 2008

annabell, krásnou dobrou noc a děkuji za pochvalu, to vždycky potěší.. 😉 🙂

jabber
21. mar 2008

jo, my to měli taky napoprvé 😀

nikka.vo
21. mar 2008

no říkám, si člověk ani neuprdnul 😅

jabber, jo jo - Podolí, měla jsem stejný problém jako misakri, až na tu váhu miminka ...
Přenášela jsem týden, bolesti jsem měla od pátku a stupňovali se během soboty, ale pořád nepravidelný, ale posly to nebyly... v neděli začali být pravidelný, tak jsme před půlnocí vyrazili roditi. na příjmu super, až na to že Domís zase spal dost... otevřená na 4-5 prstů. Píchli plodovku a za minutu začala padat srdeční akce Dominika asi na 50!!!!! Jsem byla hotová - člověk je zvykle na ten hukot toho srdíčka, ta rychlost a najednou to bylo tak pomalu 😲 😲 😲 , okamžitě mě položili na levý bok a zlepšilo se to 😲 a musela jsem být pořád na monitoru a pořád na tom boku 😖 ... měla jsem v sobě sondu, občas to zase padlo. Přilítla doktorka a že udělá sekci, že se jí to nelíbí, že se tam malému nelíbí - takhle mi to jakože vysvětlila, jak děcku 😒 Taky řekli, pro nepostupující porod. Otevírala jsem se ukázkově, ale Dominik nějak nesestupoval dolu, bo co, mě nikdo nic neřekl. Až v propouštěcí zprávě jsem si přečetla, že měl dvakrát pupečník kolem krku ☹ ... nikdo mi to neřekl

misakri
21. mar 2008

jojo, miška taky nesestupovala.. nedokončila nějakou rotaci mi říkali.. 😒

jabber
21. mar 2008

nikka - hm, tak to je taky dobrý 😖 . Tak já třeba chápu, že když je fakt spěch a má třeba mimi namále, tak že není čas na řeči, ale mohli by to vysvětlit aspoň potom...

misakri
21. mar 2008

se mnou se bavili před, teda hlavně primář a potom už vůbec..

nikka.vo
21. mar 2008

mis, přesně to bylo ono myslim 😉 ...

jabber, oni měli na sále čas na svoje řeči o pí*ovinách ... mi matlala nějaká doktorka desifekci na pupek a povídala si u toho s ostatníma. fakt ani slovo ke mě až na ty klapačky 😠

jabber
21. mar 2008

Ale třeba nade mnou jak stáli u toho UZ , tak měli času celkem dost, to trvalo asi 5 minut.........ale kdyby se aspoň takhle netvářili, fakt 😠 . Mě ten jeden dr pak právě jen říkal o tom vyvolání a jak se teda jako rozhodnu. Na mě to spíš celý dělalo dojem, že sami pořádně nevěděli co se může stát, když tam ta voda není - respektive věděli, ale nechtěli dělat zbytečnou paniku už dopředu.......nicméně já jsem stejně začala trojčit i tak 😀

misakri
21. mar 2008

fakt by člověk v tomhle potřeboval pomoct, neví, co se děje jak s ním tak s mimi... oni to berou kus jako kus..

jabber
21. mar 2008

nikka - tos narazila asi na nějaký divný tým, nebo tak, se mnou se tam fakt bavili hezky. Jakého jsi měla anesteziologa? Chlapa?

nikka.vo
21. mar 2008

v kolik si rodila jabber? 😕

misakri
21. mar 2008

ale jako taky jsem byla mírně v šoku z toho, kolik tam bylo najednou lidí na tom sále, když to byla fakt chvilka, co mi to řekli, že bude CS 😕 ... jsem si to tam našpacírovala nahatá a bylo to, ale fakt mi to bylo uplně fuk, jsem to chtěla mít za sebou.. 😉

jabber
21. mar 2008

V 17,45 mi to píchli a v 17,50 byla venku

nikka.vo
21. mar 2008

já šlav andělíčkovi, svlékli mě až na sále a taky mi to bylo celkem putna, když si to tak vybavuju-nevybavuju, tak ani nevim jak mi kdo oholil bobra 😀 , jako matně vim, ale to byl fofr, mě to samotné tak dobře nejde 😀

nikka.vo
21. mar 2008

holt sestry se už něco naholily 😀 😀 😀

misakri
21. mar 2008

nojo, nahatá, s kapačkou a hadičkou v pipce.. 😀 😀 😀 😀

nikka.vo
21. mar 2008

jabber- no tak to pak všechno vysvětluje, u tebe je nikdo nemusel budit, že jo 😅 , já rodila něco kolem 3 hodiny ranní 😅 To je jasný pak 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre