• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako prebieha cisársky rez?

2. novembra 2016 
taky si myslím, že jsou zvyklí.. :wink:
21. mar 2008 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
21. mar 2008 o 23:43 • alcatko.j
a s pěkně vyholenou :grinning: mis, že?

Já šla zase jak z jatek, ta krev, to se jim taky nelíbilo, že krvácim dost :confounded:
21. mar 2008 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenko, že ty seš ovíněná :grinning:
no je pravda, že takhle když se to napíše s odstupem času, tak že tam člověk pozbyl veškerou důstojnost :grinning: , ale v čase, kdy se to odehrávalo mi to přišlo všechno normální a hlavně, jak píšete - bylo mi to úplně fuk :slight_smile:
jojo, poctivě doma do hladka :grinning:
21. mar 2008 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě to příjde normální i teď.. :wink: , bylo to nutné a jsou na to zvyklí :grinning:
21. mar 2008 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikka - no to je právě divný, že měli takových řečí, ne? :confused: U mě teda, když se nebavili se mnou, tak bylo ticho.....jen cinkání nástrojů :grinning:
21. mar 2008 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber, ježiš, tak ještě že se bavili o péčovinách... cinkání by mě dostávalo do mdlob :grinning:
21. mar 2008 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to jsem ráda, že jsem všechno zaspala :wink:
21. mar 2008 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já taky spala že jo, ale to předtím ... matlání desinfekcí - desetkrát snad :rolling_eyes: , u toho ty keci :rolling_eyes: , pak mi píchli uspávačku a to bylo :sweat_smile: ...
21. mar 2008 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já se vyhrabala nahoru a jen mi připevnili ruce a něco píchli a nepamatuju si nic.. :grinning:
21. mar 2008 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já už se tu 2,5 hodiny bavim o císaři :confused: :grinning:
21. mar 2008 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masakr co?? :grinning:
21. mar 2008 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: já jsem to vnímala jen tak zdálky ... abych se toho děsila, na to jsem neměla čas, pořád jsem přemýšlela jestli se tam fakt pozvracím, jak to proboha vleže udělám a co pak budou dělat oni :grinning: - no a pak už byla malá venku, to bylo překvápko, my nevěděli co to bude :grinning:
21. mar 2008 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já bych to nevydržela, nevědět to.. :grinning:
21. mar 2008 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale to ještě nic není - kamarádka říkala, že to celý sledovala v tom nerezovým lustru co nad ní svítil :grinning: :grinning:
21. mar 2008 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt??? ááá, to bych nechtěla.. mě stačilo vidět tady na netu císaře... ale vidět to, jak to dělají mě? no blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2008 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber, děláš si srandu .... :confused: :sweat_smile: .. blééééééééééééééé, to je frajerka, už bych omdlela asi a měla bych to jako celkovou :grinning:
21. mar 2008 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2,5 hod - no jo, byl to prostě zážitek, no :grinning:
21. mar 2008 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber, příjemně jsi strávila operaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2008 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě to video na netu nevadí, to vůbec ne, ale ten pocit že je to moje tělo, že mě kuchaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
21. mar 2008 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to zážitek, to máte pravdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. mar 2008 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedělám si srandu, jí z toho taky nebylo nejlíp, vždycky prý otočila hlavu, že se dívat nebude, jenže jí to přitahovalo jako magnet. Prostě zvědavost :grinning:
A brácha zase říkal - u holek - jak to trvalo nějak dýl, tak že jak seděl švagrový u hlavy, tak se najednou zved a nakouk tam a švagrová pak říkala, že když si zase sedl, tak byl úplně zelenej - zrovna tahali první holku ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. mar 2008 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem to video na netu zapla a koukala jsem se přesně do prvního říznutí skalpelem :grinning:
22. mar 2008 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: - byl zvědavej a asi si trošku neuvědomil co se tam děje ne? :sweat_smile:

A doktorům to myslíš nevadí, když tam ten chla třeba nakoukne? :confused: Asi ne, ale nedej bože, že pak ten chlap omdlí, to mu to daj asi sežrat
22. mar 2008 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
22. mar 2008 o 00:04 • nikka.vo
no oni mu hned řekli, ať si sedne - ale už to viděl :grinning: , od tý doby říká, že vidí švagrový až do žaludku :grinning: :grinning: :grinning:
no on spíš tak jako bezděčně prostě co tam jako tak trvá...
22. mar 2008 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježiši fuuuuuj :grinning:
22. mar 2008 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. mar 2008 o 00:05 • nikka.vo
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok