• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako prebieha cisársky rez?

2. novembra 2016 
@matenka nie v kazdej nemocnici dovolia okuliare, je lepsie sa spytat.

@micinka22 tehu cukrovka nieje dovod na vyvolavanie, velky plod podla toho aky velky bude, druhe dieta nie vzdy je vacsie nez to prve, a zalezi aj od toho aka velka si ty :wink: a ktory doktor ta bude rodit :slight_smile: zatial sa tym netrap, cisara ti vcas oznamia :wink:
15. jún 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia no muj gyndr s tím nepočítá .-) takže mu to oznámím asi brzy já :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: vzhledem k tomu že majej má už ted hlavičku o dva týdny větší ..to bude zase hlavounek :slight_smile:) ostatní míry jsou o týden větší.a já nejsem "velká" výškou, ale máme pevnou stavbu těla.-))
15. jún 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďalšia "celebrita" ktorá včera porodila cisárskym rezom je Petra Polnišová, má syna Simona, čo myslíte, akú mala na to indikáciu ?
17. jún 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedze tych indikacii je strasne vela, tak netusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemyslim ze vsetky "celebrity" su radsej pre cisarsky
17. jún 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mozne ze kvoli velkemu plodu,kto vie...
17. jún 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea79 ze by preto lebo mal cez 4kg a 55cm??? :wink:
17. jún 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozno tam bola kombinacia roznych faktorov, o ktorych verejnost nevie....a mozno ani nie,ale to nikto z nas nevie
17. jún 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mám za sebou druhou sekci a musim říct, že oproti té první to byl pěknej záhul...Mimčo bylo bohužel zase obr, takže to bylo nejrozumnější řešení...jsem totálně vyšťavená - na zhojení jsem měla jeden den, pak rovnou s plnou polní 24 hodin péče o mimčo - musela jsem jít o den dřív domu, abych se trochu zregenerovala - tady mi přecejenom trochu pomůže manžel a ta zvedací rutina tím pádem odpadá...
Jinak mám slušnšj zážitek s redonkama. Při první sekci jsem měla dva dreny - byly to takový tenký trubičky s malým plastovým zásobníkem. Teď jsem vyfásla dvě hadice s velkejma lahvema a tahala je za ebou jak kabelu. Vyndavání stálo skutečně za to, br, snad už byly poslední...
17. jún 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuha, valibuk
17. jún 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@syraell gratulko :wink: hlavne ze ste zdravi :slight_smile:
17. jún 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea, teba ale trápia veci ... čo ty vieš, kvoli čomu rodila sekciou, snáď nie je povinná zdôverovať sa tým verejnosti :rolling_eyes: :rolling_eyes: milujem také príspevky, tu si už pomaly aj spôsob pôrodu budeme závidieť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mamičkám, čo to majú za sebou blahoželám a prajem veľa zdravia im aj detičkám ... :slight_smile:
ja budem tiež rodiť sekciou, to znamená, že som asi celebrita :grinning:
17. jún 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petra mala tazku cukrovku :astonished:
17. jún 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona je cukrovkarka na inzuline? :confused:
17. jún 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 gratulujem k druheme babatku :sunglasses: ja som tiez potom dvojita celebrita :grinning: :grinning:
tiez som sa na nad tym prispevkom pozastavila :rolling_eyes:
17. jún 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ... ďakujem :slight_smile:
no, mňa tu niekedy na týchto stránkach zdvíha zo stoličky, ale radšej sa miernim, aby ma tu nemali za provokatérku :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea79 lea, prosim ta, ja nie som ani celebrita a tiez som neplanovane porodila CS a ver mi, radsej by som bola rodila normalne, aj teraz po druhy krat a doki nechce :unamused: , takze kludne mohla byt ako indikacia nepostupujuci porod, zle narotovana hlavicka, hypoxia plodu atd....
17. jún 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navyse ano, ona ma tusim cukrovku, uz je aj " starsia " prvorodicka, co je tusim v gynekologii uz kazda nad 30 rokov :grinning:
17. jún 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej synator je aj dost velky, 4,5 kila.to je na sekciu. takze ziadne celebritne maniere :unamused:
17. jún 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja mam pocit, ze ona chcela prave dost rodit prirodzene. kazdopadne to ale nie je nas problem a nema to koho co zaujimat...
17. jún 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som citala ze je za prirodzeny sposob porodu :slight_smile:
kamoska porodila syna cez 5 kg prirodzene....je to na kazdom lekarovi co uzna ako indikaciu na cisara. hlavne ze su obaja ok!
17. jún 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žienky, čo sa zbytočne rozčuľujete? Nie je to jedno, kto ako rodí... Hlavne, že máme jasno v tom, ako budeme rodiť my... Ja mám tiež plánovanú sekciu. Nadšená nie som, no zmierujem sa s tým. Veď nejako zo mňa výjsť musí... I keď už teraz si viem predstaviť tú paniku, čo ma chytí v deň D. :slight_smile:
17. jún 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkave :slight_smile: panika v den D rychlo opadne ked budes pocut mimiska :wink:
17. jún 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia len ešte neviem, či budem v celkovej narkóze alebo iba v spinálnej... Ak to bude celková, som zvedavá, kedy mi ho potom donesú ukázať... V každom prípade to bude určite najnáročnejší deň v mojom živote.... :slight_smile:
18. jún 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkave ja som mala tretí pôrod sekciou v celkovej narkóze a maličkú mi doniesli ukázať hneď ako som sa prebrala.A nič sa neboj všetko bude dobre.Ja som sa tiež bála lebo prvé 2 pôrody som mala prirodzene ale sekcia bola v pohode
18. jún 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkave nuz, je na tebe co si vyberies....zisti si v danej porodnici ako to tam chodi , a budes vediet ci ti ju donesu hned alebo neskor....
18. jún 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petkave
pro mimco je nejsetrnejsi spinal - takze bych rozhodne nevahala. Navic neprospis porod vlastniho ditete:slight_smile: Urcite ti daji na vyber, pokud to neni akutni sekce...
19. jún 2010 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez som skoncila s c-section aj napriek tomu, ze som sa pripravovala na prirodzeny porod. Niekedy nemame na vyber. A rada pridam, ze po tolkych hodinach cakania, to bolo vyslobodenie. Mojho malickeho som videla hned, a on tiez na mna dlho pozeral; ved nakoniec sme na seba dlho cakali :slight_smile: . Bol to nadherny pocit, ktory sa neda opisat slovami.
19. jún 2010 o 02:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, ďakujem... Uvidíme, ako nakoniec rozhodne mudr. Asi to nechám na ňu. Je to možno odo mňa zbabelé, aby o tom rozhodoval niekto iný, ale sama váham a neviem, čo by pre mňa a moju diagnózu bolo lepšie... :slight_smile:
19. jún 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkave tak mudr sa rozhodne pre spinal zrejme...neviem teda aku diagnozu mas namysli
19. jún 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkave a nieje to o zbabelosti, skor by som rozmyslala ci ti bude jedno, aky typ narkozy budes mat. ak ano tak je to fakt na chuti doktora
19. jún 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok