• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako prebieha cisársky rez?

2. novembra 2016 
zinus, ja myslim, ze ked ich poprosis a predvedies manipulaciu s tvojim fotakom :grinning: , tak urcite odfotia
ja som zase nezazila normalny porod, teda len taky zacinajuci odvar, ale podla mna ta rana rozhodne neboli viac ako norm. porod alebo rana po siti. neboj, v pohode zvladnes. no a s tym lezanim je to tiez diskutabilne, ale zas ja nie som uplne vhodna vzorka na porovnavanie :grinning: . skor ide o zdvihanie resp. nezdvihanie hlavy, nez lezanie na chrbte. praveze je dobre, ked uz odtrpnes, vytacat sa aspon do stran panvou, aby sa ti trochu creva nakopli a pohlii, takisto nohami a prstami na nich hybat.
a do sprchy ta vedie sestricka, kdyby neco
9. jún 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a ked uz hovoris o crevach.. ako je to so stolicou po spinale?? lebo ja som bola po klas.porode dole zasivana a to statocne-normalne mi tam obrazok tusim vysili :grinning: no a ked som sla prve dni na velku,tak som sa bala potlacit,lebo som si myslela,ze sa sitie roztrhne.. ako je to po CS?
9. jún 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak s tlacenim nie je ziadny problem :grinning: , skor ako na treti den aj tak nepojdes. trochu blbsie je, ked ta nahodou napadne prve dva dni sa smiat, kaslat, kychat...
9. jún 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já nebyla celý týden na wc :slight_smile: tudíž jsem řekla, že jsem byla, aby mě pustli a doma to šlo samo :slight_smile:
9. jún 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no dobre,tak prve dva dni budem nastvata na nieco,nech sa nerehunam :grinning:

petule.h - to bolo asi aj psychikou,ze ti to neslo,ked pises,ze doma to slo samo..

joj,ja sa uz neviem dockat :dizzy_face: ale este to je daleko :frowning2: hoci dnes mam divne bolesti,tak som trosku naplasena,nech sa to nespusti,no je este priliz skoro,deticky su malicke a nemaju plucka hotove.. :unamused:

certica a pustia mi aj oblubenu hudbu na sale ako je to vo filmoch :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
ozaj este dolezita otazka: aj po cisari su vhodne tie jednorazove poporodne nohavicky?? lebo rez sa robi tusim uplne dole,kde by pri normalnych nohavickach mala byt gumicka.
9. jún 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zinus - ty už čo zisťuješ??? :grinning: ty máš ešte min. 7 týždňov :wink: nesmieš sklamať dvojičkárky :wink: ja som tie nohavičky využívala dosť dlho, lebo boli vysoké a fajne dierkavé, takže jazva sa mi vetrala :slight_smile:
9. jún 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno aj domace kino by sa dalo vybavit, nepytala som sa :grinning:
ja som tie jednorazovky teraz mala, mimochodom oni su take velke (teda nie ze by som mala mini rit), ze som ich natiahla pomaly az pod pazuchy :grinning: , takze do jazvy ti gumicka urcite nepadne
9. jún 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka presne, ja som ich nosila aj doma a dokonca MM, ze aj on chce take super vetracie, ze si pojde do lekarne kupit XL pre seba. nastastie nemali :sweat_smile: :grinning:
9. jún 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka neboj,ja sa pokusim udrzat deturence v sebe ako sa len bude dat!! No chcem vediet,co vsetko obnasa cisar a dnes mi bolo povedane,ze to bude takmer isty cisar,ale nevedela som,ci si mam vybrat spinal alebo celkovu,tak tu otravujem babulky :grinning: ze kto mi co poradi,nech som pripravena... :wink: vies,ze dvojky byvaju nevyspytatelne a semtam sa vypytaju o dost skor z bruska a tak nechcem ist do nemocky nevzdelana :grinning: :grinning:
9. jún 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to sa da aj prat?? tie jednorazove?? ja ze ich budem musiet vyhodit po pouziti :confused: a su nejak zrejme ocislovane,lenze ja netusim,ake ciselko mam teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: bezne som nosila S,tak si mam kupit M?? a kolko???
9. jún 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Certi - :grinning: :grinning: :grinning: bol by zlatý :grinning:

Zinu - no veď jasné, čítala som že ti je dnes zle, daj si magnézko a ležkaj, mne to vždy zabralo, koľkokrát v noci som si myslela že už porodím a po magnézku zase nič. nakoniec som sa ani v 38tt neotvárala :sweat_smile:
9. jún 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak zozenies, urcite si kup S. ja som mala M a boli dost velke. da sa to prat, jasne
9. jún 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej,ved lezim,ani sa mi ine neda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale brucho mi normalne padlo :confused: mozno aj preto ta bolest dole.. ale kontrakcie nemam,voda netecie - teda plodova,obecna vo vodovode hej :grinning: :grinning: tak je snad len zase jeden zo zlych dni..mne sa to tak strieda.. :unamused:

certica-ale to je dobry typ na darcek pre manzelov!! :grinning: teda ja netusim ako tie nohavky vyzeraju a teda si v nich muza predstavit neviem,ale ked tomu tvojmu sa tak pacili,veru mala by si mu ich z lasky kupit!!! :wink: :wink: :grinning:

lenus,to si fakt ale neviem predstavit,ze vydrzim do 38tt!! videla som tvoje brusko v posled.tt a teda mi povedz,ako sa da s takym bruskom existovat!!!???? :fearful:
9. jún 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, uz odchadzam... :astonished: :grinning: zinuska, ja mam dva typy tych nohaviciek, jedny su vyslovene sietkovane, ono to v podstate fakt vyzera celkom eroticky, teda keby boli trebars cierne :grinning: a tie druhe su take ze vetracie, ale hustejsie site, tie otvory ani nevidno a su aj hrubsie. ten moj chcel prvy typ :wink:
9. jún 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :wink:
a ktore su lepsie?? ci je to jedno? a oba typy si mam kupit S,alebo jedny su inak site a teda je lepsie vziat väcsie? alebo teda si kupim tie eroticke.. :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čertica, vidím, že zase zabávaš osadenstvo :grinning:
ja som mala tie sieťkované nohavičky, ale nevyužila som ich (pôvodne som sa chystala na normálny pôrod :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), vadili mi na jazve, zachytávali sa o stehy :unamused:
9. jún 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne vadili nohavicky...a ked som si predstavila, ze mam prve dni urobit napr. pri sadani na wc misu dalsi pohyb navyse - akoze stiahnut si ich, tak to teda neeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:....a u mna bolo najhorsie to, ze som mala podrazdene hrdlo od narkozy a strasne ma v hrdle skrabalo a ked som kaslala...no moje nervy...som myslela, ze ma skrz nasrkz roztrhne...to bolo pre mna prve dni najhorsie...ale potom uz dobre :wink:
9. jún 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, to som zažila pri prvom :stuck_out_tongue_closed_eyes: škoda, že si nemala na výber, spinál je super :grinning:
9. jún 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru...dufam, ze pri druhom bude zrazanlivost OK a budem moct mat spinal :slight_smile:!...ja chcem spinaaaaal :grinning:...dnes som normalne uz pocitala, kedy sa zacneme snazit asi o surodenca :zipper_mouth: :grinning:
9. jún 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, sa nezdáš, vidieť, že máš dobručké dieťa :grinning:
9. jún 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som mala S :wink:

Zinu - s takým bruškom sa nedá existovať , a keď mi dr. zahlásil že "ešte potiahneme týždeň" tak som ho skoro ovalila :grinning: normálne som sa mu rozrevala že nech ich zo mňa vyberie lebo skončím na psychiatrii, tak mi ich vybrali, inak by som možno aj prenášala :grinning:

Julova - fakt , to vyzliekanie prvé dni - :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, dnes nemam cas sa vam venovat :grinning: , stiham len tento cisarsky. idem kupat.
inac, pri prvom cisarskom som nosila normal bavlnene nohavicky, ja by som bez nevedela fungovat, teda len s vlozkou.
zuzi, mna zas prisli pri prvom porode rozosmievat spolubyvajuce z rizikoveho, este prvy den po SC, tak si to vies predstavit, som ich chcela zabit, ale v takej dobrej nalade soom nemala srdce to spravit :grinning: .
idem si kupat dite :sunglasses:
9. jún 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - veru :grinning:...esteze som po CR, inak by som chcela uz aj zajtra :sweat_smile: :grinning: :wink: ...takto mam naordinovanu pauzu minimalne rok :wink: :grinning:
9. jún 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len si vychutnaj terezku, lebo, ver mi, moje boli obidve dobručké, ale zo začiatku som sa nestíhala venovať rovnako aj nikolke, a ona sa tešila, že začala chodiť vtedy do škôlky, lebo malá stále len spala a nikolka bola smutná, že sa s ňou ešte nemôže hrať :slight_smile: ale ináč bola zlatučká, vôbec nežiarlila :grinning:
9. jún 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi - no kamosky spolubyvajuce :grinning:...ale ja by som to prijala...mne teda bolo tak dost smutno...moc som navstevy nemala..len MM a raz mamina s brachom...lebo akurat pred Vianocami...tak kazdy este dokupoval darceky, vypekal, upratoval...a my v porodnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:...tak by take rozosmiatie aj s naslednym "prizabitim" bodlo :grinning:

moje dite uz spi spankom spravodlivych :grinning:

apropo..na 4 den som uz aj ja vytasila svoje normalne bavlnene nohavicky :wink:
9. jún 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vychutnam...ked uz bude vnimat a tesit sa na braceka/sestricku...ale tak do 3 rokov by som chcela rozdiel...resp. medzitym sa nechcem vratit do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :grinning:
9. jún 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to chcela presne tak isto ako ty,jedným vrzom :grinning:
9. jún 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze ani pri druhom nebude tolko "roboty" ako pri Terezke a bude to sup sup :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :grinning:
9. jún 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :grinning: :grinning: :grinning: vieš ako u nás bola nikolka za 4 roky a saška za 4 mesiace :sweat_smile:
9. jún 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pred Terezkou mala zapaly a museli sme sa preliecit obaja, tak sme mali post a potom hned na druhy cyklus...po poste sme si prvy cyklus nacvicili ako sa to robi a pri druhom to vyslo :grinning: :wink: :grinning:

ved prave...ze je to taky paradox...nikde nie je zaruka, ze ked sa jedno podari "hned" tak ze to bude aj pri druhom...ved uvidime :slight_smile:
9. jún 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok