• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako prebieha cisársky rez?

2. novembra 2016 
vesi,ja im napisem veeeeelky zoznam,co vsetko uz maju porobit,ked uz im tam budem lezkat :wink: :wink: :wink: jak hovori moj muz /dufam ze zo srandy :grinning: / na mne je toooolko roboty :angry: :angry: :angry: :grinning: on je vtipny muz :grinning:
12. jún 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohli sme im dať zoznam aké úpravy si prajeme, aby bola každá rodička spokojná :grinning:
jeej to by bolo :grinning: mne by brucho stacilo, vobec nejsom narocna :grinning:
zinus :grinning: :grinning: :grinning:
montika, ja som mala dole všetko hned po pôrode, pribrala som až na MD :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, akoze porodny plan..? :grinning:
no ja by som prijala aj brucho aj cici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:...no a teda ked uz, tak uz aj vlasy zahustit a predlzit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
vesi fakt? to je super. ja ja chcem.:slight_smile:
12. jún 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby, az ma Simca kope o 106 ako sa tu smejem,a ze vazna tema cisarsky rez :grinning:
12. jún 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm no a ja by som chcela z brucha prec a zo zadku a stehien.:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zuzi, od pi.. az k vlasom :grinning: , to je fakt kompletka :grinning:
certi, tak nejako, mne by stačilo to brucho a zuzi, super nápad s tými vlasmi :grinning:

montika, nechci, ja som mala v tehu dietu, pri prvom na pečeň, pri druhom DIA, takže som pribrala len 7 a 8 kg :grinning: aspoň na niečo to bolo dobré :grinning:
certi jasne ze aj cici!! :grinning: ja pojdem na operacku a v kazdej ruke budem mat implantat :grinning:
12. jún 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti :grinning: :grinning:...si decko zasa zobudim...Vas citat to je vzdy zazitok :grinning: - este pindulka by mohla prist :grinning:
boze, sak mi kolac zhori :astonished: :grinning:
zinuska :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz baby, ktoré čakáte na cisársky, tak si spomente na túto debatu, až vás povezú na sálu. budete asi prvé rodičky, čo sa budete rehotať :grinning:
no, pindula mi veru tiez chyba...
a doktori si budu mysliet ze nam harasi ked sa rehoceme
12. jún 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - tak skoda ze som sem nestihla pisat pred mojim CR...ale zarucene si pred druhym na toto spomeniem :grinning: :grinning:
12. jún 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
detto, asi ju Max nechce pustit k PC :confounded:
12. jún 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti , len aby si sa neprebrala na psychiatrii :grinning:
12. jún 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, mne pri prvom porode pichli asi nejaku naladovku, lebo ja som sa im na tej operacke fakt rehotala na uvod, samozrejme bezdovodne
12. jún 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, veru, tu vidieť pozitívny prístup k cisárskemu, doktori by nám za to mali platiť :grinning:
vesi,som si predstavila,ako ma vezu na operacku a ja myslim na vas :grinning: :grinning: :grinning: sak okrem vsetkych tych porodnych sestriciek,porodnikov,anesteziologov,plastickych chirurgov,kadernikov,vizazistov a stylistov tam zavolaju aj psychiatra :grinning: :grinning: :grinning: no pekny kolektiv pracovnikov tam bude,ked budem rodit :grinning:
certi, myslíš?žeby to bolo náladovkou, ale niečim iným? pokial viem tak tehulám nedávajú náladovku, lebo pri prvom som po nej strašne túžila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. jún 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zinuska, sak poistovna uhradi :grinning:
12. jún 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zinus :grinning: :grinning: prihod aj manikúru a aj pedikúru, ked už budeš mať nohy vyložené... :grinning: :grinning:
12. jún 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: baby nerobteeee!!! sak mna to boli ked sa smejem a chudatka dvojicky,nechapu,co sa ich podnajom natriasa!!! :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru vesi bohvie kde sa zobudim.:grinning:
12. jún 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč už viete či to bude spinál alebo celková?
12. jún 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok