Ako prebieha cisársky rez?

bellasandra
28. aug 2006

Ahojte, môzem sa Vás opytat, ako je to s cisárskym rezom ? Vyzera to tak ze na 90 percent budem rodit tak..a neviem..nemam z toho dobry pocit. 😅

montinka
12. jún 2008

no baby od toho rehotu aj to moje akosi ozilo.🙂 hm vesi to este aj v tom sa rozhoduju? ja chcem radsej vsetko prespat

lila794
12. jún 2008

Baby, vazne, kedy zmizne ten bachor, co mi tam ostal visiet???? Schudla som viac ako som pribrala v teho-20kg, ale to sa nam neda pozerat - rozdriapana koza, ovisnuta. Doktorka fakt povedala, ze len plastika. Naozaj, uz plast. chirurga mohli prizvat, niie?

zinuska
12. jún 2008

baby a teraz si predstavte,ze ked by prisli nasi muzi za nami na navstevu po porode,ze koho by oslovili ti chlapi,sak by si vlastne zeny nepoznali... 😀 😀 ...ze dobryyyy...vy ste ta a ta?? 😀 😀 😀 😀

montinka
12. jún 2008

hm aj ja budem mat uzasne brucho lebo mi cele popukalo

vesi
12. jún 2008

monti, neblázni, môžem porovnať a spinál bol úžasný, videla som malú hned a je to neskutočný zážitok. z druhého pôrodu mám teda ovela silnejší zážitok.
no, ked som mala plánovaný, tak mi dali na výber, vtedy som spala. ale pri druhom mi odtiekla voda, tak ma nemohli uspať, nebola som nalačno, ale teraz neľutujem 🙂

julova
12. jún 2008

zinus - tak moj - ked ma prevazali z operacky na pooperacku ma nespoznal 😀

julova
12. jún 2008

lebo som to nebola ja 😀

montinka
12. jún 2008

vesi a to si nic necitila ked ta neuspali ale iba umrtvili?

certica
12. jún 2008

monti, akoze ze prespat? o com nam potom budes referovat?

zinuska
12. jún 2008

lila,ja som pocula o dost pripadoch,ze jednoducho museli ist baby na plastiku,lebo im odumrelo tkanivo a mohli by robit cokolvek,cvicit ako by len vladali,jednoducho mrtvu kozu neozivis...vraj to musi ist prec len chirurgicky...vlastne mam jednu taku kamosku..

julova
12. jún 2008

joooj...Monti - ja keby som si mohla vybrat, tak tiez len spinal...ale ja som si vybrat nemohla 😖

vesi
12. jún 2008

monti, od pása dole nič 🙂 lekári boli super, srandovali a ked malú vytiahli a ukázali mi ju, dali pobozkať, aj slzičku dojatia som utrúsila 😀 , tak potom sa ma pýtala anest. či ma má uspať, takže to ostatné som prespala. priznávam, že som sa na začiatku neskutočne bála, až mi museli dať kyslík, ale to bol len moment 😉

montinka
12. jún 2008

no certi budem referovat pred operaciou a po nej.🙂 a mozno ma len umrtvia a budem referovat vsetko

lila794
12. jún 2008

no do kelu, ono ta koza fakt vyzera ako mrtva - ako 120 rocna - otras! A to co mi ju vymenia? Ved samej sa mi na nu neda pozerat!!!

certica
12. jún 2008

vesi, ty si potom isla spat? iny komfort toto 😀

lila794
12. jún 2008

inak, aj ja by som brala spinal!!! Ved muz bol s malym skor ako ja!!

vesi
12. jún 2008

certi 😀 😀

montinka
12. jún 2008

hmmm no uvidim to sa este rozhodnem

vesi
12. jún 2008

lila, presne tak som to mala aj ja pri prvom 😠 a vtedy bola JIS-ka na inom poschodí, takže mi ju ani nedoniesli ukázať, videla som ju až o 24 hod 😠

lila794
12. jún 2008

aj mna previezli an gynekologiu - aky bol hned po narodeni viem iba z fotiek a viedea!!! ☹

zinuska
12. jún 2008

a ako si baby spoznam deti,ked mi ich ukazu az po niekolkych hodinach,ak nebudem mat spinal?? 😕 😀 viem akurat,ze by mali byt aspon dve 😀

certica
12. jún 2008

zinuska, no presne som ti chcela napisat, nez som docitala vetu, ze jednoducho - budu dve 😀

zinuska
12. jún 2008

lila,nevymenia!! vyrezu a vyhodia!! 😉

vesi
12. jún 2008

na chrbtoch budú mať fixkou napísané mená 😀

zinuska
12. jún 2008

ale ja sa chystam rodit spolu s kamoskou a ta tiez caka 2!!! 😕 😀 sak vlastne sme kamosky,si to nejak podelime.. kazda si vezme 1 kludne a 1 uplakane mimi 😀 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')
javascript:addEmoticon('😀','vBody')

certica
12. jún 2008

a este cisielka 😎 , som chcela napisat, ze obojky 😀 okolo zapastia - ty aj babatka

montinka
12. jún 2008

a ked bude priatel na chodbe tak jemu to babo ukazu nie?

zinuska
12. jún 2008

vesi cooo!!! sismaaariaaa! fixkou?? 😕

certica
12. jún 2008

monti, oni ho zavolaju z tej chodby dnu

zinuska
12. jún 2008

dnu certi?? volaju muzov dnu?? kedy?? este ked ma mimi pupocnu????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre