Ako prebieha cisársky rez?

bellasandra
28. aug 2006

Ahojte, môzem sa Vás opytat, ako je to s cisárskym rezom ? Vyzera to tak ze na 90 percent budem rodit tak..a neviem..nemam z toho dobry pocit. 😅

jchrastova
17. feb 2010

Ahojte, chcem sa spýtať, koľko vám trvalo pokiaľ ste sa fakt dobre cítili po cisárskom Koľko vám trvalo celé zotavenie? Ja som mala komplikovaný cisársky - placenta acreta a tak mi skoro vybrali celú maternicu ale nakoniec lekárovi sa podarilo zachráníť moju ženskosť a tak placentu vyrezal,lebo bola zrastená s maternicou...mala som 10 svoriek.

annie13
17. feb 2010

dievcata dakujem, no strach mam, ani neviem z coho, aj z bolesti potom neviem
aky je vlastne rozdiel medzi spinal epi celkova a tak co je najlepsie, da sa vybrat

blumka
17. feb 2010

annie, neboooj...bolest sa da zvladnut 😉 ..mne napr. teraz pripada vacsia bolest ked sa na mna prisaje mala prisavka..to vidim asi vsetkcyh svetych na nebi aj s hviezdickami 🙄 ..
budes fit ani sa nenazdas 😉

annie13
17. feb 2010

blumka dufam 24.4 sa svagor zeni, chystam sa trsať 😉

dejna3
17. feb 2010

annie, ja som sa tiež veľmi rýchlo zotavila 😉 pustili ma domov na 6-ty deň a ďalší deň som už "behala" po meste, lebo som zháňala v lekárni odsávačku 😅 😅
nebyť toho vstávania z postele, istotne by som aj zabudla, že som mala sekciu

evitkamalicka
17. feb 2010

annie ja som rodila v stredu a v pondelok rano som uz sla domov

annie13
17. feb 2010

ale na bruchu sa dlho nevyspim ze ?

certica
17. feb 2010

no ja som na bruchu spala uz v nemocke, aj ked by sa na operac. rane asi zrovna nemalo 😅

annie13
17. feb 2010

🙂 vazne

veverca
17. feb 2010

Ja som na bruchu nemohla spať, lebo ma boleli prsia 😒

blumka
17. feb 2010

annie, ja idem na svadbu kamoske 10.4 takze sa tiez chystam trsat 😀
a na bruchu uz spim ale tiez kvoli prsiam sa mi zle ale brucho je ok 😉

annie13
17. feb 2010

hlavne ze rana je ok
a ako ste mali celkovu narkozu alebo len epi
aky je rozdiel medzi epi a spinal

rennca
17. feb 2010

já ještě na břichu nespala 😅 né že by to asi nešlo ale nikdy jsem tak neusnula tak jsem to zatím nezkoušela...ale už se moc těším na to až mě nažílek namasíruje 😀 9 měsíců to nešlo tak až bude chvilka tak si to musím užít 😀 😀

luala
17. feb 2010

No tak ja som cerstvo po sekcii pod epiduralom, este lezim na JIS-ke, vyhodu oproti spinalu vidim v tom,ze mozem v pohode hybat nohami a vecer mi ho dopichnu proti bolesti.. Ale pocas vytahovania babatka z brucha som musela predychavat taku zvlastnu bolest, neprijemny tlak ci co to bolo a anesteziologicke som skoro rozdrvila prsty - to som fakt necakala... Pri spinali nebolo nic take - vsetko ma svoje pre a proti.. Samozrejme po uvideni babatka vsetko opadlo.. A dopadlo dobre..

latvia
17. feb 2010

lualaaa 😵 😵 😵 gratulujeeeem 😉 no, epidural je trosku inaksi nezz spinal ale aspon ta neuspali a neboli ta hlava 😉

luala
17. feb 2010

latvi dakujem.. Presne tak,som rada,ze ma neuspali a mam to za sebou.. Rano ma caka prve postavenie, ach... Ale zvladnem 🙂

annalena
17. feb 2010

luala gratulujem, super 🙂 jaj veru, mat epi kateter po cisarskom tiez asi nieje na zahodenie, vyhoda oproti spinalu 😉

annie13
18. feb 2010

luala gratulujem aj ja

evitkamalicka
18. feb 2010

aj ja gratulujem

ann tebe sa to uz blizi

supi
18. feb 2010

ahojte dievcence 🙂
este mam jednu otazku ohladne cvicenia, na zadok a stehna tiez este nemozem cvicit??

blumka
18. feb 2010

supi, ty si nejaka akcna 😀 '
mne dnes muz povedal ze vidno ako rapidne chudnem..no tak tyzden som poriadne nespala tak dakujem pekne 😅

latvia
18. feb 2010

supi, cvic co len chces, cvicenie nieje zle ak sa robi s rozumom, jednoduchy strecing, jemne posilovanie pri ktorom sa ti nevytvori svalovka a nebude ta nic boliet je uplne v pohode.

bibione
18. feb 2010

jchrastova: mne mesiac 😉

katka22r
18. feb 2010

kocky a kedy sa mozem kupat po cisarskom?

latvia
18. feb 2010

myslim ze zeny sa sprchuju druhy den po cisarskom...aj ked sa to vo viacerych nemockach moze lisit

blumka
18. feb 2010

katka, mne lekar po vybrati stehov povedal ze kupat vo vani az po sestonedeli..sprchovat som sa mohla hned ako som bola schopna sa postavit...cize ten druhy-treti den

latvia
18. feb 2010

😀 jaaaaaaaj, moja materska posttehu demencia 😀 o kupanie tu slooo 😀 blumka ma pravdu 😉

blumka
18. feb 2010

😀

latvia
18. feb 2010

😀 aj teba to caka cicaaaaaa 😀 nevyskieraj sa 😀 😀

blumka
18. feb 2010

no ja uz som dementna 2 roky a teraz sa mi to asi zdvoji...a po tych prebdetych nociach detto 😀 😀 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre