Ako prebieha cisársky rez?

bellasandra
28. aug 2006

Ahojte, môzem sa Vás opytat, ako je to s cisárskym rezom ? Vyzera to tak ze na 90 percent budem rodit tak..a neviem..nemam z toho dobry pocit. 😅

zinuska
14. jún 2008

caute! tak som sa v piatok dozvedela od dalsej odbornicky,ze ona by u mna uprednostnila spontanny porod.a pritom tyzden pred tym ma ina odbornicka presviedcala,ze u mna je mozny jedine cisar!! 😠 tak ktory nazor je ten spravny???!!! 😠 😠 😠 to je dnes zdravotnictvo 😒 tak ja tie deti budem musiet zrejme vykaslat,alebo vykychnut,ked odrodit ma nebudu vediet 😀 😀 😀 ...a ja uz som si chystala zoznam,co vsetko treba na mne zreparirovat 😉 😀 ...samozrejme pisala som to na toaletny papier,bo zoznam je dlhyyyyyy 😀 😀 😀

certica
14. jún 2008

zinuska, no proste si kontroverzna osoba 😀

zinuska
14. jún 2008

len aby som jedno nemusela rodit tak a druhe tak 😖 ...auu,to by som nerada.. hoci uspokojila by som oboch odbornikov 😀 😒 😒 no som to ja ale zvedava co teda so mnou spravia 😀

vesi
14. jún 2008

zinus, podla mňa rozhodne pôrodník, ked budeš chodiť do poradne do nemocnice kde budeš rodiť.takže ten zoznam ešte nezahadzuj 😀

certica
14. jún 2008

a aki odornici a kvoli comu?

zinuska
14. jún 2008

vesi,ja uz chodim na Antolsku,tusim aj ty a certi ste tam rodili,ze? 🙂 no a vybrala som si uuuzasnu skvelu zlatu milu fantasticku pani dr.Niznansku a viem,ze ona nakoniec rozhodne spravne 😉 citim to tak,to len ti vsetci odbornici naokolo vymyslaju 😠

vesi
14. jún 2008

zinus, aha, tak na antolskej rozhodne prednosta kliniky 😝

zinuska
14. jún 2008

certi kvoli krvy..mam nejake problemy s trombozou a hlavne krcovymi zilami na nohach a rodidlach 😝 takze odbornici - hematologovia a cievny...

vesi
14. jún 2008

mňa poslali, 1tt pred termínom do nemocky (DR. Janač) aby rozhodli ako budem rodiť, ale nestihli, odtiekla mi voda, tak primár mal vtedy službu (bolo to v sobotu večer) a on rozhodol.

zinuska
14. jún 2008

vesi akoze prednosta kliniky??? 😕

certica
14. jún 2008

aha, no tromboza nic moc pre sekcii

zinuska
14. jún 2008

takze ak si Niznansku zazmluvim,rozhodne len ona o mne,nie???

cat
14. jún 2008

ejha, mna by slahlo mat to takto ☹ mne 1.12. dr. povedal ze 13.12. nastupim do porodnice a 14.12. o 8h rano ma reze. Dufam ze aj na Kramaroch mi to takto povedia, inak nervozitou obzeriem steny 😝

vesi
14. jún 2008

nno, on dáva posledné slovo, tvoj lekár to len odporučí, udá dôvody, aspoň to tak bolo. ináč aj ja som mala vysokú zrážanlivosť krvi.
a ozaj, ked mi odišla voda, na pôrodnici mala službu Dr. Nižnanská - skvelá ósoba 😀

vesi
14. jún 2008

ježiš, osoba 😅

cat
14. jún 2008

vesi a to uz si mala termin ze ti odtiekla voda? ja som mala az 24.12. termin..

vesi
14. jún 2008

cat, mala som presne 1tt pred termínom, čiže v deň termínu som odchádzla domov 😀 ale "poslíčkov" som mala už cca 2tt pred tým. mne hrozil už v 30tt predčasný pôrod, ale nakoniec sme to našťastie potiahli 🙂

zinuska
14. jún 2008

no hej,ale on o mne nic nevie!!! 😕

zinuska
14. jún 2008

no ale kazdopadne by som radsej ten cisar,zeby mi hned teda aj tu "komopletku" spravili,vratane francuzskej manikury na nohach 😀 😀

vesi
14. jún 2008

zinus 😀 😀 neviem ako je to u teba, ale ked som bola v pôrodnici ja, boli tam 2 mamičky, čo rodili dvojčatá normálne, ale na druhej strane mám takú skúsenosť, že tam nenechajú nič na náhodu. mala som obidve tehu rizikové a nedám na antolskú dopustiť. 🙂

certica
14. jún 2008

vesi, som cakala, kedy sa tu zjavis 😀

zinuska, sice ta nepozna, ale to nie je podstatne 😀 . skratka, nehladaj v tom logiku, stipka byrokracie je proste nevyhnutna 😨 😅 . ja si kazdopadne myslim, ze to ta sekcia bude

vesi
14. jún 2008

čerti, ja som sa čudovala, že tu ešte nie si 😀

presne tak, nehľadaj logiku, najdôležitejší je výsledok 😀

myskaa1
14. jún 2008

Ahojte chcem sa podelit aj ja... som pri konci tehotenstva a vyzera to tak ze to pojde cisarskym rezom. V pondelok idem po tyzdni na kontrolu a primar vravel ze ked nebudem otvorena tak to bude ten spominany cisarsky rez, nakolko je velke babätko. Prvu dcerku som porodila pred 12 rokmi prirodzene.... Mam strach.

zinuska
14. jún 2008

veru baby,vysledok je najdolezitejsi! takze ak bude sekcia,bude zo mna sexica!! 😀 😀 😀 😉

...logiku v tom nehladajte 😀 😀

avanka
15. jún 2008

Ahojte, tak uz aj ja mam stanoveny termin cisarskeho, normalny termin porodu mam 4. jula a maly sa narodi 23 jula, presne na 38+3 tt
O tyzden v nedelu nastupujem na prijem, tiez mam strach, ale viac ako sa bojim, sa tesim na ten nas maly zazrak, ktory sa teraz vo mne vlni.....
Babule, ako dlho po narodeni treba babo prihlasit na matrike?

certica
15. jún 2008

zinus 😀
avanka, ja sice ani neviem, c a akyi tam je limit, ale bez rodneho listu sa nikam nepohnes, takze hned a zaraz 😉 ako to bude mozne

certica
15. jún 2008

nejak mi hlasky lietaju 😨

stresmenka
16. jún 2008

Ahojte ja sa pripravujem na cisarak a chcem sa spytat mala niektora z vas nejake komplikacie? Doky moc za cisarak nie je vzdy mi rozprava, ze mozu byt komplikacie ja som sa to nikde na internete nedocitala akurat, ze rana sa moze tazko hojit nic viac. Dakujem 😉

petule.h
16. jún 2008

stresmenka: pokud máš císaře naplánovaného, tak myslím, že nemůže nic nastat..jaK píšeš, tak akorát to hojení, ale já se třeba hojila dobře, po týdnu jsem byla celkem fit...

xena22
16. jún 2008

Stresmenka - mala som dva cisarske a caka ma treti....nemala som ziadne komplikacie,da sa to prezit,nie su to sice zrovna bahamy ten pobyt v nemocnici,ale to rozchodis... 😀

Mne sa obe jazvy hojili krasne a nedavala som si na ne nic,akurat som si ich jemne sprchovala vlaznou vodou a vzdy poriadne vysusila,dnes mam na bruchu len malu jemnu ciarku bledsej farby...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre