Ako prebieha cisársky rez?

bellasandra
28. aug 2006

Ahojte, môzem sa Vás opytat, ako je to s cisárskym rezom ? Vyzera to tak ze na 90 percent budem rodit tak..a neviem..nemam z toho dobry pocit. 😅

misakri
21. mar 2008

taky si myslím, že jsou zvyklí.. 😉

alcatko.j
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikka.vo
21. mar 2008

a s pěkně vyholenou 😀 mis, že?

Já šla zase jak z jatek, ta krev, to se jim taky nelíbilo, že krvácim dost 😖

nikka.vo
21. mar 2008

alenko, že ty seš ovíněná 😀

jabber
21. mar 2008

no je pravda, že takhle když se to napíše s odstupem času, tak že tam člověk pozbyl veškerou důstojnost 😀 , ale v čase, kdy se to odehrávalo mi to přišlo všechno normální a hlavně, jak píšete - bylo mi to úplně fuk 🙂

misakri
21. mar 2008

jojo, poctivě doma do hladka 😀

misakri
21. mar 2008

mě to příjde normální i teď.. 😉 , bylo to nutné a jsou na to zvyklí 😀

jabber
21. mar 2008

nikka - no to je právě divný, že měli takových řečí, ne? 😕 U mě teda, když se nebavili se mnou, tak bylo ticho.....jen cinkání nástrojů 😀

nikka.vo
21. mar 2008

jabber, ježiš, tak ještě že se bavili o péčovinách... cinkání by mě dostávalo do mdlob 😀

misakri
21. mar 2008

tak to jsem ráda, že jsem všechno zaspala 😉

nikka.vo
21. mar 2008

no já taky spala že jo, ale to předtím ... matlání desinfekcí - desetkrát snad 🙄 , u toho ty keci 🙄 , pak mi píchli uspávačku a to bylo 😅 ...

misakri
21. mar 2008

já se vyhrabala nahoru a jen mi připevnili ruce a něco píchli a nepamatuju si nic.. 😀

nikka.vo
21. mar 2008

já už se tu 2,5 hodiny bavim o císaři 😕 😀

misakri
21. mar 2008

masakr co?? 😀

jabber
21. mar 2008

😀 já jsem to vnímala jen tak zdálky ... abych se toho děsila, na to jsem neměla čas, pořád jsem přemýšlela jestli se tam fakt pozvracím, jak to proboha vleže udělám a co pak budou dělat oni 😀 - no a pak už byla malá venku, to bylo překvápko, my nevěděli co to bude 😀

misakri
21. mar 2008

já bych to nevydržela, nevědět to.. 😀

jabber
21. mar 2008

no ale to ještě nic není - kamarádka říkala, že to celý sledovala v tom nerezovým lustru co nad ní svítil 😀 😀

misakri
21. mar 2008

fakt??? ááá, to bych nechtěla.. mě stačilo vidět tady na netu císaře... ale vidět to, jak to dělají mě? no blééé 😝

nikka.vo
21. mar 2008

jabber, děláš si srandu .... 😕 😅 .. blééééééééééééééé, to je frajerka, už bych omdlela asi a měla bych to jako celkovou 😀

jabber
21. mar 2008

2,5 hod - no jo, byl to prostě zážitek, no 😀

nikka.vo
21. mar 2008

jabber, příjemně jsi strávila operaci 😀 😀 😀 😀

nikka.vo
21. mar 2008

mě to video na netu nevadí, to vůbec ne, ale ten pocit že je to moje tělo, že mě kuchaj 😝 🤐

nikka.vo
21. mar 2008

no je to zážitek, to máte pravdu 😵 😵 😵

jabber
21. mar 2008

nedělám si srandu, jí z toho taky nebylo nejlíp, vždycky prý otočila hlavu, že se dívat nebude, jenže jí to přitahovalo jako magnet. Prostě zvědavost 😀
A brácha zase říkal - u holek - jak to trvalo nějak dýl, tak že jak seděl švagrový u hlavy, tak se najednou zved a nakouk tam a švagrová pak říkala, že když si zase sedl, tak byl úplně zelenej - zrovna tahali první holku ven 😝 😀

jabber
21. mar 2008

já jsem to video na netu zapla a koukala jsem se přesně do prvního říznutí skalpelem 😀

nikka.vo
21. mar 2008

😀 😀 😀 - byl zvědavej a asi si trošku neuvědomil co se tam děje ne? 😅

A doktorům to myslíš nevadí, když tam ten chla třeba nakoukne? 😕 Asi ne, ale nedej bože, že pak ten chlap omdlí, to mu to daj asi sežrat

nikka.vo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jabber
21. mar 2008

no oni mu hned řekli, ať si sedne - ale už to viděl 😀 , od tý doby říká, že vidí švagrový až do žaludku 😀 😀 😀
no on spíš tak jako bezděčně prostě co tam jako tak trvá...

misakri
21. mar 2008

ježiši fuuuuuj 😀

nikka.vo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre