Ako prebieha cisársky rez?

bellasandra
28. aug 2006

Ahojte, môzem sa Vás opytat, ako je to s cisárskym rezom ? Vyzera to tak ze na 90 percent budem rodit tak..a neviem..nemam z toho dobry pocit. 😅

zinuska
12. jún 2008

vesi,ja im napisem veeeeelky zoznam,co vsetko uz maju porobit,ked uz im tam budem lezkat 😉 😉 😉 jak hovori moj muz /dufam ze zo srandy 😀 / na mne je toooolko roboty 😠 😠 😠 😀 on je vtipny muz 😀

vesi
12. jún 2008

mohli sme im dať zoznam aké úpravy si prajeme, aby bola každá rodička spokojná 😀

cat
12. jún 2008

jeej to by bolo 😀 mne by brucho stacilo, vobec nejsom narocna 😀

vesi
12. jún 2008

zinus 😀 😀 😀
montika, ja som mala dole všetko hned po pôrode, pribrala som až na MD 😝

certica
12. jún 2008

vesi, akoze porodny plan..? 😀

julova
12. jún 2008

no ja by som prijala aj brucho aj cici 😝 😀...no a teda ked uz, tak uz aj vlasy zahustit a predlzit 😝 😀

montinka
12. jún 2008

vesi fakt? to je super. ja ja chcem.🙂

cat
12. jún 2008

boze baby, az ma Simca kope o 106 ako sa tu smejem,a ze vazna tema cisarsky rez 😀

montinka
12. jún 2008

hmmm no a ja by som chcela z brucha prec a zo zadku a stehien.🙂 😝

certica
12. jún 2008

zuzi, od pi.. az k vlasom 😀 , to je fakt kompletka 😀

vesi
12. jún 2008

certi, tak nejako, mne by stačilo to brucho a zuzi, super nápad s tými vlasmi 😀

montika, nechci, ja som mala v tehu dietu, pri prvom na pečeň, pri druhom DIA, takže som pribrala len 7 a 8 kg 😀 aspoň na niečo to bolo dobré 😀

zinuska
12. jún 2008

certi jasne ze aj cici!! 😀 ja pojdem na operacku a v kazdej ruke budem mat implantat 😀

julova
12. jún 2008

Peti 😀 😀...si decko zasa zobudim...Vas citat to je vzdy zazitok 😀 - este pindulka by mohla prist 😀

certica
12. jún 2008

boze, sak mi kolac zhori 😲 😀

montinka
12. jún 2008

zinuska 😀 😀 😀

vesi
12. jún 2008

a teraz baby, ktoré čakáte na cisársky, tak si spomente na túto debatu, až vás povezú na sálu. budete asi prvé rodičky, čo sa budete rehotať 😀

certica
12. jún 2008

no, pindula mi veru tiez chyba...

montinka
12. jún 2008

a doktori si budu mysliet ze nam harasi ked sa rehoceme

julova
12. jún 2008

Moni - tak skoda ze som sem nestihla pisat pred mojim CR...ale zarucene si pred druhym na toto spomeniem 😀 😀

cat
12. jún 2008

detto, asi ju Max nechce pustit k PC 😖

vesi
12. jún 2008

monti , len aby si sa neprebrala na psychiatrii 😀

certica
12. jún 2008

vesi, mne pri prvom porode pichli asi nejaku naladovku, lebo ja som sa im na tej operacke fakt rehotala na uvod, samozrejme bezdovodne

vesi
12. jún 2008

zuzi, veru, tu vidieť pozitívny prístup k cisárskemu, doktori by nám za to mali platiť 😀

zinuska
12. jún 2008

vesi,som si predstavila,ako ma vezu na operacku a ja myslim na vas 😀 😀 😀 sak okrem vsetkych tych porodnych sestriciek,porodnikov,anesteziologov,plastickych chirurgov,kadernikov,vizazistov a stylistov tam zavolaju aj psychiatra 😀 😀 😀 no pekny kolektiv pracovnikov tam bude,ked budem rodit 😀

vesi
12. jún 2008

certi, myslíš?žeby to bolo náladovkou, ale niečim iným? pokial viem tak tehulám nedávajú náladovku, lebo pri prvom som po nej strašne túžila 😝 😀

certica
12. jún 2008

zinuska, sak poistovna uhradi 😀

vesi
12. jún 2008

zinus 😀 😀 prihod aj manikúru a aj pedikúru, ked už budeš mať nohy vyložené... 😀 😀

zinuska
12. jún 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 baby nerobteeee!!! sak mna to boli ked sa smejem a chudatka dvojicky,nechapu,co sa ich podnajom natriasa!!! 😀 😀 😀

montinka
12. jún 2008

no veru vesi bohvie kde sa zobudim.😀

vesi
12. jún 2008

ináč už viete či to bude spinál alebo celková?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre