Ako prebieha cisársky rez?

bellasandra
28. aug 2006

Ahojte, môzem sa Vás opytat, ako je to s cisárskym rezom ? Vyzera to tak ze na 90 percent budem rodit tak..a neviem..nemam z toho dobry pocit. 😅

misakri
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikka.vo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jabber
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misakri
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikka.vo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misakri
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikka.vo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misakri
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikka.vo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jabber
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikka.vo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misakri
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikka.vo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misakri
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jabber
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikka.vo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikka.vo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikka.vo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jabber
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikka.vo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misakri
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misakri
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misakri
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
graziela
22. mar 2008

Ahojte baby, spominali ste videa na nete s cisarskym...asi tak pred mesiacom som sa tiez "odvazila" kliknut na jeden link tu uvedeny...no nemohla som to pozerat dlhsie ako par sekund... ☹ Neviem uz presne, kto ten link a v ktorej teme ho uviedol, no rada by som si to pozrela este raz, od zac. do konca...neviete poradit, resp. dat nejaky dobry link?

julova
22. mar 2008

graziela

v tejto teme najdes linky 🙂
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

uva
22. mar 2008

graziela fakt to chceš pozerať 🙂 ja teda radšej nechcem vidiet,nemusim vidiet všetko 😀 teraz som celkom v pohode zatial sa nebojim a nerada by som aby sa to zmenilo 😀
ale ked ti to pomože tak mrkni a potom daj vediet ako?

graziela
22. mar 2008

Julova, dakujem, nasla som jedno video, ktr. som mohla stravit, bolo take .. povedala by som z tych "decentnejsich"... Uva, nebolo to take hrozne, presne toto som chcela pozriet pred mesiacom a nemohla som...teraz ako sa blizi termin porodu, som sa musela uz nejako viac obrnit, ved je to realita. aj ked nemusime vsetko vediet a vidiet, to je pravda... Ale naozaj to nebolo take strasne, tu je link:

https://www.youtube.com/watch?v=Wc6vTsiUnqE
julova
22. mar 2008

graziela - tak tolko toho rozhodne neuvidis, ci uz budes mat CR v spinalke a budes pri vedomi,a ked v celkovej narkozetak to uz duplom 🙂...ale aj ja som si pred porodom pozrela, co sa vlastne so mnou bude diat 🙂

mmarky
22. mar 2008

ahojky, koukam, ze tu byla cistka 😀
jeste jsem si rikala, ze je porod cs pro dite lepsi, nemusi se tlacit porodnima cestama buhvijak dlouho..ani nema nic zlomenyho ci deformovanou hlavicku..co vy na to? proste muj pocit
ja se neotvirala.. jinak bylo vse normalni, mala ale pak pry nemela dost kyslikua slo se na to, taky mi zavedli nejakou tu sondu, ale nejak extra to nefungovalo..a radsi me rizli
jeste bylo supr, krome toho fofr holeni a cevky, jak se musi podepsat ten souhlas, ja mela kontrakci jak prase, taky jsem byla predejchana kysliku a brnelo me brutalne cely telo, k tomu me holili a prevlikali do andelicka, strach o dite a podepisuj neco 😎

mmarky
22. mar 2008

aha, tak jsem se podivala, jak to asi vypadalo - no nevim, jestli je to pro dite lepsi 😅 , ale asi rychlejsi 😀 brutus 😝 , ale prezijt se to da 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre