Ako prebieha cisársky rez?

bellasandra
28. aug 2006

Ahojte, môzem sa Vás opytat, ako je to s cisárskym rezom ? Vyzera to tak ze na 90 percent budem rodit tak..a neviem..nemam z toho dobry pocit. 😅

ewisam
21. júl 2011

@adri2211 dakujeme 🙂 dnes mi krpec asi vyrazi bok
@mgk111 no skusim sa tam ist pozriet hoci neviem ci budu nadseni a ci sa tam take prehliadky vobec robia a ci sa netreba 2 mesiace dopredu objednavat 😀

mgk111
21. júl 2011

@ewisam alebo si tam len zavolaj ze ako to funguje, to ti povie hociktora sestra, ktora telefon zdvihne 😉

terrrisek
21. júl 2011

dobrý den,
chtěla bych za kamarádku studentku třetího ročníku obor porodní asistentka poprosit o vyplnění dotazníku k bakalářské práci na téma týkajícího se císařského řezu. Za každý vyplněný dotazník bude ráda.
Moc Vám děkujeme a ať Vám děti dělají radost
http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/osetro...

ashlee
21. júl 2011

@terrrisek dotaznik jsem vyplnila

bellka
21. júl 2011

@terrrisek dotazník vyplněn 🙂

petkave
21. júl 2011

@terrrisek hotovo!

adrianiiita
22. júl 2011

@terrrisek aj ja.. dúfam že pomôže

dostyna
22. júl 2011

@terrrisek vyplněno 🙂

hehena
22. júl 2011

@terrrisek jsem velmi zvědavá, k jakým závěrům dojdeš 🙂

adri2211
22. júl 2011

@terrrisek stalo sa 😉

helka193
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabuci
22. júl 2011

@helka193 a prečo si sa nevrátila ku svojmu gynekológovi ked ti to už ide dva týždne?Aspon by si mohla zavolať.Že by sa tak čistila rana,ale tak dlho?Podľa mna by si mala to prekonzultovať v prvom rade s lekárom.

helka193
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helka193
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabuci
22. júl 2011

Tak sa nestrachuj,ked ťa videl gynekológ tak nič vážne to nebude.Vieš ja v tom skúsenosti nemám,rodila som spontánne.

zzzz128
22. júl 2011

@gabuci a zas sa stretávame 🙂 pekný neskorý večer prajem 🙂

monny89
22. júl 2011

@terrrisek vyplněno 🙂

nicolas261
22. júl 2011

baby ale lepšia je epi a spinalka,lebo stej som hodne zvracala a tiež je dôležite kto vam to picha,bolelo vas to pichnutie do chrbta?

helimama
22. júl 2011

@terrrisek dotazník som vyplnila, veľa úspechov v štúdiu

adrianiiita
23. júl 2011

chcem sa spýtať že kolko po cisárskom (celková narkoza) môžem začať cvičiť ... také že zumba alebo aerobic ... ja neviem ale ja mám strašne ovisnuté brucho a bojím sa aby mi neostalo ... by som sa ho chcela čo najskôr zbaviť ... 😒

skeptik
23. júl 2011

@adrianiiita 8 tyzdnov

miranda77
23. júl 2011

@adrianiiita no ja jsem po SC sla po 4mesicih cvicit hatha jogu a cvicitelka tvrdila, ze po sekci je to brzo ... a to je cvico bez poskoku :O ... po sestinedeli se zeptej sveho doktora ...

katustek
23. júl 2011

@adrianiiita si velmi krátko po sekcii a to že máš teraz ovisnuté bruško je normálne myslím si, že to má 90 % žien po sc. S ľahkými cvikmi môžeš začať tuším 3 mesiace po zákroku... 😉

sashabb
23. júl 2011

@adrianiiita kup si sťahovací pás, mne veľmi pomohol 😉 inak po sekcii sa môže cvičiť najskôr po pol roku a hlave to závisí od jazvy. Nejaké posilňovacie cviky aj neskôr

karol84
23. júl 2011

@adrianiiita k tomuto typu cvičení mi mudra říkala minimálně půl roku necvičit - lehké posilování břišních svalů od 3. měsíce (začít se šikmými břišními svaly), ostatní svaly mimo břicho se mohou i dříve

karol84
23. júl 2011

@adrianiiita pokud tě to uklidní, tak přestože jsem byla velmi krátce po porodu na své původní váze, tak převis na břichu jsem měla taky. teď, v necelých 4 měsících mimča mám břicho úplně ploché bez jakéhokoliv cvičení. jen mám blbý pocit, že je pořád takové měkké, ale to se s lehkým cvičením také zlepší. nedávno jsem zkoušela cvičit břišní svaly, ale docela mě po tom začala bolet jizva, tak jsem to ještě odložila.

hameeda
27. júl 2011

helka193: nepocuvaj tvojho doktora,,pokial je tam hnis,,ihned musi nasadit antibiotika,,ver mi ja mam za sebou 4 cisarske a pri druhom som mala presne ten isty problem,nastastie sa mi to nezdalo a sla som za druhym lekarom a ten mi hned nasadil antibioticka, a za par dni som bola fit,,a povedal ze ktory somar mi nedal ihned antibiotika, vraj pokial rana scervena ihned sa musia nasadit antibiotika,,necakat az ked zahnisa

briketa
27. júl 2011

@adrianiiita cvicit mozes tolko, na co sa citi tvoje telo. ver mi, ze ked sa neprimerane zatazis, telo a hlavne jazva ti to da definitivne najavo ;)
ja si hovorim, ze na cvicenie mam cely zivot, jazvu si zruinujem len raz...

tomislava
27. júl 2011

Caute vedel by mi niekto povedať ako dlho po sekcii ste mali bolesti v nie v oblasti jazvy ale nad nou alebo či niekto má s tým skúsenosti ja som 10 dni po sekcii dik

zazana81
27. júl 2011

Ahoj, tak mě bylo řečeno, že se rána po sekci hojí půl roku a přesně tak jsem to i cítila. Půl roku mě "tahalo" v tříslech, pokud jsem dělala jiný pohyb, než je běžná chůze. Bylo mi divné, proč zrovna třísla, ale doktor říkal, že to je normální, zřejmě propojení nějakých nervů.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre