Ako prebieha cisársky rez?

bellasandra
28. aug 2006

Ahojte, môzem sa Vás opytat, ako je to s cisárskym rezom ? Vyzera to tak ze na 90 percent budem rodit tak..a neviem..nemam z toho dobry pocit. 😅

k.a.t.k.a.
11. feb 2010

tak mne hned po sekcii priniesli v termoske ten fenyklovy caj a kazali mi co najviac pit, aby sa obnovila cinnost criev 😝 ono som si musela najskor prdnut 😅 😀 az potom mi dovolili jest 😝 takze ja som bola cez 2 dni bez jedla lebo nie a nie si prdnut 😝 😀

blumka
11. feb 2010

katka, nam doniesli caj na druhy den po porode...nejaky bylinkovy takze tiez mozno fenikel...a teda u mna zabera... 😀 😀

latvia
11. feb 2010

😀 😀 vetrate??

blumka
11. feb 2010

nedaju sa tu okna otvorit 😀 😀 ale tak no..to su take tisany tiche a neskodne 😀 😀 😅 🤐

latvia
11. feb 2010

😀 ja len kebyze si prilis unavena a spava....tak si pust trocha kyslika 😀 😉

blumka
11. feb 2010

😀 teraz tu bola sestricka..ja sedim na posteli v tureckom sede, notebook na nohach ona kuka..a ze no tak toto sa mi paaaci 😀 ...ja som tu asi za exota...ale ked som vysla po schodoch zo 16. na 17. poschodie tak mi nebolo vsetko jedno 😅 🤐

bibione
11. feb 2010

blumka: ty si aka dobra 😉 ja som na notebook nemala absolutne cas,som mala co robit so sebou 😖

blumka
11. feb 2010

no ja sa pravdupovediac nudim 😅 ale este nemam malinku pri sebe, asi zajtra mi ju daju na rooming, tak to uz bude ine...ale zatial mam volno 😅

latvia
11. feb 2010

blumka, urcite si mala cisara? 😀 predstavila som si jak ta sestra na teba zira 😀 no musela si mysliet ze vosla do obyvacky 😀 pohoda klidek tabacek 😉

latvia
11. feb 2010

blumi, a ako volate svoje deti? prvym menom? alebo oboma? alebo kedy ako? 😕

blumka
12. feb 2010

latvia, na 100% bol cisarak...sak ja som uz teraz hrdina ale si ma mala vidiet rano pred tym...som sa az doma rozrevala od strachu 😔 😅 ale potom akosi to zo mna opadlo
aj dnes sa citim fajn..cim dalej tym lepsie..uz nechodim ako kacicka, trosku sa uz vystieram...no proste dobre mi je...
a malinku uz mam od dnes stale pri sebe, tak sa tesim..rano bola prisata 2 hodiny..ale to preto lebo este nemam mliecko, zatial len mlezivo tecie...Som sa postazovala pediatricke rano na vizite, taka zlata bola ma povzbudzovala ze to pride, len treba malicku prikladat a odsavat...

dievky volame prvym menom..to druhe maju len na paradu 😀

latvia
12. feb 2010

ale sak to je super ze ide mlezivoooo, sak to je najdolezitejsie"mlieko", ta cira "zbrnda" pride hned po nom 😉

latvia
12. feb 2010

inac kojenie je o psychike, musis byt naprogramovana ze chces a budes kojit ako dojnica.pi aspon 3 litre denne, inac sa ti nebude mat z coho to mlieko tvorit.a samo, casto prikladat

blumka
12. feb 2010

sak som v noci odsavala jak diva, kazde dve hodky...a ked vysli prve 2 kvapky tak som jasala ako keby som zlato nasla 😀 😀
no uz kriciiiiiiiiiiiii...tak idem 😀

babara
12. feb 2010

blumka, super!
Gratuluju k malicke.
Odsavacku ti tam pujcili, nebo mas vlastni?

blumka
12. feb 2010

babara mam svoju

rennca
12. feb 2010

mě začínalo téct mlíčko už před porodem. byla to sice voda 😀 ale ráno jsem se vždy budila s mokrou košilí tak malý měl co sát hned od začátku

blumka
12. feb 2010

no rennca tak to si mala super...mne uz dnes ide trosicku..mala saje jak diva..dve hodiny je na mne pricucnuta asi jej pomaly ide tak nema dost 😀

latvia
12. feb 2010

alebo sa ta nevie nabazit 😉 babatka si tym nahradzaju chvile ked su od matiek prec 😉

zuzka72
12. feb 2010

Holky jsem četla o nějaké drenáži. Ta se taky dává u císaře?

latvia
12. feb 2010

u nas sa dren dava.tenka hadicka sa prisije jednym stehom aby nevypadla z rany.cez nu vyteka prebytocna krv po cisarovi...ked uz netecie, vytiahne sa.je to prevencia krvacania do rany kde by sa krv mohla ukladat a zacat hnit

zuzka72
12. feb 2010

A ta hadička je v břichu? A jak asi dlouho?

latvia
12. feb 2010

jj, tam kde mas ranu, u nas ju davaju do stredu rany.a je tam asi individualne.ak nic z nej netecie tak vytiahnu.ja predpokladam dalsi den

latvia
12. feb 2010

ale viacero zien tu pisalo ze niekde sa nedava...asi zalezi od nemocky

zuzka72
12. feb 2010

Děkuji za info, latvia, nebýt tebe, tak nic nevím, ještě, že tu jsi. Děkuji. 😉

latvia
12. feb 2010

😉 kedykolvek

veverca
12. feb 2010

U nás sa drén nedáva. A ranu som mala pri oboch ok.

rennca
13. feb 2010

mě žádnou drenáž nedávali...ale jsem kolem jizvy samá modřina 😒 byla jsem na pokoji s maminou co měla taky SC a měla modřiny na tom samém místě tak nevím jestli to není od nějakých háku co doktoři používají

blumka
13. feb 2010

ano ja som nemala drenaz...
zuzka, kebyze nie latvia a annalena tak dnes nehopkam po izbe akoby ani cisarak nebol..som sa rano zabudla a zoskocila som z postele...a az potom neskor mi doslo ze ma nic neboli ...ja som divna pacientka 😅
baby diky este raz 😉

zuzka72
13. feb 2010

Blumka-kdybych dopadla, jako ty. 🙂 Ty jsi expert. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre