Ako prebieha cisársky rez?

bellasandra
28. aug 2006

Ahojte, môzem sa Vás opytat, ako je to s cisárskym rezom ? Vyzera to tak ze na 90 percent budem rodit tak..a neviem..nemam z toho dobry pocit. 😅

mabe
14. máj 2010

tak to je vse ok, diky moc 😉

lamarika
14. máj 2010

No jéjé, ale teď mám slíbeno, že pokud bude všechno bez problémů a to malý nebude velký, že mě nechají rodit přirozeně. Tak mi to snad vyjde

adamci
14. máj 2010

Tak to držim palečky. Také bych chtěla druhé přirozenou cestou. Snad to půjde 🙂
Mabe - očistky jsem měla cca měsíc. To co popisuješ bude spíš výtok. Ten mě trápil měsíc. Teď už je vše ok. Přesně jak psala lamarika chce to čas je to pro tělo velký zásah 🙂

mabe
14. máj 2010

adamci, takze vytok. hlavne abych nemela nejakou infekci nebo neco. chci jit chodit plavat co nejdriv. to by nemelo vadit na jizvu, jako namahani, ne? chci chodit kvuli zadum.

lamarika
14. máj 2010

mabe plavání je nejzdravější a nejšetrnější sport pro tělo a jeho regenereci. Pokud už máš po šestinedělí, tak by to už mělo být OK a klidně můžeš 😉

mabe
14. máj 2010

ja jeste musim pockat na vysledky steru kvuli zanetu a pujdu na to 😉

adamci
16. máj 2010

Také se přidávám, plavání je určitě nejzdravější a šetrný k tělu než nějaké mučení v posilovně 😠 Jestli by potíže přetrvávali déle je lepší zajít k dr. 😉

son1cka
17. máj 2010

Ahojte, dnes som sa dozvedela, ze budem musiet rodit sekciou, mam problemy s ocami. ☹ Som trochu sklamana, tesili sme sa s mm, ako budeme spolu pri porode...vobec som nebola na tuto variantu pripravena... 😖

latvia
17. máj 2010

co konkretne s ocami mas?

son1cka
17. máj 2010

Ahoj, mam hemangiom. Vcera mi pri vracani praskla cievka a vyzeram ako tyrana zena...kvalitny monokel + ze mam zatecenu krv aj za okom. Ze pri porode by mi ich z toho tlaku mohlo prasknut viac.

latvia
17. máj 2010

to je pravda... tak sa tym netrap, niekedy proste spontanny porod moze skoncit velmi zle, tak radsej sekcia, aby ste boli zdravi obidvaja, nie? 😉

son1cka
17. máj 2010

co uz...dufam, ze nebudem musiet byt aj uspata...mavam migreny. Radsej by som mala spinalnu anestezu. Nech to cele neprechrnim... 🙄

latvia
17. máj 2010

no, teoreticky nebudes musiet byt uspata. ale pocitaj s tym, ze sa ti mozu objavit bolesti hlavy po spinalke, u migrenikov je to ovela castejsie...

samuelkas
17. máj 2010

Ahojte,aj mna caka sekcia-uz teraz mam velke strachy ako to dopadne.

latvia
17. máj 2010

dobre to dopadne 🙂

samuelkas
17. máj 2010

Latvia-si zlata 🙂 Ty si mala tiez sekciu?Mala si spinal?

latvia
17. máj 2010

nie, ja som rodila spontanne

samuelkas
17. máj 2010

Ved aj ja by som chcela spontanny porod-ale babetko si to uz nerozmysli a zostane priecne.

latvia
17. máj 2010

nevadi, hlavne ze budete obaja v poriadku.to je najdolezitejsie

meginka79
17. máj 2010

no mna to tiez malo cakat, ale teraz ma doktorka vystrasila, ze mozno mi to v nemocnici nedovolia, tak som z toho mierne vyvedena z miery, pretoze som nechodila na ziadne cvicenia, na nic ... a na spontanny porod zatial vobec nie som prirpavena, ani fyzicky, ani psychicky :D

zajtra idem do nemocnice, tak som zvedava, co mi povedia, dufam, ze nejaku dobru spravu, hlavne nech mi povedia konecne, ako budem rodit, aby som sa este stihla pripravit (kedze nas doktori nemaju stresovat, tak ma pripravila aj na to, ze to mozno bude uz tento tyzden ;))

latvia
17. máj 2010

megi, a preco by si mala mat sekciu? teda kvoli comu?

mabe
17. máj 2010

holky, chapu. ze mate strach, ja ho taky mela, ale da se to. hlavne ze vy a vasi mimisci budete v poradku. 😉

mabe
17. máj 2010

ahoj latvi, jak se mas? ja jdu zitra s anickou na cviceni. ja cvicim 45 minut a pak cvicime s mimiskama. je to super, anicka kouka vykulene, kdo to tam jeste je a tak. 🙂 a je dobry, ze me cvicitelka rekne, co muzu a co ne za cviky.

latvia
17. máj 2010

mabeeee 😀 holka ty sa maaaas 😉 cvicenie s mimiskami musi byt super 🙂 skoda ze ja som na ziadnom nebola 😖
takze jazva neboli ked cvicite?

janka256
17. máj 2010

ahojte aj ja mam mat spinal dnes mi to navrhla doktorka ze je to pre mna najlepsie ale mam z toho hrozny strach ja sa klepem uz ked ma maju uspat tak ako to prezit 😒

samuelkas
17. máj 2010

Janka ahoj,a preco ides mat sekciu?

latvia
17. máj 2010

jani, ale ak nechces spinal tak si ho nedavaj. ani narkozou nic "nepokazis"..

janka256
17. máj 2010

samuelkas pretoze uz som mala 2 sekcie tak aj ta tretia musi byt 🙂 latvia no neviem laka ma to ze hned by som videla malu ale bojim sa toho dost ja sa neviem rozhodnut 😒

mabe
18. máj 2010

latvi, neboli vubec.

samuelkas
18. máj 2010

jani ani ja sa neviem rozhodnut ci spinal alebo narkoza-a mam to zapar.ja chcem tiez hned vidiet babetko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre